+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Kroplówki witaminowe BydgoszczLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 05
Opinie

Kroplowki-witaminowe Bydgoszcz Opinie

Nasi lekarze

Odzyskaj energię dzięki bombie witaminowej

Wlewy witaminowe, które Państwu proponujemy, korzystnie wpływają na funkcjonowanie umysłu, znacznie poprawiając koncentrację. Dlatego też są zalecane osobom narażonym na duży stres związany z egzaminami lub pracą nad trudnym projektem. W okresie przepracowania często zapominamy o odpowiednio zbilansowanej diecie, co skutkuje spadkiem odporności i koncentracji. Zastrzyk energii w postaci kroplówki witaminowej pomoże nam skupić się na zadaniu i skoncentrować się na wyznaczonych celach.

Kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Kiedy mogę wykonać zabieg?

Trzeba odczekać 24-48 godzin od ostatniego spożycia alkoholu.

Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje