+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień od alkoholu w KrakowieLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

Odwyk alkoholowy Kraków Nasz Gabinet

 

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia esperalem.
Zapoznaj się z cennikiem leczenia alkoholizmu w Krakowie.
Przychodnia leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Wizyty oraz zabiegi są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów. Anonimowo i skutecznie podchodzimy do terapii uzależnień.

Nasza oferta obejmuje zabiegi detoksu alkoholowegozabieg wszywki alkoholowej w Krakowie oraz terapie uzależnień alkoholowych

Terapie leczenia alkoholizmu w Krakowie – przychodnia Nasz Gabinet

O powrót do zdrowia i permanentną trzeźwość pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków podejmuje współpracę z lekarzami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze i terapeuci antyalkoholowi to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Czytaj więcej +
Nasi lekarze

Przychodnia leczenia alkoholizmu w Krakowie

Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej Nasz Gabinet Kraków są określane i spersonalizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i stanem zdrowia pacjenta. Dzięki temu terapie uzależnień są skrojone na miarę osoby uzależnionej. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż powszechnie praktykowane kuracje.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Odwyk alkoholowy w prywatnym Krakowskim ośrodku

Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

Awersyjne leczenie alkoholizmu za pomocą tabletki esperal w Krakowie

Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja wszywki alkoholowej. Tabletka antyalkoholowa z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

Terapia i leczenie uzależnień alkoholowych

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. Nasz Gabinet Kraków to gwarancja skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

Czytaj więcej +
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje