+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień Kraków

w Klinice Nasz GabinetLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 03

Nasi lekarze

Klinika

Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków jest dostępny dla pacjentów przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i dyskretną pomoc w leczeniu uzależnień oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu i zapisu na zabieg bez czekania w kolejce.

Kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Kiedy mogę wykonać zabieg?

Trzeba odczekać 12-24 godzin od ostatniego spożycia alkoholu.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Odwyk alkoholowy – Kraków

Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

Esperal – Kraków

Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja wszywki alkoholowej. Tabletka z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

Terapia uzależnień

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. Nasz Gabinet Kraków to gwarancja skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje