Esperal i detoks - Leczenie alkoholizmu Lublin

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Skuteczne leczenie alkoholizmu

Osoby borykające się z chorobą alkoholową mają problemy by samodzielnie porzucić nałóg. Z pomocą osobom uzależnionym wychodzi NGM Lublin, oferując wyjątkowe i skuteczne metody leczenia uzależnień. Leczenie alkoholizmu opierają się o znane terapie takie jak: wszycie esperalu czy detoks alkoholowy w zupełnie nowej odsłonie. Kuracje są spersonalizowane pod każdego pacjenta, co powoduje że są jeszcze skuteczniejsze. NGM Lublin pomogło już wielu pacjentom zerwać z nałogiem.

Kuracje detoksu alkoholowego


Detoks alkoholowy jest szeroko wykorzystywany w różnych terapiach leczenia uzależnienia alkoholowego. Nasz Gabinet Lublin wykorzystuje go przede wszystkim do:

 

Leczenie kaca

Dolegliwości związane ze spożyciem zbyt dużej ilości alkoholu zna bywają bardzo dokuczliwe. Aby złagodzić ich działanie oferujemy wyjątkowe leczenie kaca. Zabieg detoksykujący trwa do 3 godzin i skutecznie poprawia samopoczucie.

 

Przerywanie ciągu alkoholowego

Osoby zmagające się z uzależnieniem alkoholowym  doświadczają tzw. ciągu alkoholowego, podczas którego spożywają bardzo duże ilości alkoholu przez dłuższy czas. Powrót do normalnego funkcjonowania jest możliwy dzięki naszej terapii w jednym z dwóch wariantów:

 

Detoks alkoholowy - pakiet podstawowy

Opcja nastawiona na skuteczne działanie w atrakcyjnej cenie. W ramach tej oferty:

 • detoks trwający 12-24 godzinny
 • odpowiednie leki i płyny
 • konsultacje medyczne poprzez telefon

 

Detoks alkoholowy - pakiet rozszerzony

To kompleksowa terapia, która odznacza się znaczną wygodą. Jest najbardziej komfortową usługą tego typu dostępną w Lublinie. W ramach odtrucia alkoholowego w wersji rozszerzonej oferujemy:

 • detoksykacja zakończona pełną satysfakcja pacjenta
 • terapie do 12 lub 24 godzin
 • wzbogacona gama leków i płynów
 • monitorowany na bieżąco stan pacjenta

W naszej gabinecie zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zapraszamy do NGM Lublin - profesjonalne odtrucia alkoholowe dla pacjentów w każdym wieku.

Wszywki alkoholowe esperal w NGM Lublin

Wśród kuracji leczenia alkoholizmu, jedna wyróżnia się znaczną skutecznością - jest to terapia wszywką alkoholową z esperalu. Pomogła ona tysiącom pacjentów w całej Polsce. Niewątpliwym atutem wszywki esperal jest fakt, że jej implantacja przebiega podczas krótkiego, całkowicie bezbolesnego zabiegu, który jest małoinwazyjny. Ponadto wszycie esperalu nie wiąże się z wysokim ryzykiem powikłań. Wszywka alkoholowa jest bardzo skuteczna w swoim działaniu, a jej działanie może trwać od 8 aż do 12 miesięcy (w zależności od organizmu pacjenta).Nasz Gabinet Lublin oferuje swoim pacjentom:

 

Esperal Standard

Oferta skierowana do pacjentów ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania. W przystępnej cenie zostaje wykonana implantacja oryginalnego esperalu w ramach, której:

 • klasyczne szwy,
 • znieczulenie miejscowe,
 • bezpłatne ściągnięcie szwów.

Jednorazowa aplikacja esperalu wystarczy na niemal rok terapii.


Esperal VIP

W ramach zabiegu Esperal VIP oferujemy:

 • rozpuszczalne szwy,
 • bezpłatna kontrola lekarska,
 • użycie oryginalnego leku,
 • zastosowanie antybiotyku,

Zachęcamy do rejestracji w naszej gabinecie.

 

Esperal Gold

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających pacjentów, przygotowaliśmy komfortową ofertę Esperal Gold:

 • rozpuszczalne szwy,
 • maksymalna dawka oryginalnego leku zaszyta w 3 miejscach,
 • antybiotyk przeciw infekcjom,
 • wyjątkowa wygoda dla pacjenta,
 • 2 dodatkowe bezpłatne wizyty lekarskie.

Rozszerzony pakiet Esperal Gold utrzymuje najwyższy, europejski standard. Wszywki alkoholowe w NGM Lublin to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i dyskrecji.

 

Jak działa esperal?

Esperal jest lekiem nieszkodliwym. Jego działanie uwalnia się dopiero po spożyciu przez Pacjenta alkoholu. Wówczas wywołuje szereg niepożądanych i uciążliwych dolegliwości, takich jak biegunka, wymioty, zawroty głowy, uczucie duszności, ogólna słabość, zaczerwienienie twarzy lub uczucia gorąca. Spożycie większej dawki napojów procentowych może skutkować nawet zachorowaniami na zaburzenia psychiczne, zaburzenia rytmu serca oraz doprowadzić nawet do zapaści. Pacjent przed podpisaniem zgody na implantację wszywki esperal musi być świadomy jej działania, a zgoda na wykonanie zabiegu musi zostać złożona na piśmie. Po zakończeniu kuracji, jeśli pacjent wyrazi zgodę, można ja powtórzyć.

Esperal to szansa na rozpoczęcie nowego życia – w zdrowiu, trzeźwości oraz szczęściu. Podejmij wyzwanie jeszcze dziś!

Opinie pacjentów:

62 votes, average: 4,63 out of 562 votes, average: 4,63 out of 562 votes, average: 4,63 out of 562 votes, average: 4,63 out of 562 votes, average: 4,63 out of 5 (62 votes, average: 4,63 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Pomoc na najwyższym poziomie - polecam"

Elżbieta Wrotków

"Zabieg detoksu alkoholowego - pełen profesjonalizm. Oprócz tego zapewniono mi pełną pomoc psychologiczną."

Zenon Świdnik

"Nie spodziewałam się, aż tak skutecznej pomocy - dziękuję całej gabinecie NGM w Lublinie."

Beata Tatary Lublin

Najwyższa jakość

usługi spełniające wszystkie standardy

Atrakcyjne ceny

skuteczne terapie w przystępnych cenach

Pakiet VIP

oferty skierowane do najbardziej wymagających pacjentów

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225