Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień od alkoholu w Krakowie

KOMPLEKSOWE LECZENIE ALKOHOLIZMU W KRAKOWIE

Odwyk alkoholowy Kraków Nasz Gabinet

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem leczenia alkoholizmu, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia esperalem oraz innymi środkami.

Przychodnia leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Wizyty oraz zabiegi są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów. Anonimowo i skutecznie podchodzimy do terapii uzależnień.

Terapie leczenia alkoholizmu w Krakowie – przychodnia Nasz Gabinet, prywatny ośrodek

O powrót do zdrowia i permanentną trzeźwość pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków podejmuje współpracę ze specjalistami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze, pielęgniarki i terapeuci antyalkoholowi to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Uzależnienie od alkoholu

Uzależnienie od alkoholu jest poważnym problemem w Polsce. Nasz prywatny ośrodek leczenia opracował kompleksową metodę leczenia uzależnienia od alkoholu. W skład naszych pakietów medycznych wchodzą: wszywka, detoksykacja oraz niezbędna terapia alkoholowa, która jest ogromnym wsparciem dla osób uzależnionych i współuzależnionych.

W naszym ośrodku zapewniamy całkowitą dyskrecję oraz pełen szacunek do pacjenta. Ponad 20 lat doświadczenia sprawiło, że wiemy, jak ciężką chorobą jest uzależnienie od alkoholu.


Nasz Gabinet Kraków Opinie

źródło – opinie

google logo
Lekarze w Nasz Gabinet Kraków

Prywatne leczenie uzależnień alkoholowych w Małopolsce

Alkoholizm to złożona choroba. Jego pełne leczenie oferuje nasz prywatny ośrodek terapii alkoholowych w województwie małopolskim.

Terapia i leczenie uzależnień alkoholowych

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. Nasz Gabinet to gwarancja skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

 

Terapia alkoholowa Kraków wykonywana w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej Nasz Gabinet Kraków jest określana i spersonalizowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami i stanem zdrowia pacjenta. Dzięki temu terapie uzależnień są skrojone na miarę osoby uzależnionej. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż powszechnie praktykowane kuracje.

 

Leczenie uzależnienia od alkoholu w przychodni Nasz Gabinet Kraków jest podzielone na 4 etapy:

  • detoks alkoholowy,
  • wszywka esperal,
  • terapia psychologiczna,
  • kroplówki witaminowe.

Odwyk alkoholowy w prywatnym Krakowskim ośrodku

Odwyk za pomocą detoksykacji oczyszcza organizm z alkoholu, aby umożliwić zabieg wszywki esperal. Zabieg zaszycia przeprowadza się tylko, gdy pacjent jest całkowicie trzeźwy. Dwa opisane punkty leczą ciało człowieka i zmiany spowodowane uzależnieniem fizycznym.

 

Pamiętajmy, że alkohol uzależnia także psychicznie, dlatego każdy chory powinien zgłosić się na terapię alkoholową z psychologiem lub terapeutą uzależnień. Spotkania ze specjalistą pomogą zwalczyć psychiczne przyczyny i skutki choroby alkoholowej, aby pacjent mógł osiągnąć równowagę emocjonalną.

 

Czwartym etapem leczenia alkoholizmu w Krakowie są kroplówki witaminowe, które regenerują wyniszczony przez alkohol organizm. Wlewy witaminowe uzupełnią wypłukane witaminy, minerały i elektrolity, których niedobór wpływa na powstanie depresji, rozdrażnienia i problemów z pamięcią.

Sieć przychodni leczenia alkoholizmu Nasz Gabinet – oddział Kraków

Nasz Gabinet
Zaufanie

tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

Nasz Gabinet
Największa sieć

leczenia uzależnień alkoholowych w Polsce

Nasz Gabinet
Doświadczenie

zdobywane od 20 lat

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje