+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień od alkoholu w Krakowie  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Nasza oferta

  Oferujemy Państwu następujące usługi

  Odwyk alkoholowy Kraków Nasz Gabinet

   

  Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia esperalem.
  Zapoznaj się z cennikiem leczenia alkoholizmu w Krakowie.
  Przychodnia leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Wizyty oraz zabiegi są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów. Anonimowo i skutecznie podchodzimy do terapii uzależnień.

  Nasza oferta obejmuje zabiegi detoksu alkoholowegozabieg wszywki alkoholowej w Krakowie oraz terapie uzależnień alkoholowych

  Terapie leczenia alkoholizmu w Krakowie – przychodnia Nasz Gabinet

  O powrót do zdrowia i permanentną trzeźwość pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Kraków podejmuje współpracę ze specjalistami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze, pielęgniarki i terapeuci antyalkoholowi to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze

  Przychodnia leczenia alkoholizmu w Krakowie

  Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej Nasz Gabinet Kraków są określane i spersonalizowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i stanem zdrowia pacjenta. Dzięki temu terapie uzależnień są skrojone na miarę osoby uzależnionej. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż powszechnie praktykowane kuracje.

  Odwyk alkoholowy w prywatnym Krakowskim ośrodku

  Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

  Awersyjne leczenie alkoholizmu za pomocą tabletki esperal w Krakowie

  Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja wszywki alkoholowej. Tabletka antyalkoholowa z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

  Terapia i leczenie uzależnień alkoholowych

  Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. Nasz Gabinet Kraków to gwarancja skutecznej terapii uzależnień alkoholowych.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje