Leczenie alkoholizmu Lublin

Kompleksowa pomoc i leczenie uzależnień w Lublinie

KOMPLEKSOWE LECZENIE ALKOHOLIZMU W LUBLINIE

Skuteczne leczenie alkoholizmu Lublin

Osoby borykające się z chorobą alkoholową mają problemy, by samodzielnie porzucić nałóg. Z pomocą osobom uzależnionym wychodzi centrum medyczne Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin, oferując wyjątkowe i skuteczne metody leczenia uzależnień.

 

Leczenie alkoholizmu w naszym Lublińskim ośrodku opiera się o znane terapie takie jak: zabieg wszycie esperalu czy detoks alkoholowy w zupełnie nowej odsłonie.

 

W naszej placówce medycznej przykłada się równie dużą uwag do istotnego czynnika jakim jest terapia uzależnień z ekspertami o specjalizacji psychiatrii i psychoterapii. Wyróżnia nas indywidualne podejście.

Kuracje są spersonalizowane pod każdego pacjenta, co powoduje, że są jeszcze skuteczniejsze. Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin pomogło już wielu pacjentom zerwać z nałogiem.

Skuteczność leczenia uzależnienia od alkoholu w dużej części zależy również od samego chorego. Pokonanie choroby będzie możliwe, gdy pacjent będzie współpracował z lekarzem prowadzącym i spróbuje powstrzymać się od spożywania szkodliwych substancji psychoaktywnych.

Kuracje detoksu alkoholowego w Lublinie

Detoks alkoholowy jest szeroko wykorzystywany w różnych terapiach leczenia uzależnienia alkoholowego.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin wykorzystuje go przede wszystkim do:

 • odtrucia organizmu z metabolitów alkoholowych,
 • regeneracji ciała po spożywaniu substancji psychoaktywnych,
 • pełnego odżywienia,
 • osłabienia objawów kaca,
 • przerwania ciągu alkoholowego.

Leczenie kaca – detoksykacja alkoholowa

Dolegliwości związane ze spożyciem zbyt dużej ilości alkoholu bywają bardzo dokuczliwe. Aby złagodzić ich działanie, oferujemy wyjątkowe leczenie kaca. Zabieg detoksykujący trwa do 3 godzin i skutecznie poprawia samopoczucie. Proponujemy również opcję 6-godzinną, która skutecznie wypłukuje organizm z metabolitów alkoholowych.

Przerywanie ciągu alkoholowego – detoks

Osoby zmagające się z uzależnieniem alkoholowym  doświadczają tzw. ciągu alkoholowego, podczas którego spożywają bardzo duże ilości alkoholu przez dłuższy czas. Powrót do normalnego funkcjonowania jest możliwy dzięki naszej terapii w jednym z dwóch wariantów:

Detoks alkoholowy – pakiet podstawowy

Opcja nastawiona na skuteczne działanie w atrakcyjnej cenie. W ramach tej oferty:

 • detoks trwający 12-24 godzinny,
 • odpowiednie leki i płyny,
 • konsultacje medyczne poprzez telefon.

Detoks alkoholowy – pakiet rozszerzony

To kompleksowa terapia, która odznacza się znaczną wygodą. Jest najbardziej komfortową usługą tego typu dostępną w Lublinie. W ramach odtrucia alkoholowego w wersji rozszerzonej oferujemy:

 • detoksykacja zakończona pełną satysfakcją pacjenta,
 • terapie do 12 lub 24 godzin,
 • wzbogacona gama leków i płynów,
 • monitorowany na bieżąco stan pacjenta.

W naszej gabinecie zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zapraszamy do Naszego Gabinetu Lublin – profesjonalne odtrucia alkoholowe dla pacjentów w każdym wieku.

Kompleksowa terapia uzależnień opracowana przez przychodnię Nasz Gabinet zawiera w sobie detoks, esperal oraz spotkania z psychologiem lub terapeutą uzależnień.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin to nie typowy ośrodek leczenia uzależnień, a prywatna przychodnia, która od ponad 20 lat pomaga alkoholikom w zerwaniu z nałogiem.

Wszywka alkoholowa esperal – Lublin Nasz Gabinet

Wśród kuracji leczenia alkoholizmu, jedna wyróżnia się znaczną skutecznością – jest to terapia wszywką alkoholową z esperalu. Pomogła ona tysiącom pacjentów w całej Polsce. Niewątpliwym atutem wszywki esperal jest fakt, że jej implantacja przebiega podczas krótkiego, całkowicie bezbolesnego zabiegu, który jest małoinwazyjny. Ponadto wszycie esperalu nie wiąże się z wysokim ryzykiem powikłań i jest popularną metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. Wszywka alkoholowa jest bardzo skuteczna, a jej działanie może trwać od 8 aż do 12 miesięcy (w zależności od organizmu pacjenta).

Jak działa esperal?

Esperal jest lekiem nieszkodliwym. Jego działanie uwalnia się dopiero po spożyciu przez pacjenta alkoholu. Wówczas wywołuje szereg niepożądanych i uciążliwych dolegliwości, takich jak biegunka, wymioty, zawroty głowy, uczucie duszności, ogólna słabość, zaczerwienienie twarzy lub uczucia gorąca. Spożycie większej dawki napojów procentowych może skutkować nawet zachorowaniami na zaburzenia psychiczne, zaburzenia rytmu serca oraz doprowadzić nawet do zapaści. Pacjent przed podpisaniem zgody na implantację wszywki esperal musi być świadomy jej działania, a pozwolenie na wykonanie zabiegu musi zostać złożona na piśmie. Po zakończeniu kuracji, jeśli pacjent wyrazi zgodę, można ja powtórzyć.

Esperal to szansa na rozpoczęcie nowego życia – w zdrowiu, trzeźwości oraz szczęściu. Podejmij wyzwanie jeszcze dziś! Pomożemy ci odzyskać trzeźwość!

Esperal Standard

Oferta skierowana do pacjentów ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania. W przystępnej cenie zostaje wykonana implantacja oryginalnego esperalu w ramach, której oferujemy:

 • tabletki esperalu,
 • klasyczne szwy,
 • znieczulenie miejscowe,
 • antybiotyki przepisywane na receptę,
 • dodatkowo płatne ściągnięcie szwów.

Jednorazowa aplikacja esperalu wystarczy na niemal rok terapii.

Esperal VIP

W ramach zabiegu Esperal VIP oferujemy:

 • nici chirurgiczne,
 • 1 bezpłatną kontrolę lekarską,
 • użycie oryginalnego leku,
 • zastosowanie antybiotyku,

Zachęcamy do rejestracji w naszej gabinecie.

Esperal Premium

Zabieg zaszycia alkoholowego to skuteczny sposób na walkę z alkoholizmem. Esperal Premium to nie tylko większy komfort, ale również inna dawka leku.

 • kilka wszywek alkoholowych,
 • 1 bezpłatna kontrola lekarska,
 • antybiotyki domięśniowy,
 • zwiększenie komfortu leczenia.

Nasi konsultanci odpowiedzą na każde twoje pytanie związane z leczeniem esperalem. Zapraszamy do kontaktu i zapisu na zabieg.

Esperal Gold

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających pacjentów, przygotowaliśmy komfortową ofertę Esperal Gold:

 • rozpuszczalne szwy,
 • maksymalna dawka oryginalnego leku,
 • antybiotyk przeciw infekcjom,
 • wyjątkowa wygoda dla pacjenta,
 • 2 dodatkowe bezpłatne wizyty lekarskie.

Rozszerzony pakiet Esperal Gold utrzymuje najwyższy, europejski standard. Wszywki alkoholowe w Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i dyskrecji.

Czytaj więcej +
Nasi lekarze

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych Lubuskie

Leczenie alkoholizmu w województwie Lubelskim skupia się na kompleksowym pokonaniu choroby alkoholowej, rozpoczynając od detoksu usprawniającego ogólne działanie organizmu, przez wszywkę alkoholową Esperal i terapię z psychoterapeutą. Te trzy kroki pomogą oczyścić organizm, zniechęcić do picia i poznać mechanizmu nałogu. Dzięki temu powrót do nałogowego spożywania napojów alkoholowych prawdopodobnie nigdy nie nastąpi.

Doświadczeni w dziedzinie leczenia alkoholizmu lekarze dobiorą odpowiedni rodzaj terapii indywidualnie pod każdego pacjenta. Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Lublin cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pacjentów, ponieważ autorska metoda stosowana w placówce gwarantuje sukces terapii na poziomie aż 93%.

Nasz Gabinet – oddział Lublin

Nasz Gabinet
Zaufanie

tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

Nasz Gabinet
Największa sieć

leczenia uzależnień alkoholowych w Polsce

Nasz Gabinet
Doświadczenie

zdobywane od 20 lat

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje