Leczenie alkoholizmu Kraków

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Krakow

siec gabinetów nasz gabinet

KOMPLEKSOWE LECZENIE ALKOHOLIZMU W KRAKOWIE

Odwyk alkoholowy Kraków Nasz Gabinet

 

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem leczenia alkoholizmu, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia esperalem oraz innymi środkami.

Przychodnia leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Wizyty oraz zabiegi są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów. Anonimowo i skutecznie podchodzimy do terapii uzależnień.

Terapie leczenia alkoholizmu w Krakowie – przychodnia Nasz Gabinet, prywatny ośrodek

O powrót do zdrowia i permanentną trzeźwość pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków podejmuje współpracę ze specjalistami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze, pielęgniarki i terapeuci antyalkoholowi to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Uzależnienie od alkoholu

Uzależnienie od alkoholu jest poważnym problemem w Polsce. Nasz prywatny ośrodek leczenia opracował kompleksową metodę leczenia uzależnienia od alkoholu. W skład naszych pakietów medycznych wchodzą: wszywka, detoksykacja oraz niezbędna terapia alkoholowa, która jest ogromnym wsparciem dla osób uzależnionych i współuzależnionych.

W naszym ośrodku zapewniamy całkowitą dyskrecję oraz pełen szacunek do pacjenta. Ponad 20 lat doświadczenia sprawiło, że wiemy, jak ciężką chorobą jest uzależnienie od alkoholu.

Czytaj więcej +  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Nasz Gabinet Kraków Opinie

  źródło – opinie

  google logo
  Lekarze w Nasz Gabinet Kraków

  Prywatne leczenie uzależnień alkoholowych w Małopolsce

  Alkoholizm to złożona choroba. Jego pełne leczenie oferuje nasz prywatny ośrodek terapii alkoholowych w województwie małopolskim.

  Terapia i leczenie uzależnień alkoholowych

  Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. Nasz Gabinet to gwarancja skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

   

  Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej Nasz Gabinet Kraków są określane i spersonalizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i stanem zdrowia pacjenta. Dzięki temu terapie uzależnień są skrojone na miarę osoby uzależnionej. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż powszechnie praktykowane kuracje.

   

  Leczenie uzależnienia od alkoholu w przychodni Nasz Gabinet Kraków jest podzielone na 4 etapy:

  • detoks alkoholowy,
  • wszywka esperal,
  • terapia psychologiczna,
  • kroplówki witaminowe.

  Odwyk alkoholowy w prywatnym Krakowskim ośrodku

  Odwyk za pomocą detoksykacji oczyszcza organizm z alkoholu, aby umożliwić zabieg wszywki esperal. Zabieg zaszycia przeprowadza się tylko, gdy pacjent jest całkowicie trzeźwy. Dwa opisane punkty leczą ciało człowieka i zmiany spowodowane uzależnieniem fizycznym.

   

  Pamiętajmy, że alkohol uzależnia także psychicznie, dlatego każdy chory powinien zgłosić się na terapię alkoholową z psychologiem lub terapeutą uzależnień. Spotkania ze specjalistą pomogą zwalczyć psychiczne przyczyny i skutki choroby alkoholowej, aby pacjent mógł osiągnąć równowagę emocjonalną.

   

  Czwartym etapem leczenia alkoholizmu w Krakowie są kroplówki witaminowe, które regenerują wyniszczony przez alkohol organizm. Wlewy witaminowe uzupełnią wypłukane witaminy, minerały i elektrolity, których niedobór wpływa na powstanie depresji, rozdrażnienia i problemów z pamięcią.

  Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kraków

  Nasz Gabinet
  Zaufanie

  tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

  Nasz Gabinet
  Największa sieć

  leczenia uzależnień w Polsce

  Nasz Gabinet
  Doświadczenie

  zdobywane od 20 lat

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje