Leczenie alkoholizmu Poznań - Leczenie uzależnień - NGM Poznań

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień

NGM Poznań to gabinet, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Nasz-Gabinet Poznań jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska poradnia alkoholowa pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, dzięki odpowiedniej terapii i odwykowi alkoholowemu, pokonali oni skutecznie alkoholizm.

Gabinet leczenia uzależnień alkoholizmu w Poznaniu - Informacje

Na wysoki standard i jakość usług ośrodka leczenia uzależnień NGM Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze poradni alkoholowej NGM Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego, implantacji esperalu pod postacią wszywki alkoholowej oraz prowadzenia grupowej i indywidualnej terapii uzależnień alkoholowych.

Leczenie alkoholizmu esperalem odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również alkoholoodtruciem, wykonywany przez NGM Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

Dbając o naszych pacjentów oferujemy część naszych terapii w domu pacjenta. Wystarczy poinformować wcześniej o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu podczas wizyty domowej. Zarówno podczas wizyt domowych, jak i w naszej gabinecie zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.

Opinie pacjentów:

11 votes, average: 4,73 out of 511 votes, average: 4,73 out of 511 votes, average: 4,73 out of 511 votes, average: 4,73 out of 511 votes, average: 4,73 out of 5 (11 votes, average: 4,73 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...


Skuteczne terapie leczenia uzależnień w Poznaniu

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne, terapię uzależnień alkoholowych, odwyk alkoholowy oraz dyskrecję. Zaufaj najlepszym - Poradnia NGM Poznań - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Odwyk alkoholowy - Poznań

Alkoholoodtrucie jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany w sposób indywidualny.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Poznań

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu  polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

esperal

Terapia alkoholowa - Poznań

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

kompleksowe kuracje alkoholowe

Ośrodek leczenia uzależnień

wykwalifikowani lekarze specjaliści

Terapia alkoholowa

wieloletnia praktyka w leczeniu alkoholizmu

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225