Esperal i detoks - Leczenie alkoholizmu Olsztyn

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Terapia leczenia uzależnień od alkoholu Olsztyn

Osoby zmagające się z problemem uzależnienia od alkoholu często nie potrafią samodzielne porzucić nałogu i poddać się skutecznej terapii. Warto zrozumieć przyczyny sięgania po alkohol oraz skutki jakie wyrządza ten nałóg w organizmie uzależnionego a także w jego najbliższym otoczeniu.

NGM Olsztyn wyciąga rękę do wszystkich tych, którzy zaczynają rozumieć swój problem i szukają pomocy i wsparcia w skutecznym leczeniu. Wsparcia udzielają terapeuci i lekarze czuwający nad prawidłowym przebiegiem terapii. Wdrożenie najskuteczniejszej terapii poparte jest detoksem alkoholowym oraz wszywką podskórną, która pozwala wytrwać w swojej chęci porzucenia nałogu.

Detoks alkoholowy jest formą odtrucia organizmu i pozwala uwolnić organizm od toksyn i przerwać ciąg alkoholowy. Wszywki podskórne zapewniają skuteczną i bezpieczną terapię, wymuszającą na organizmie reakcje w przypadku połączenia wszytego leku z alkoholem. NGM Olsztyn to nieszablonowe podejście do pacjenta i kompleksowe leczenie, pozwalające wyjść z choroby alkoholowej. W ofercie także terapie indywidualne uwzględniające potrzeby pacjenta bądź terapia grupowa, gdzie łatwiej zrozumieć wpływ alkoholu na życie codzienne z perspektywy innej osoby.

Wszywki alkoholowe esperal

Esperal to podskórny środek działający hamująco na łaknienie alkoholu. Swoją skuteczność zawdzięcza ograniczeniu spożycia alkoholu i wymuszając abstynencję alkoholową. Lek aplikowany jest w formie tabletki a o jego ilości i umiejscowieniu decyzje podejmuje lekarz. Zabieg wszycia leku jest całkowicie bezbolesny (przy znieczuleniu) oraz bezpieczny, do momentu wejścia w interakcję z alkoholem.

Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem obrazującym wpływ esperalu na podniesienie jakości życia osoby wychodzącej z nałogu.Esperal Standard:

Najbardziej ekonomiczny pakiet dedykowany dla osób, które są wytrwałe i zdeterminowane w swoim postanowieniu. Wszywki alkoholowe są cenione ze względu na swoją wydajność i działania do roku czasu. Zastrzyk esperalu zwiększa szanse na wyleczenie się z alkoholizmu. Pakiet standardowy składa się z:

 • standardowe szwy i ich usunięcie
 • bezpłatną wizytę kontrolną
 • znieczulenie miejscowe,
 • profesjonalne wszywki alkoholowe,

Zapraszamy do gabinetu NGM Olsztyn w celu zapoznania się z mechanizmami działania esperalu.


Esperal VIP:

Oferta Esperal VIP skierowana jest do osób oczekujących wyższych standardów i szybszych rezultatów. W pakiecie opieka na wysokim poziomie oraz rozpuszczalne szwy.

W ofercie Esperal VIP otrzymają Państwo:

 • kosmetyczne rozpuszczalne szwy,
 • miejscowe znieczulenie,
 • oryginalny esperal,
 • bezpłatną kontrolę lekarską,
 • implantację antybiotyku,
 • najwyższa jakość usług.

Leczenie alkoholizmu zaczyna się od najprostszych kroków, a nasz pakiet esperal jest środkiem do zamierzonego celu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NGM Olsztyn.

.

Esperal Gold:

Cechująca się największymi możliwościami skutecznej terapii opcja gold zawiera dodatkowe wizyty oraz zaaplikowanie maksymalnej dawki leku w trzech miejscach.

Oferta Esperal Gold dotyczy:

 • zaszycia maksymalnej dawki leku w aż trzech miejscach,
 • 2 dodatkowych wizyt lekarskich,
 • zastosowania antybiotyku,
 • oryginalnego esperalu

Zachęcamy do kontaktu z NGM Olsztyn, gdzie dobierzemy państwu najbardziej optymalną ofertę do potrzeb terapii.

 

Na czym polega skuteczność leku esperal?

Skuteczność leku opiera się na małej inwazyjności w organizmie oraz niskim stopniu ryzyka. Nie wpływa na codzienny porządek życia ani nie stanowi przeciwwskazania do stosowania innych lekarstw. Uaktywnia swoje działanie tylko w połączeniu z alkoholem, nie zakłóca pracy organizmu. Osoba stosująca esperal spokojnie może prowadzić pojazdy, uprawiać sport oraz pracować przed komputerem, lek nie wywołuje zmian w koncentracji a także nie powoduje powikłań prowadzących do niebezpiecznych sytuacji. Główną zaletą jest trwałość do roku czasu i możliwość kontynuowania terapii bez konieczności przerwy.

Zabieg implantacji esperalu jest krótki, trwa pół godziny i odbywa się po miejscowym znieczuleniu. Miejscem wszczepiania jest zazwyczaj część lędźwiowa w okolicach kręgosłupa (wszczepia się pod mięsień). Przed wykonaniem takiego zabiegu warto dowiedzieć się tego, jak będzie przebiegał zabieg i jakie mogą być jego konsekwencje. Niezbędnym do rozpoczęciu zabiegu jest dokument ze zgodą pacjenta na zabieg.

Detoks alkoholowy w NGM Olsztyn

Detoks alkoholowy jest terapią w szerokim zastosowaniu w leczeniu uzależnień. NGM Olsztyn wykorzystuje go do leczenia kaca, przerywania ciągu alkoholowego czy w przygotowaniu do wszywek alkoholowych.Leczenie kaca

Dokuczliwy i uciążliwy ból, związany z nieumiarkowanym spożyciem alkoholu, wiąże się ze złym samopoczuciem, nudnościami, poczuciem niepokoju oraz kołataniem serca.

Przerywanie ciągu alkoholowego

Odtrucie alkoholowe jest przełomowym krokiem w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Oczyszcza organizm wpływając na regeneracje wyniszczonych alkoholem komórek i organów. Dzięki wyselekcjonowanym lekarstwom podawanym dożylnie pozytywnie wpływa na gospodarkę wodną i elektrolitową.

Odtrucie alkoholowe - pakiet podstawowy

W pakiecie podstawowym znajdą Państwo elementy niezbędne w początkowej fazie leczenia. W ofercie:

 • detoks trwający dobę
 • skuteczne lekarstwa
 • fachowe porady telefoniczne
 • opieka lekarza

Odtrucie alkoholowe - pakiet rozszerzony

Ścisła kontrola lekarska oraz wzbogacony dobór podawanych leków poprawia szansę skutecznego wyleczenia z uzależnienia alkoholowego. Pakiet rozszerzony jest dedykowany dla osób, które potrzebują wsparcia w procesie leczenia. W pakiecie:

 • wzbogacony zakres leków i planów
 • detoks trwający dobę
 • zakończenie kuracji wraz z pełnym zadowoleniem pacjenta
 • ścisła kontrola specjalisty i nadzór parametrów życiowych

Oferowane przez NGM Olsztyn zabiegi oraz detoks to klucz do sukcesu w pokonaniu swoich słabości oraz odkrycia na nowo swojej wewnętrznej wartości oraz szacunku do samego siebie. Jednak prawdziwym osiągnięciem jest silna motywacja do zmiany i uświadomienie sobie problemu.

Nasz-Gabinet Olsztyn

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Pomagamy w każdej sytuacji - zapraszamy do kontaktu.

Opinie pacjentów:

76 votes, average: 4,64 out of 576 votes, average: 4,64 out of 576 votes, average: 4,64 out of 576 votes, average: 4,64 out of 576 votes, average: 4,64 out of 5 (76 votes, average: 4,64 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Długo zastanawiałem się nad podjęciem kroku w stronę leczenia. Było warto."

Krzysztof, Olsztyn

"Pełna dyskrecja i wysoki stopień zrozumienia potrzeb - o to mi chodziło."

Janusz, okolice Olsztyna

"Terapia rzeczywiście jest bardzo szybko i skuteczna."

Mirosław Dec, Olsztyn

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225