pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Warszawa -

Leczenie uzależnień Warszaw

klinika Nasz Gabinet

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Warszawa jest placówką nastawioną przede wszystkim na dobro pacjenta. Takie podejście do osób uzależnionych sprawiło, że Nasz Gabinet jest jednym z najczęściej wybieranych gabinetów leczenia alkoholizmu w warszawskich dzielnicach takich jak: Mokotów, Praga, Ursynów, Bielany, Żoliborz, Ochota, Bielany i Śródmieście. Poradnia alkoholowa Nasz Gabinet Warszawa to najwyższa jakość usług medycznych i kuracji leczenia alkoholizmu.

Ośrodek leczenia alkoholizmu – Warszawa poradnia uzależnień

Poradnia alkoholowa Nasz Gabinet Warszawa nastawiona jest także na zapewnienie swoim pacjentom, jak najlepszych warunków do leczenia alkoholizmu, a także zaoferowania im najlepszej jakości opiekę personelu medycznego. W trosce o wysoki standard, Nasz Gabinet zatrudnia specjalistów, którzy poza ogromnym doświadczeniem i wiedzą praktyczną, rozumieją potrzeby oraz zmartwienia osób zmagających się z problemem alkoholowym.

Terapia uzależnień alkoholowych - skuteczny odwyk alkoholowy Warszawa

Oferowane przez ośrodek Nasz Gabinet Warszawa terapie uzależnień są jednymi z najskuteczniejszych dostępnych metod medycznego leczenia alkoholizmu. Dzięki przeprowadzaniu terapii alkoholowej pod nadzorem doświadczonych specjalistów jest ona całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Nasz Gabinet Warszawa poprzedza wszystkie terapie badaniami kontrolnymi, mającymi na celu sprawdzenie stanu zdrowia pacjenta i określenia najefektywniejszej metody. Każdy człowiek jest inny, tak samo, jak jego potrzeby. Dlatego zindywidualizowane podejście do potrzeb pacjenta to podstawa naszych działań. Detoks alkoholowy jest idealnym sposobem na przygotowanie organizmu do skutecznego odwyku alkoholowego. Odtrucie alkoholowe oczyszcza organizm z toksyn alkoholowych po długotrwałych ciągach alkoholowych i pozwala szybciej wykonać zabieg wszycia wszywki alkoholowej z esperalem.

Nasz Gabinet Warszawa jest jedną z najszybciej rozwijających się przychodni terapii i leczenia alkoholizmu. Poradnia alkoholowa nawiązuję współpracę z najlepszymi specjalistami z Warszawy i świadczy swoje usługi dla pacjentów z różnych dzielnic Warszawy: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga. Usługi i terapie esperalem, a także detoksem alkoholowym wykonywane nowocześnie wyposażonym ośrodku leczenia uzależnień są niezwykle komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie dyskrecję i wygodę.

Opinie pacjentów:

29 votes, average: 4,72 out of 529 votes, average: 4,72 out of 529 votes, average: 4,72 out of 529 votes, average: 4,72 out of 529 votes, average: 4,72 out of 5 (29 votes, average: 4,72 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Nasi lekarze - Warszawa

Adrian Michno

Lekarz specjalizujący się w medycynie nuklearnej, zatrudniony w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Maciej Liszka

Lekarz rodzinny chirurg w trakcie specjalizacji z ortopediiOśrodek leczenia uzależnień

Przychodnia Nasz Gabinet Warszawa jest do dyspozycji pacjentów codziennie przez cały rok – również w weekendy i święta. Zapewniamy najlepsze warunki leczenia i zespół profesjonalistów. Skontaktuj się z kliniką Nasz Gabinet Warszawa i umów termin wizyty.

Kontakt

Odwyk Warszawa

Detoks alkoholowy stanowi początek odwyku alkoholowego. Polega na oczyszczeniu organizmu z alkoholu poprzez podanie pacjentowi odpowiedniej gamy płynów i leków przy pomocy kroplówki. Odpowiednio dobrane płyny przywracają równowagę w organizmie.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Warszawa

Zabieg implantacji esperalu jest działaniem bezbolesnym, dzięki zastosowaniu skutecznego znieczulenia miejscowego. Leczenie alkoholizmu przy pomocy wszywki alkoholowej jest szeroko stosowane i cieszy się uznaniem pacjentów. Esperal jest wstępem do skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

esperal

Terapia alkoholowa

Wiemy, że okres uzależnienia i walki z nałogiem jest bardzo ciężkim etapem życia osoby uzależnionej i jej członków rodziny. Dlatego naszym pacjentom zapewniamy wparcie doświadczonego psychoterapeuty, który w profesjonalny sposób służy pomocą.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

dopasowany indywidualnie

Pacjent w centrum uwagi

zawsze liczy się pacjent i jego zdrowie

Terapia alkoholowa

indywidualne lub grupowe spotkania

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225