pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Szczecin

Leczenie uzależnień Szczecin

Nasz Gabinet- Esperal Szczecin

Odwyk alkoholowy - Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz Gabinet Szczecin jest profesjonalnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu, który oferuje wyjątkowe i skuteczne terapie. Dzięki ścisłej współpracy z uznanymi lekarzami w dziedzinie leczenia uzależnienia alkoholowego jesteśmy w stanie pomagać osobom borykającym się z problemem alkoholowym. Skontaktuj się z naszą poradnią alkoholową Nasz Gabinet Szczecin i podejmij się leczenia alkoholizmu w najbardziej komfortowych warunkach w całym województwie zachodniopomorskim.

Ośrodek leczenia alkoholizmu i uzależnień w Szczecinie

Choroba alkoholowa nie uznaje kompromisów dlatego należy zastosować terapie uzależnień alkoholowych wykraczające poza szablonowe podejście do nałogu. Każdy nasz pacjent jest inny - mając tego świadomość, jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby pacjentów. W ośrodku leczenia uzależnień Nasz Gabinet Szczecin terapie są spersonalizowane pod pacjenta, dzięki czemu zwiększa się skuteczność leczenia choroby alkoholowej.

Terapia uzależnień Szczecin - kuracje esperalem i detoks alkoholowy

Wyjątkowa kadra medyczna Nasz Gabinet Szczecin to ludzie w pełni oddani swojej pracy, którzy posiadają odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę praktyczną. Dzięki wysokim kwalifikacjom są cenionymi specjalistami w dziedzinie leczenia alkoholizmu i wspierania osób uzależnionych. Gabinet gwarantuje pacjentom najlepszą opiekę i jakość świadczonych usług.

Aby leczenie alkoholizmu było dla naszych pacjentów jeszcze bardziej komfortowe, oferujemy wykonywanie terapii uzależnień online. Nad stanem pacjenta opiekę sprawuje doświadczony specjalista, dzięki czemu osoba uzależniona jest całkowicie bezpieczna.

Nasi lekarze - Szczecin

Joanna Gojlik

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu zatrudniony w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Piotr Zdunek

Lekarz Rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Poradni Chirurgii Ogólnej i Szpitalu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych W Szczecinie.Poradnia Leczenia Uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Szczecin pozostaje do dyspozycji pacjentów przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze gotowi nieść pomoc i wsparcie naszym pacjentom. Jesteśmy fachowcami, którzy oferują swoją pomoc 365 dni w roku. Skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty bez czekania w kolejce.

Kontakt

Odwyk alkoholowy - Szczecin

Kompleksowa metoda wzmacniania i oczyszczania wyniszczonego organizmu. Poprzez detoks alkoholowy masz szansę zminimalizować intensywność, a nawet całkowicie wyeliminować objawy zespołu abstynencyjnego.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Szczecin

Implantacja leku w postaci tabletki esperalu jest szybkim i bezbolesnym sposobom na pokonanie choroby alkoholowej. Zabieg przeprowadza doświadczony chirurg, a w jego rękach każdy pacjent może czuć się bezpiecznie.

esperal

Pomoc psychologiczna

Zdajemy sobie sprawę z położenia naszych pacjentów i problemów z jakimi się borykają. Dlatego każdy z nich zostaje otoczony specjalistycznym wsparciem psychologicznym. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego terapeuty leczenia alkoholizmu.

pomoc psychologiczna

Kwalifikacje

wyszkolona i doświadczona kadra lekarska

Terapia alkoholowa

specjaliści rozumiejący potrzeby pacjentów

Odwyk alkoholowy

gabinetówa oferuje wsparcie i zrozumienie każdemu pacjentowi

Opinie pacjentów:

49 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 549 votes, average: 4,94 out of 5 (49 votes, average: 4,94 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Jakość na jaką zdecydowanie czekałam."

Mariola Zarzeczna

"Specjaliści w NGM wiedzą jak pomóc w problemie alkoholowym!"

Mariusz D.

"Moja terapia uzależnień przebiegła naprawdę pomyślnie."

Łukasz, Gryfino

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225