Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Szczecin - Esperal Szczecin

Odwyk alkoholowy - Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Szczecin jest profesjonalnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu, który oferuje wyjątkowe i skuteczne terapie. Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi lekarzami w dziedzinie leczenia uzależnienia alkoholowego jesteśmy w stanie pomagać osobom borykającym się z problemem alkoholowym. Skontaktuj się z naszą poradnią alkoholową NGM Szczecin i podejmij się leczenia alkoholizmu w najbardziej komfortowych warunkach w całym województwie zachodniopomorskim.

Gabinet leczenia alkoholizmu i uzależnień w Szczecinie

Choroba alkoholowa nie uznaje kompromisów dlatego należy zastosować terapie uzależnień alkoholowych wykraczające poza szablonowe podejście do nałogu. Każdy nasz pacjent jest inny - mając tego świadomość, jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby pacjentów. W ośrodku leczenia uzależnień NGM Szczecin terapie są spersonalizowane pod pacjenta, dzięki czemu zwiększa się skuteczność leczenia.

Kuracje esperalem i detoks alkoholowy

Wyjątkowa kadra medyczna NGM Szczecin to ludzie w pełni oddani swojej pracy, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę praktyczną. Dzięki wysokim kwalifikacjom są cenionymi specjalistami w dziedzinie leczenia alkoholizmu i wspierania osób uzależnionych. Gabinet gwarantuje pacjentom najlepszą opiekę i jakość świadczonych usług.

Aby leczenie alkoholizmu było dla naszych pacjentów jeszcze bardziej komfortowe, oferujemy wykonywanie terapii i kuracji w zaciszu domowym pod wskazanym adresem. Nad stanem pacjenta opiekę sprawuje doświadczony specjalista, dzięki czemu osoba uzależniona jest całkowicie bezpieczna.Poradnia Leczenia Uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Szczecin pozostaje do dyspozycji pacjentów 24 godziny na dobę. Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc i wsparcie naszym pacjentom. Jesteśmy fachowcami, którzy oferują swoją pomoc 365 dni w roku. Skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty.

Kontakt

Odwyk alkoholowy

Kompleksowa metoda wzmacniania i oczyszczania wyniszczonego organizmu. Poprzez alkoholoodtrucie masz szansę zminimalizować intensywność a nawet całkowicie wyeliminować objawy zespołu abstynencyjnego.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Szczecin

Implantacja leku w postaci tabletki esperalu jest szybkim i bezbolesnym sposobom na pokonanie choroby alkoholowej. Zabieg przeprowadza doświadczony chirurg a w jego rękach możesz czuć się bezpiecznie.

esperal

Pomoc psychologiczna

Zdajemy sobie sprawę z położenia naszych pacjentów i problemów z jakimi się borykają. Dlatego każdy pacjent zostaje otoczony specjalistycznym wsparciem psychologicznym. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego terapeuty leczenia alkoholizmu.

pomoc psychologiczna

Kwalifikacje

wyszkolona i doświadczona kadra lekarska

Terapia alkoholowa

specjaliści rozumiejący potrzeby pacjentów

Odwyk alkoholowy

gabinetówa oferuje wsparcie i zrozumienie każdemu pacjentowi

Opinie pacjentów:

49 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 5 (49 votes, average: 4,94 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Jakość na jaką zdecydowanie czekałam."

Mariola Zarzeczna

"Specjaliści w NGM wiedzą jak pomóc w problemie alkoholowym!"

Mariusz D.

"Moja terapia uzależnień przebiegła naprawdę pomyślnie."

Łukasz, Gryfino

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225