Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Warszawa

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Przychodnia NGM Warszawa jest kliniką nastawioną przede wszystkim na dobro pacjenta. Takie podejście do osób uzależnionych sprawiło, że Nasz-Gabinet jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w warszawskich dzielnicach takich jak: Mokotów, Praga, Ursynów, Bielany, Żoliborz, Ochota, Bielany i Śródmieście. NGM Warszawa to najwyższa jakość usług medycznych i kuracji leczenia alkoholizmu.

Centrum leczenia alkoholizmu – poradnia uzależnień

NGM Warszawa nastawiona jest także na zapewnienie swoim pacjentom jak najlepszych warunków do leczenia alkoholizmu a także zaoferowania im najlepszej jakości opieki personelu medycznego. W trosce o wysoki standard, Nasz Gabinet zatrudnia specjalistów, którzy poza ogromnym doświadczeniem i wiedzą praktyczną, rozumieją potrzeby i zmartwienia osób zmagających się z problemem alkoholowym.

Detoks alkoholowy i wszywki alkoholowe

Oferowane przez NGM Warszawa terapie są jednymi z najskuteczniejszych dostępnych metod medycznego leczenia alkoholizmu. Dzięki przeprowadzaniu ich pod nadzorem doświadczonych specjalistów są całkowicie bezpieczne dla pacjenta. NGM Warszawa poprzedza wszystkie terapie badaniami kontrolnymi, mającymi na celu sprawdzenie stanu zdrowia pacjenta i określenia najefektywniejszej metody. Każdy człowiek jest inny i inne są jego potrzeby – będąc tego świadomymi stosujemy zindywidualizowane podejście do potrzeb pacjenta. Detoks alkoholowy jest idealnym sposobem na przygotowanie organizmu do kuracji esperalem. Alkoholoodtrucie oczyszcza organizm z toksyn alkoholowych po długotrwałych ciągach alkoholowych i pozwala szybciej wykonać zabieg wszycia wszywki alkoholowej z esperalem.

NGM Warszawa jest jedną z najszybciej rozwijających się przychodni terapii i leczenia alkoholizmu. Przychodnia nawiązuję współpracę z najlepszymi specjalistami z Warszawy i świadczy swoje usługi dla pacjentów z różnych dzielnic Warszawy: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga. Usługi i terapie esperalem, a także detoksem alkoholowym wykonywane w domowym zaciszu pacjenta są niezwykle komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących sobie dyskrecję i wygodę.Poradnia Leczenia Uzależnień

Przychodnia NGM Warszawa jest do dyspozycji pacjentów całą dobę przez cały rok – również w weekendy i święta. Zapewniamy najlepsze warunki leczenia i zespół profesjonalistów. Skontaktuj się z NGM Warszawa i umów termin wizyty.

Kontakt

Detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy polega na oczyszczeniu organizmu z alkoholu poprzez podanie pacjentowi odpowiedniej gamy płynów i leków przy pomocy kroplówki. Odpowiednio dobrane płyny przywracają równowagę w organizmie

odtrucie alkoholowe

Esperal - Warszawa

Zabieg implantacji esperalu jest zabiegiem bezbolesnym, dzięki zastosowaniu skutecznego znieczulenia miejscowego. Leczenie alkoholizmu przy pomocy wszywki alkoholowej jest szeroko stosowane i cieszy się uznaniem pacjentów.

esperal

Pomoc psychologiczna

Wiemy, że okres uzależnienia i walki z nałogiem jest bardzo ciężkim etapem życia osoby uzależnionej i jej członków rodziny. Dlatego naszym pacjentom zapewniamy wparcie doświadczonego psychoterapeuty, który w profesjonalny sposób służy pomocą.

pomoc psychologiczna

Gwarancja najwyższego standardu

oferujemy najlepsze warunki leczenia

Pacjent w centrum uwagi

zawsze liczy się pacjent i jego zdrowie

Oryginalne wszywki alkoholowe

gwarancja prawdziwego i sprawdzonego esperalu

© 2017 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień | seo: seo.ltb.pl | realizacja: aiac.pl

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225