+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Katowice

Ośrodek leczenia uzależnień Śląsk Katowice

Przychodnia Nasz Gabinet w Katowicach  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Usługi i metody leczenie alkoholizmu w Kielcach

  Dyskretne leczenie alkoholizmu – Katowice Nasz Gabinet

  Klinika Nasz Gabinet Katowice to specjalistyczna poradnia leczenia alkoholizmu i uzależnień. Koncentrujemy się przede wszystkim na maksymalizacji skuteczności naszych terapii leczenia alkoholizmu w zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pacjentów. Jednocześnie dużą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas terapii i standardu opieki zdrowotnej. Zapewniamy także pełną pomoc psychologiczną.

  Prowadzimy terapie uzależnień alkoholowych w Katowicach

  ośrodku leczenia uzależnień Nasz Gabinet Katowice dbamy o atmosferę panującą w przychodni. Każdy nasz pacjent jest traktowany z życzliwością i pełnym szacunkiem. W warunkach zaufania i zrozumienia pacjenci odnoszą lepsze efekty leczenia alkoholizmu, a także są bardziej zdeterminowani i zmotywowani do podejmowania dalszej pracy nad uzależnieniem i leczeniem alkoholizmu.

  Detoks alkoholowy i leczenie esperalem Katowice

  Terapie alkoholowe i uzależnień wykonywane w naszej katowickiej klinice leczenia alkoholizmu są ustalane indywidualnie pod predyspozycje zdrowotne pacjentów. Nasza kadra lekarska specjalizuje się m.in w detoksie alkoholowym zwanym potocznie odtruciem alkoholowym oraz implantacji wszywki z esperalem.

  Detoks alkoholowy pozwala przywrócić odpowiedni poziom minerałów i elektrolitów oraz oczyścić organizm z toksyn poalkoholowych. Takie kompleksowe odtrucie alkoholowe przygotowuje pacjenta do dalszego leczenia alkoholizmu. Kolejnym krokiem na drodze do trzeźwości jest wszczepienie esperalu. Dzięki substancji czynnej, pacjent jest zmuszony do zachowania abstynencji.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje