+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Kroplówki witaminowe KielceLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 04
Opinie

Kroplowki-witaminowe Kielce Opinie

Nasi lekarze

Nawodnienie organizmu istotnym etapem w regeneracji

Poprzez dostarczanie witamin metodą dożylną, przy okazji następuje nawadnianie organizmu. Bez odpowiedniej podaży wody i wyrównania utraconych na treningach litrów wody, regeneracja organizmu nie jest możliwa. Każda komórka organizmu potrzebuje wody do prawidłowego funkcjonowania. Ma to również istotne znaczenie w takim procesie jak regeneracja mięśni. W okresie intensywnych ćwiczeń nie należy zapominać o tak ważnym aspekcie, jak nawadnianie organizmu. Witaminowe wlewy dożylne uzupełnią niedobory zarówno witamin, jak i wody.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Po intensywnym treningu uzupełnienie witamin zapewni kroplówka wzmacniająca

Współcześnie, kroplówki dla sportowców są powszechnie stosowane w regenerowaniu organizmów sportowców ze wszystkich dyscyplin sportowych. Witaminy i minerały to składniki, które powinny być dostarczane w pożywieniu. Niestety, współcześnie przez tempo życia i złe nawyki żywieniowe nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych witamin i minerałów. W dodatku sportowcy, intensyfikując treningi, zużywają większą ilość paliwa napędzającego organizm i wprowadzają ciało w stan wyższej gotowości. Regeneracja mięśni po wielkim wysiłku to proces, który jest długotrwały i nie zawsze efektywny. Proponujemy wyselekcjonowane i odpowiednio połączone witaminy na wzmocnienie. Dożylny koktajl witaminowy postawi na nogi zmęczony treningami organizm.

Tradycyjne metody suplementacji doustnej, nie zawsze zdają egzamin. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze: suplementacja w postaci tabletek nie odbywa się bez skutków ubocznych. Tabletka trafia do układu trawiennego, obciążając go. Ponadto, podawane w ten sposób suplementy nie zawsze są dobrze wchłanialne. Innym aspektem, dla którego sportowcy rezygnują z suplementacji doustnej, jest wolne tempo wchłanialności. Kroplówka wzmacniająca niemalże natychmiast stawia na nogi. Ta bezpieczna metoda suplementacji jest coraz bardziej popularna i na całym świecie ma grono zagorzałych zwolenników. Regeneracja organizmu sportowca jest nie lada wyzwaniem. Jednak z pomocą odpowiednio przeszkolonej kadry medycznej, można usprawnić ten proces i po okresie intensywnych ćwiczeń szybciej wrócić do realizacji kolejnych etapów planu treningowego.

Kroplówki witaminowe dla sportowców wykonujemy także w następujących miastach: WarszawaKrakówKatowiceSzczecinPoznańWrocławBydgoszczŁódźTrójmiasto.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje