+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu Poznań –

Leczenie uzależnień Poznań

w Naszym GabinecieLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 02

Nasi lekarze

Klinika

Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Poznań jest dostępny dla pacjentów przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i dyskretną pomoc w leczeniu uzależnień oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu i zapisu na zabieg bez czekania w kolejce.

Kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy mogę wykonać zabieg?

Trzeba odczekać 12-24 godzin od ostatniego spożycia alkoholu.

Czy mogę zażywać inne leki mając wszywkę?

Tak. Esperal nie wchodzi w interakcję z innymi lekami. Nie wolno zażywać leków zawierających alkohol.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Kolega miał “wszywkę”, mówi, że można ją “przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Odwyk alkoholowy – Poznań

Odtrucie alkoholowe jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany indywidualnie.

Esperal – Poznań

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

Terapia alkoholowa – Poznań

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje