North Medical Holding sp.z o.o. Nasza Grupa Medyczna sp.k.

Nasz Gabinet

o nas, nasza grupa medyczna

Dzień dobry,

Nazywam się Bogdan Bas, jestem lekarzem oraz właścicielem sieci przychodni Nasz Gabinet, oferujących usługi  z zakresu leczenia uzależnień.

Mamy swoje oddziały w 15 miastach w Polsce.

Gdy zaczynałem prywatną praktykę lekarską w 2012 roku, na rynku leczenia alkoholizmu zauważyłem brak kompleksowego podejścia do leczenia problemów alkoholowych. Starając się pomóc pacjentom, stworzyłem nowoczesne oferty medyczne, które w profesjonalny i kompleksowy sposób pomagają walczyć z nałogiem. Nasz Gabinet jest pierwszym miejscem w Polsce, gdzie kompleksowo można poddać się terapii alkoholizmu w warunkach ambulatoryjnych. W naszym rozumieniu, kompleksowo – to znaczy, że w jednym miejscu można wykonać detoksykacje organizmu, implantować disulfiram oraz przejść terapię z kwalifikowanym terapeutą.

Wprowadziłem nowatorskie oferty w oparciu o swoje dotychczasowe doświadczenie w postaci kilku rodzajów zabiegów implantacji disulfiramu – według zapotrzebowania pacjentów. Mamy w ofercie całą gamę zabiegów wszywki alkoholowej – od najprostszych poprzez umiarkowane, aż do największych dawek zaszywanego leku.

Odtrucie alkoholowe w naszych gabinetach, to nie tylko krótkie 3-godzinne podanie kroplówek. Wprowadziłem również nowatorskie zabiegi wyprowadzania z ciągu alkoholowego w postaci 6cio, 12-  i 24-godzinnych zabiegów detoksykacyjnych w jednoosobowych salach, pod ciągłym nadzorem personelu medycznego. Wiem, że problem alkoholowy jest tematem wrażliwym, dlatego we wszystkich naszych placówkach dołożyliśmy starań, aby zachować anonimowość i dyskrecję.

Reasumując, w ciągu 10 lat udało nam się stać liderem rynku w zakresie leczenia problemów alkoholowych, rozszerzyliśmy ofertę, wprowadziliśmy na rynek nowe zabiegi i stworzyliśmy miejsce, gdzie pacjent może się kompleksowo leczyć – bez konieczności chodzenia od przychodni do przychodni.


Od początku założenia Naszej Grupy Medycznej postawiliśmy przed sobą cel – najwyższa jakość usług w trosce o najbardziej wymagających pacjentów.

Nieustannie dokształcamy naszą kadrę, biorąc udziały w konferencjach międzynarodowych, szkoleniach i warsztatach. Dla pacjentów zagranicznych dysponujemy baza hoteli która zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a także możliwość całodobowej opieki pielęgniarskiej.

 

Indywidualne podejście do Pacjenta z uwzględnieniem jego personalnych potrzeb i właściwości fizjologicznych organizmu (wiek, towarzyszące choroby, staż uzależnienia) wpływa na najwyższą skuteczność naszych usług i jest fundamentem zaufania, jakim darzą nas nasi pacjenci.

 

Według danych zebranych przez Naszą Grupę Medyczną, na podstawie doświadczenia z pacjentami sieci Nasz Gabinet skuteczność terapii wynosi 93%.

 

Biorąc pod uwagę etapowość terapii składającej się z detoksu alkoholowego, implantacji esperalu oraz opieki psychologicznej.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje