Leczenie alkoholizmu Poznań

Leczenie uzależnień w Poznaniu

KOMPLEKSOWE LECZENIE ALKOHOLIZMU W POZNANIU

Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień

Nasz Gabinet Poznań to klinika, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Przychodnia w Poznaniu jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska poradnia alkoholowa pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, odpowiedniej terapii i odwykowi alkoholowemu, pokonali oni skutecznie alkoholizm.

Skuteczne terapie leczenia uzależnień w Poznaniu

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne, terapię uzależnień alkoholowych, odwyk alkoholowy w formie odtrucia i detoksu organizmu od alkoholu w Poznaniu oraz dyskrecję. Nie musisz obawiać się o terminy – jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie!

Prywatna przychodnia leczenia alkoholizmu i uzależnień w Poznaniu – Informacje

Na wysoki standard i jakość usług ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni poradni alkoholowej Nasz Gabinet Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego, implantacji wszywki esperalu w Poznaniu pod postacią wszywki alkoholowej oraz prowadzenia indywidualnej i rodzinnej terapii uzależnień alkoholowych.

Leczenie alkoholizmu z pomocą wszywki alkoholowej odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również odtrucie alkoholowe wykonywany przez Nasz Gabinet Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

Terapia alkoholowa w Poznaniu

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę. Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów oferujemy konsultacje medyczne w naszej klinice lub online. Wystarczy poinformować wcześniej konsultanta o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu. Podczas wizyt w naszej klinice zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.

Odwyk alkoholowy – Poznań

Odwyk alkoholowy to proces detoksykacji organizmu a samo odtrucie organizmu z toksyn i etanolu jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany indywidualnie.

Leczenie uzależnienia alkoholowego farmakologią

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

Nasi lekarze

Nasz Gabinet Poznań Opinie


źródło – opinie

google logo

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych w Wielkopolsce – Poznań

Leczenie alkoholizmu w województwie wielkopolskim to holistyczna terapia składająca się z trzech etapów. Placówka w Poznaniu to specjalistyczny ośrodek, któremu zaufało już wielu potrzebujących. Pakiet składa się z dogłębnego detoksu alkoholowego (pozwalającego przywrócić właściwa gospodarkę wodno-elektrolitową w organizmie i przerwanie ciągu alkoholowego), wszywki alkoholowej Esperal (z czasem wywołującą awersję do spożywania napojów alkoholowych) i całościowe wsparcie wykwalifikowanego psychoterapeuty.

Nasz unikalny sposób leczenia choroby alkoholowej cieszy się ogromnym powodzeniem w województwie wielkopolskim. Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Poznań

Nasz Gabinet
Zaufanie

tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

Nasz Gabinet
Największa sieć

leczenia uzależnień alkoholowych w Polsce

Nasz Gabinet
Doświadczenie

zdobywane od 20 lat

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje