+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Poznań

Leczenie uzależnień w Poznaniu

terapie dla uzależnionych w Naszym Gabinecie  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Nasza oferta

  Prywatna przychodnia leczenia uzależnień alkoholowych w Poznaniu:

  Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień

  Nasz Gabinet Poznań to klinika, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Przychodnia w Poznaniu jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska poradnia alkoholowa pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, odpowiedniej terapii i odwykowi alkoholowemu, pokonali oni skutecznie alkoholizm.

  Skuteczne terapie leczenia uzależnień w Poznaniu

  Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne, terapię uzależnień alkoholowych, odwyk alkoholowy w formie odtrucia i detoksu organizmu od alkoholu oraz dyskrecję. Nie musisz obawiać się o terminy. Zaufaj najlepszym – Poradnia Nasz Gabinet Poznań – jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie!

  Prywatna przychodnia leczenia alkoholizmu i uzależnień w Poznaniu – Informacje

  Na wysoki standard i jakość usług ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni poradni alkoholowej Nasz Gabinet Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego, implantacji wszywki esperalu w Poznaniu pod postacią wszywki alkoholowej oraz prowadzenia indywidualnej i rodzinnej terapii uzależnień alkoholowych.

  Leczenie alkoholizmu z pomocą wszywki alkoholowej odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również odtrucie alkoholowe wykonywany przez Nasz Gabinet Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze

  Leczenie uzależnień alkoholowych Poznań Opinie


  Terapia alkoholowa – Poznań

  Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę. Dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów oferujemy konsultacje medyczne w naszej klinice lub online. Wystarczy poinformować wcześniej konsultanta o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu. Podczas wizyt w naszej klinice zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.

  Odwyk alkoholowy – Poznań

  Odtrucie alkoholowe jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany indywidualnie.

  Esperal – Poznań

  Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

  Czytaj więcej +
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje