Leczenie alkoholizmu Kielce

Poradnia leczenia uzależnień od alkoholu w Kielcach

KOMPLEKSOWE LECZENIE ALKOHOLIZMU W KIELCACH

Leczenie alkoholizmu i uzależnień Kielce

Uzależnienie od alkoholu jest poważnym problemem, który wymaga odpowiedniego leczenia. Leczenie alkoholizmu jest możliwe dzięki zastosowaniu wielu terapii, min. detoksu alkoholowego czy wszywki alkoholowej. W przychodni Nasz Gabinet Kielce rezygnujemy z szablonowego podejścia do leczenia uzależnień. Terapie przez nas oferowane są indywidualnie przystosowywane do wymagań i potrzeb pacjenta.

Prywatny ośrodek terapii i nasza doświadczona kadra medyczna pomagają uzależnionym na terenie całej Polski. Posiadamy 13 placówek w największych miastach.

Wszywka alkoholowa esperal – Kielce

Zaszywany Esperal w Kielcach jest lekiem, który zrewolucjonizował leczenie alkoholizmu. Szybko stał się jedną z najskuteczniejszych metod walki z nałogiem alkoholowym.

W naszej klinice oferujemy terapie leczenia uzależnień choroby alkoholowej oparte na działaniu wszywki alkoholowej. Różnią się one między sobą standardem wykonywanej usługi (ich dokładny przebieg został opisany poniżej).

Takie zróżnicowanie usługi pozwala nam na dotarcie do większej liczby Pacjentów, a tym samym zwiększa odsetek osób, które wyleczyły się z nałogu.

Nasz ośrodek leczenia uzależnień osiąga ponad 93% skutecznych zabiegów.

Kuracja detoksykacji alkoholowej w Kielcach

Detoks alkoholowy zrewolucjonizował kuracje leczenia uzależnienia od alkoholu. Okazał się pomocny w wielu terapiach i jest szeroko wykorzystywany w terapiach leczenia uzależnień prowadzonych przez Nasz Gabinet Kielce.

Leczenie kaca za pomocą detoksu

Po nadmiernym spożyciu alkoholu, bardzo często przez wielu doświadczane są nieprzyjemne objawy. Dolegliwości bywają na tyle uciążliwe, że ratunkiem jest detoks alkoholowy w Kielcach.

Nasz ośrodek leczenia uzależnień oferuje medyczne wlewy witaminowe wyrównujące poziom witamin, minerałów i elektrolitów po zbyt intensywnym spożyciu.

Dlaczego esperal?

Ta metoda leczenia alkoholizmu jest polecana  ze względu na swoją małą inwazyjność oraz na niskie ryzyko powikłań. Ponadto esperal nie wpływa na życie codzienne pacjenta – jego działanie uaktywnia się dopiero po spożyciu przez niego alkoholu. Chory może więc swobodnie prowadzić pojazdy, uprawiać sporty oraz pracować przed komputerem – lek w żaden sposób nie zaburzy jego koncentracji ani nie doprowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Inna zaletą esperalu jest jego trwałość – wszywka alkoholowa działa od 8 aż do 12 miesięcy, a kuracje leczenia uzależnień mogą być powtarzane.

Sam zabieg implantacji esperalu jest krótki – trwa około 30 minut oraz całkowicie bezbolesny – odbywa się po miejscowym znieczuleniu. Lek najczęściej wszywa się w okolicach pośladka. Przed wykonaniem implantacji konieczne jest powiadomienie pacjenta o działaniu leku oraz o konsekwencjach jakie czekają go, jeśli zdecyduje się spożyć alkohol będąc w trakcie terapii. Konieczne jest także zdobycie pisemnej zgody chorego leczenie alkoholizmu przy użyciu esperalu. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień po zabiegu wystawia również zaświadczenie o leczeniu choroby alkoholowej.

Nasi lekarze

Sieć Przychodni Leczenia Alkoholizmu Nasz Gabinet – Oddział Kielce

Nasz Gabinet
Zaufanie

tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

Nasz Gabinet
Największa sieć

leczenia uzależnień alkoholowych w Polsce

Nasz Gabinet
Doświadczenie

zdobywane od 20 lat

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje