+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Kroplówki witaminowe SzczecinLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 04
Opinie

Kroplowki-witaminowe Szczecin Opinie

Nasi lekarze

Wlewy witaminowe lekiem na kaca

Kroplówki witaminowe to doskonały sposób na wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej w organizmie, dedykowany osobom, które wykonują ciężką pracę psychiczną, jak i fizyczną. Są również panaceum na przyspieszenie regeneracji po przebytej chorobie, zbyt intensywnym wysiłku czy też po całonocnym imprezowaniu. Kroplówki polecane są również wszystkim tym, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie i chcą zapobiec niedoborom witamin i minerałów w organizmie i ich przykrym skutkom.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Kiedy mogę wykonać zabieg?

Trzeba odczekać 24-48 godzin od ostatniego spożycia alkoholu.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje