+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Kroplówki witaminowe PoznańLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 04
Opinie

Kroplowki-witaminowe Poznan Opinie

Nasi lekarze

Witaminy na wzmocnienie

Podawane są na podstawie aktualnej wiedzy medycznej, dlatego procesowi podłączenia kroplówki można poddać się bez żadnych obaw. Dla naszych lekarzy Państwa zdrowie i samopoczucie jest najważniejsze, zwłaszcza w sytuacjach, gdy konieczne jest działanie natychmiastowe.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Dożylnie podawane witaminy na wzmocnienie wspomagają osiągnięcie spektakularnych wyników

Aktywny sportowiec w swojej szczytowej formie doskonale rozumie, że czas w jego przypadku jest na wagę złota. Natychmiastowa regeneracja po treningu oznacza dla niego szybszy powrót do formy, a co za tym idzie – możliwość podnoszenia sobie poprzeczki na kolejnych zawodach lub przejście na następny etap treningu. Zestaw witamin dostarczany poprzez kroplówki wspiera układ immunologiczny do natychmiastowej walki z infekcjami i bakteriami, dzięki czemu możliwy jest szybki powrót do zdrowia i do treningów. Glutation jest idealny dla sportowców doświadczających chronicznego zmęczenia, a witaminy podawane dodatkowo pomogą uzyskać efekt wzmocnienia organizmu przemęczonego treningami.

Kroplówka wzmacniająca to idealne rozwiązanie w okresie przed zawodami

Witaminy i minerały przy wzmożonym wysiłku są szybko wypłukiwane z organizmu. Witaminy dostarczane w pożywieniu nie zawsze są dobrze wchłaniane przez organizm, ponadto nie wszystkie wartościowe produkty tolerujemy. Komponenty kroplówki to niezbędne w regeneracji witaminy i minerały, które są tracone przy treningach i w zawodach, a które dają siłę i energię, by móc przygotowywać się do kolejnych wyzwań. Regularnie podawane kroplówki to bardzo efektywne nawadnianie organizmu, który ogromną ilość wody i minerałów traci w procesie pocenia się w trakcie odbywania treningów. Szybkie wzmocnienie gospodarki wodno- elektrolitowej i regeneracja mięśni to priorytety, które muszą przebiegać bez zarzutu, by organizm mógł powrócić do pełnej wydajności. Koktajl witaminowy z naszej oferty to unikatowe połączenie najważniejszych witamin, których niedobór może uniemożliwić kontynuację treningów, a objawia się zmęczeniem i drżeniem mięśni. Dodatkowo sportowcy, którzy korzystają z naszych usług, dzięki kroplówce witaminowej mogą pozbyć się wielu uporczywych dolegliwości, które wpływają na spadek formy. Wypłukiwane podczas intensywnych ćwiczeń witaminy i minerały są istotne w procesie dochodzenia do zdrowia oraz ważne w podtrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Ich niedobór objawia się stanami depresyjnymi, wypadaniem włosów, chorobami przyzębia oraz bezsennością. Tych objawów nie należy lekceważyć i zdrowy tryb życia wspomóc wlewami witaminowymi. Terapia antyoksydacyjna oparta na takiej substancji jak glutation wspomaga działanie wątroby oraz redukcję szkodliwych substancji przemiany materii.

Nasi eksperci dobierają witaminy pod kątem stanu zdrowia pacjenta oraz z uwzględnieniem jego historii medycznejdlatego cieszymy się dużym zaufaniem Pacjentów – sportowców, którzy chętnie wracają do nas w czasie intensywnych przygotowań do konkursów, zawodów i mistrzostw. Ciało jest dla sportowca narzędziem pracy, dlatego warto zawierzyć jego regenerację zaufanej kadrze specjalistów. 

Kroplówki witaminowe dla sportowców wykonujemy także w następujących miastach: WarszawaKrakówKatowiceSzczecinBydgoszczWrocławKielceŁódźTrójmiasto.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje