Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Poznań

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień

NGM Poznań to gabinet, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Nasz-Gabinet Poznań jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska poradnia alkoholowa pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, dzięki odpowiedniej terapii i odwykowi alkoholowemu, pokonali oni skutecznie alkoholizm.

Gabinet leczenia uzależnień alkoholizmu w Poznaniu - Informacje

Na wysoki standard i jakość usług ośrodka leczenia uzależnień NGM Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze poradni alkoholowej NGM Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego, implantacji esperalu pod postacią wszywki alkoholowej oraz prowadzenia grupowej i indywidualnej terapii uzależnień alkoholowych.

Leczenie alkoholizmu esperalem odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również alkoholoodtruciem, wykonywany przez NGM Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

Dbając o naszych pacjentów oferujemy część naszych terapii w domu pacjenta. Wystarczy poinformować wcześniej o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu podczas wizyty domowej. Zarówno podczas wizyt domowych, jak i w naszej gabinecie zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.Skuteczne terapie leczenia uzależnień

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne, terapię uzależnień alkoholowych, odwyk alkoholowy oraz dyskrecję. Zaufaj najlepszym - Poradnia NGM Poznań - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Odwyk alkoholowy

Alkoholoodtrucie jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany w sposób indywidualny.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Poznań

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu  polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

esperal

Terapia alkoholowa

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

kompleksowe kuracje alkoholowe

Ośrodek leczenia uzależnień

wykwalifikowani lekarze specjaliści

Terapia alkoholowa

wieloletnia praktyka w leczeniu alkoholizmu

© 2018 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225