pokaż menu

Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Szczecin - Esperal Szczecin

Odwyk alkoholowy - Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Szczecin jest profesjonalnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu, który oferuje wyjątkowe i skuteczne terapie. Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi lekarzami w dziedzinie leczenia uzależnienia alkoholowego jesteśmy w stanie pomagać osobom borykającym się z problemem alkoholowym. Skontaktuj się z naszą poradnią alkoholową NGM Szczecin i podejmij się leczenia alkoholizmu w najbardziej komfortowych warunkach w całym województwie zachodniopomorskim.

Gabinet leczenia alkoholizmu i uzależnień w Szczecinie

Choroba alkoholowa nie uznaje kompromisów dlatego należy zastosować terapie uzależnień alkoholowych wykraczające poza szablonowe podejście do nałogu. Każdy nasz pacjent jest inny - mając tego świadomość, jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby pacjentów. W ośrodku leczenia uzależnień NGM Szczecin terapie są spersonalizowane pod pacjenta, dzięki czemu zwiększa się skuteczność leczenia.

Kuracje esperalem i detoks alkoholowy

Wyjątkowa kadra medyczna NGM Szczecin to ludzie w pełni oddani swojej pracy, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę praktyczną. Dzięki wysokim kwalifikacjom są cenionymi specjalistami w dziedzinie leczenia alkoholizmu i wspierania osób uzależnionych. Gabinet gwarantuje pacjentom najlepszą opiekę i jakość świadczonych usług.

Aby leczenie alkoholizmu było dla naszych pacjentów jeszcze bardziej komfortowe, oferujemy wykonywanie terapii i kuracji w zaciszu domowym pod wskazanym adresem. Nad stanem pacjenta opiekę sprawuje doświadczony specjalista, dzięki czemu osoba uzależniona jest całkowicie bezpieczna.

Nasi lekarze - Szczecin

Joanna Gojlik

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu zatrudniony w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Piotr Zdunek

Lekarz Rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Poradni Chirurgii Ogólnej i Szpitalu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych W Szczecinie.Poradnia Leczenia Uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Szczecin pozostaje do dyspozycji pacjentów 24 godziny na dobę. Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc i wsparcie naszym pacjentom. Jesteśmy fachowcami, którzy oferują swoją pomoc 365 dni w roku. Skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty.

Kontakt

Odwyk alkoholowy

Kompleksowa metoda wzmacniania i oczyszczania wyniszczonego organizmu. Poprzez alkoholoodtrucie masz szansę zminimalizować intensywność a nawet całkowicie wyeliminować objawy zespołu abstynencyjnego.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Szczecin

Implantacja leku w postaci tabletki esperalu jest szybkim i bezbolesnym sposobom na pokonanie choroby alkoholowej. Zabieg przeprowadza doświadczony chirurg a w jego rękach możesz czuć się bezpiecznie.

esperal

Pomoc psychologiczna

Zdajemy sobie sprawę z położenia naszych pacjentów i problemów z jakimi się borykają. Dlatego każdy pacjent zostaje otoczony specjalistycznym wsparciem psychologicznym. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego terapeuty leczenia alkoholizmu.

pomoc psychologiczna

Kwalifikacje

wyszkolona i doświadczona kadra lekarska

Terapia alkoholowa

specjaliści rozumiejący potrzeby pacjentów

Odwyk alkoholowy

gabinetówa oferuje wsparcie i zrozumienie każdemu pacjentowi

Opinie pacjentów:

49 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 5 (49 votes, average: 4,94 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Jakość na jaką zdecydowanie czekałam."

Mariola Zarzeczna

"Specjaliści w NGM wiedzą jak pomóc w problemie alkoholowym!"

Mariusz D.

"Moja terapia uzależnień przebiegła naprawdę pomyślnie."

Łukasz, Gryfino

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nr konta: 95 1140 1140 0000 3453 7100 1001

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Śląska 13

  25-369 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225