Nasza Grupa Medyczna


Od początku założenia Naszej Grupy Medycznej postawiliśmy przed sobą cel - najwyższa jakość usług w trosce o najbardziej wymagających pacjentów.

Od ponad 20 lat budujemy zaufanie pacjentów nie tylko na terytorium Polski ale i całej UE. Poszerzając horyzonty otwieramy się do współpracy z zagranicznymi jednostkami medycznymi. ścisłe współpracujemy z ośrodkami w Niemczech, Szwajcarii. Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, co zapewnia szerszy zakres usług, możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego leczenia dopasowanego indywidualnie dla każdego pacjenta. Również zmusza nas to do nieustannego dokształcania kadry, biorąc udziały w konferencjach międzynarodowych, szkoleniach i warsztatach. Dla pacjentów zagranicznych dysponujemy baza hoteli która zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a także możliwość całodobowej opieki pielęgniarskiej.


Indywidualne podejście do Pacjenta z uwzględnieniem jego personalnych potrzeb i właściwości fizjologicznych organizmu (wiek, towarzyszące choroby, staż uzależnienia) wpływa na najwyższą skuteczność naszych usług i jest fundamentem zaufania, jakim darzą nas nasi pacjenci.

Według danych zebranych przez Naszą Grupę Medyczną, na podstawie doświadczenia z pacjentami sieci Nasz Gabinet skuteczność terapii wynosi 93%. Biorąc pod uwagę etapowość terapii składającej sie z detoksu alkoholowego, implantacji esperalu oraz opieki psychologicznej.


Opinie naszych pacjentów

Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam wszystkim kompleksowe leczenie alkoholizmu w naszym-gabinecie,skorzystałem z detoksykacji plus wszywka(esperal),muszę podkreślić fachowe podejście,punktualność oraz to, że od tam tej pory naprawdę przestałem pić. Dziękuję Panie doktorze.

Roman

byłem u doktora na wszyciu esperalu. Wszystko bardzo gładko i bez komplikacji w przeciwieństwie do innych miejsc we Wrocławiu. Widać że to klinika która się zna na rzeczy. Byłem kiedyś u innego doktora w gabinecie prywatnym to tak mi zrobił ze kiepsko sie goiło, były problemy. Tutaj widać doświadczenie lekarzy. NIC NIE BOLAŁO I DOBRZE SIE GOIŁO. POLECAM

Marek


Dodaj swoją opinię:

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli podzielisz się swoją opinią na temat wizyty w Naszym Gabinecie.
Jesteśmy największą siecią leczącą uzależnienia w Polsce. Miesięcznie przyjmujemy setki pacjentów. Współpracujemy z ośrodkami w Niemczech, Szwajcarii, Cyprze i Ukrainie, co przekłada się na największe doświadczenie w branży. Stale kształcimy swoją kadrę, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, wykorzystujemy najnowsze wytyczne stosowania oraz dawkowania leków.

Nasza Grupa Medyczna. Serdecznie zapraszamy.


Specjaliści

personel medyczny z odpowiednimi kompetencjami

Fachowcy

lekarze doświadczeni w leczeniu alkoholizmu

Profesjonaliści

zapewniamy najlepszą opiekę i jakość usług

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225