+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Nasza Grupa Medyczna

Nasz GabinetLub zadzwoń +48 519 775 225

Od początku założenia Naszej Grupy Medycznej postawiliśmy przed sobą cel – najwyższa jakość usług w trosce o najbardziej wymagających pacjentów.

Od ponad 20 lat budujemy zaufanie pacjentów nie tylko na terytorium Polski ale i całej UE. Poszerzając horyzonty otwieramy się do współpracy z zagranicznymi jednostkami medycznymi.Ściśle współpracujemy z ośrodkami w Niemczech, Szwajcarii. Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, co zapewnia szerszy zakres usług, możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego leczenia dopasowanego indywidualnie dla każdego pacjenta. Również zmusza nas to do nieustannego dokształcania kadry, biorąc udziały w konferencjach międzynarodowych, szkoleniach i warsztatach. Dla pacjentów zagranicznych dysponujemy baza hoteli która zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a także możliwość całodobowej opieki pielęgniarskiej.

Indywidualne podejście do Pacjenta z uwzględnieniem jego personalnych potrzeb i właściwości fizjologicznych organizmu (wiek, towarzyszące choroby, staż uzależnienia) wpływa na najwyższą skuteczność naszych usług i jest fundamentem zaufania, jakim darzą nas nasi pacjenci.Według danych zebranych przez Naszą Grupę Medyczną, na podstawie doświadczenia z pacjentami sieci Nasz Gabinet skuteczność terapii wynosi 93%. Biorąc pod uwagę etapowość terapii składającej sie z detoksu alkoholowego, implantacji esperalu oraz opieki psychologicznej.

Czytaj więcej +
Opinie

O-nas Opinie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje