Leczenie alkoholizmu Katowice

Leczenie uzależnień w Katowicach

siec gabinetów nasz gabinet

W Nasz Gabinet Katowice oferujemy kilka podstawowych i bardziej rozbudowanych zestawów leczenia esperalem i detoksu alkoholowego

Dyskretne leczenie alkoholizmu w Katowicach na Śląsku

Klinika Nasz Gabinet Katowice to specjalistyczna poradnia leczenia alkoholizmu i uzależnień. Koncentrujemy się przede wszystkim na maksymalizacji skuteczności naszych terapii leczenia alkoholizmu w zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pacjentów. Jednocześnie dużą uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas terapii i standardu opieki zdrowotnej. Zapewniamy także pełną pomoc psychologiczną jaką oferuje terapia uzależnień.

Prowadzimy terapie uzależnień alkoholowych w Katowicach

ośrodku leczenia uzależnień Katowice dbamy o atmosferę panującą w przychodni. Każdy nasz pacjent jest traktowany z życzliwością i pełnym szacunkiem. W warunkach zaufania i zrozumienia pacjenci odnoszą lepsze efekty leczenia alkoholizmu, a także są bardziej zdeterminowani i zmotywowani do podejmowania dalszej pracy nad uzależnieniem i leczeniem alkoholizmu.

Nasz gabinet psychoterapii jest otwarty dla wszystkich szukających pomocy. Terapia uzależnień Katowice jest prowadzona przez psychologa leczenia uzależnień lub terapeutę uzależnień. Leczenie uzależnienia od alkoholu wymaga współpracy pacjenta, ponieważ może się powieść tylko, gdy uzależniony będzie naprawdę chciał zerwać ze swoim nałogiem.

Terapia uzależnień alkoholowych Katowice

Terapie alkoholowe i uzależnień wykonywane w naszej katowickiej klinice leczenia alkoholizmu są ustalane indywidualnie pod predyspozycje zdrowotne pacjentów. Nasza kadra medyczna specjalizuje się m.in w detoksie alkoholowym zwanym potocznie odtruciem alkoholowym oraz implantacji wszywki z esperalem.

Odtrucie alkoholowe pozwala przywrócić odpowiedni poziom minerałów i elektrolitów oraz oczyścić organizm z toksyn poalkoholowych. Takie kompleksowe odtrucie alkoholowe przygotowuje pacjenta do dalszego leczenia alkoholizmu. Kolejnym krokiem na drodze do trzeźwości jest wszczepienie esperalu.

Dzięki substancji czynnej, pacjent jest zmuszony do zachowania abstynencji, co może doprowadzić do wyciszenia uzależnienia od alkoholu, a następnie życia bez nałogu. Niezbędnym krokiem może okazać się również terapia uzależnień pod okiem specjalistów, ponieważ alkoholizm to złożona choroba, w której leczeniu niezbędne jest poznanie podstaw jej pojawienia się

Czytaj więcej +

Pakiety odwykowe i kompleksowe leczenie alkoholizmu w Nasz Gabinet Katowice

Specjalistyczna pomoc podczas odstawiania alkoholu to najskuteczniejszy sposób na walkę z nałogiem i odzwyczajenie organizmu od dostarczanych mu często przez lata dawek alkoholu. I choć zarówno detoks jak i wszywka esperalowa mogą być samodzielnymi elementami terapii dopasowywanymi do innych metod leczenia, połączenie ich w kompleksowych zestawach kuracji ma zdecydowanie wyższą skuteczność.


Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Katowice Opinie

źródło – opinie

google logo
Nasi lekarze

Prywatne ośrodki leczenia uzależnień alkoholowych Śląsk Katowice

Prywatne ośrodki leczenia uzależnień sieci Nasz Gabinet oferują kompleksowe leczenie z choroby alkoholowej. Ponad 20 lat doświadczenia zaowocowało opracowaniem skutecznej metody na uzależnienie od alkoholu.

Terapia alkoholizmu w naszym prywatnym ośrodku w Katowicach opiera się na czterech etapach. Każdy z nich jest tak samo ważny.

  1. Detoksykacja alkoholowa – dostępna w kilku wariantach (np. przerywanie ciągu alkoholowego, leczenie kaca), stworzona, by oczyścić organizm pacjenta z alkoholu i przygotować go do dalszych procesów.
  2. Wszywka esperal – podpowięziowe wszycie tabletek disulfiramu, które w reakcji z alkoholem wywołują nieprzyjemne dolegliwości i odstraszają od picia alkoholu.
  3. Terapia psychologiczna – uzupełnia leczenie wszywką alkoholową, zwalcza psychiczne skutki uzależnienia i pomaga w nauce życia w trzeźwości.
  4. Wlewy witaminowe – odbudowują organizm zniszczony przez wieloletnie picie.

Połączenie etapów gwarantuje skuteczne leczenie alkoholizmu. Śląsk jest jednym z 13 miejsc, w których kompleksowo pomagamy wyjść z uzależnienia.

Zaufaj specjalistom i pokonaj swój nałóg

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Katowice

Nasz Gabinet
Zaufanie

tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

Nasz Gabinet
Największa sieć

leczenia uzależnień alkoholowych w Polsce

Nasz Gabinet
Doświadczenie

zdobywane od 20 lat

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje