+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Kroplówki witaminowe KatowiceLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 05
Opinie

Kroplowki-witaminowe Katowice Opinie

Nasi lekarze

Kroplówki witaminowe – detoksykacja organizmu

Skład kroplówek witaminowych ustalany jest według indywidualnych potrzeb człowieka. Oznacza to, że każdy pacjent, który zgłosi się do lekarza, dostanie kroplówkę o innej zawartości. Przed otrzymaniem bomby witaminowej, należy więc skonsultować się z lekarzem i wykonać badanie krwi. Na ich podstawie lekarz ustala obecny stan organizmu człowieka, braki i niedobory oraz przygotowuje odpowiedni koktajl witaminowy, dobierając skład substancji, ich stężenie oraz częstotliwość podawania witamin i minerałów zgodnie z potrzebami pacjenta.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje