+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Szczecin

Leczenie uzależnień Szczecin  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  W naszym Szczecińskim gabinecie oferujemy leczenie:

  Nasz Gabinet Szczecin jest profesjonalnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu, który oferuje wyjątkowe i skuteczne terapie. Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi lekarzami i pielęgniarkami w dziedzinie leczenia uzależnienia alkoholowego jesteśmy w stanie pomagać osobom borykającym się z problemem alkoholowym. Skontaktuj się z naszą poradnią alkoholową Nasz Gabinet Szczecin i podejmij się leczenia alkoholizmu w najbardziej komfortowych warunkach w całym województwie zachodniopomorskim.

  Ośrodek leczenia alkoholizmu i uzależnień w Szczecinie

  Choroba alkoholowa nie uznaje kompromisów dlatego należy zastosować terapie uzależnień alkoholowych wykraczające poza szablonowe podejście do nałogu. Każdy nasz pacjent jest inny – mając tego świadomość, jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby pacjentów. W ośrodku leczenia uzależnień Nasz Gabinet Szczecin terapie są spersonalizowane pod pacjenta, dzięki czemu zwiększa się skuteczność leczenia choroby alkoholowej.

  Awersyjne leczenie alkoholizmu za pomocą esperalu

  Implantacja leku w postaci tabletki esperalu jest szybkim i bezbolesnym sposobom na pokonanie choroby alkoholowej. Zabieg wszywki alkoholowej w Szczecinie przeprowadza doświadczony chirurg, a w jego rękach każdy pacjent może czuć się bezpiecznie.

  Terapia uzależnień Szczecin – kuracje esperalem i detoks alkoholowy

  Wyjątkowa kadra medyczna Nasz Gabinet Szczecin to ludzie w pełni oddani swojej pracy, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę praktyczną. Dzięki wysokim kwalifikacjom są cenionymi specjalistami w dziedzinie leczenia alkoholizmu i wspierania osób uzależnionych. Gabinet gwarantuje pacjentom najlepszą opiekę i jakość świadczonych usług.

  Zobacz: Aktualne ceny leczenia alkoholizmu w Szczecinie

  Aby leczenie alkoholizmu było dla naszych pacjentów jeszcze bardziej komfortowe, oferujemy wykonywanie terapii uzależnień online. Nad stanem pacjenta opiekę sprawuje doświadczony specjalista, dzięki czemu osoba uzależniona jest całkowicie bezpieczna.

  Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Szczecin pozostaje do dyspozycji pacjentów przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc i wsparcie naszym pacjentom. Jesteśmy fachowcami, którzy oferują swoją pomoc 365 dni w roku. Skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty bez czekania w kolejce.

  Czytaj więcej +

  Odwyk alkoholowy – Szczecin

  Kompleksowa metoda wzmacniania i oczyszczania wyniszczonego organizmu. Poprzez detoks alkoholowy przeprowadzany w Szczecinie masz szansę zminimalizować intensywność, a nawet całkowicie wyeliminować objawy zespołu abstynencyjnego.

  Pomoc psychologiczna

  Zdajemy sobie sprawę z położenia naszych pacjentów i problemów z jakimi się borykają. Dlatego każdy z nich zostaje otoczony specjalistycznym wsparciem psychologicznym. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego terapeuty leczenia alkoholizmu.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje