+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Kielce

Poradnia uzależnień od alkoholu w Kielcach  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Nasza oferta

  Lecząc uzależnienie od alkoholu w Kielcach oferujemy

  Leczenie alkoholizmu i uzależnień Kielce

  Uzależnienie od alkoholu jest poważnym problemem, który wymaga odpowiedniego leczenia. Leczenie alkoholizmu jest możliwe dzięki zastosowaniu wielu terapii, min. detoksu alkoholowego czy wszywki alkoholowej. W przychodni Nasz Gabinet Kielce rezygnujemy z szablonowego podejścia do leczenia uzależnień. Terapie przez nas oferowane są indywidualnie przystosowywane do wymagań i potrzeb pacjenta.

  Wszywka alkoholowa esperal – Kielce

  Zaszywany Esperal w Kielcach jest lekiem, który zrewolucjonizował leczenie alkoholizmu. Szybko stał się jedną z najskuteczniejszych metod walki z nałogiem alkoholowym.

  Zapoznaj się z naszym aktualnymcennikiem wszywki i leczenia alkoholizmu w Kielcach,

  W naszej klinice oferujemy terapie oparte na działaniu wszywki alkoholowej. Różnią się one między sobą standardem wykonywanej usługi (ich dokładny przebieg został opisany poniżej).

  Takie zróżnicowanie usługi pozwala nam na dotarcie do większej liczby Pacjentów, a tym samym zwiększa odsetek osób, które wyleczyły się z nałogu.

  Kuracja detoksykacji alkoholowej w Kielcach

  Detoks alkoholowy zrewolucjonizował kuracje leczenia uzależnienia od alkoholu. Okazał się pomocny w wielu terapiach i jest szeroko wykorzystywany w terapiach prowadzonych przez Nasz Gabinet Kielce.

  Leczenie kaca za pomocą detoksu

  Po nadmiernym spożyciu alkoholu, bardzo często przez wielu doświadczane są nieprzyjemne objawy. Dolegliwości bywają na tyle uciążliwe, że ratunkiem jest detoks alkoholowy w Kielcach.

  Dlaczego esperal?

  Ta metoda leczenia alkoholizmu jest polecana ze względu na swoją małą inwazyjność oraz na niskie ryzyko powikłań. Ponadto esperal nie wpływa na życie codzienne pacjenta – jego działanie uaktywnia się dopiero po spożyciu przez niego alkoholu. Chory może więc swobodnie prowadzić pojazdy, uprawiać sporty oraz pracować przed komputerem – lek w żaden sposób nie zaburzy jego koncentracji ani nie doprowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Inna zaletą esperalu jest jego trwałość – wszywka alkoholowa działa od 8 aż do 12 miesięcy, a kuracje mogą być powtarzane.

  Sam zabieg implantacji esperalu jest krótki – trwa około 30 minut oraz całkowicie bezbolesny – odbywa się po miejscowym znieczuleniu. Lek najczęściej wszywa się w okolicach pośladka. Przed wykonaniem implantacji konieczne jest powiadomienie pacjenta o działaniu leku oraz o konsekwencjach jakie czekają go, jeśli zdecyduje się spożyć alkohol będąc w trakcie terapii. Konieczne jest także zdobycie pisemnej zgody chorego leczenie alkoholizmu przy użyciu esperalu.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze

  Odtrucie alkoholowe – pakiet podstawowy

  Kuracja odtrucia alkoholowego w wersji podstawowej jest skierowana do osób, które cenią sobie skuteczne rozwiązania w przystępnej cenie. W tej ofercie:

  • detoks trwający 12, 24 godziny,
  • odpowiednie leki i płyny do potrzeby pacjenta,
  • fachowe porady telefoniczne,
  • opieka lekarza.

  Detoksykacja 

  W tym rozwiązaniu oferujemy wzbogacony program leczenia. Oferta skierowana do osób, ceniących sobie wygodę:

  • wzbogacony zakres leków i planów,
  • detoks trwający 12, 24 godziny,
  • zakończenie kuracji wraz z pełnym zadowoleniem pacjenta,
  • ścisła kontrola specjalisty i nadzór parametrów życiowych.

  Kuracja pomogła wielu osobom unikać groźnego zespołu objawów abstynencyjnych i pomogła przerwać nawet wielodniowe ciągi alkoholowe.

  Czytaj więcej +
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje