Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie uzależnień - NGM Kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Odwyk alkoholowy w NGM Kraków

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Kraków jest wysoko wykwalifikowaną placówką leczenia alkoholizmu. Nasz krakowski oddział, tak jak pozostałe przychodnie, odznacza się bardzo wysokim standardem, dzięki któremu oferujemy najbardziej komfortowe warunki leczenia. Gabinet NGM Kraków gwarantuje najwyższą jakość oferowanych terapii alkoholowych i metod leczenia alkoholizmu. Jednak z myślą o naszych pacjentach oferujemy także leczenie alkoholizmu w zaciszu w domu pacjenta. Wizyty domowe są przeprowadzane z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na wścibskie spojrzenia sąsiadów.

Gabinet leczenia alkoholizmu - Poradnia leczenia uzależnień

Nasza oferta obejmuje zabiegi detoksu alkoholowego, wszywki alkoholowe esperal oraz terapie uzależnień alkoholwoych. Terapie wykonywane w ramach programów leczenia alkoholizmu w poradni alkoholowej NGM Kraków są określane i personalizowane pod indywidualne potrzeby i stan pacjenta. Dzięki temu terapie są skrojone na miarę pacjenta. Takie działanie ma potwierdzenie w rezultatach, gdyż tak wykonywane terapie uzależnień są skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż szablonowe kuracje.

Terapie leczenia alkoholizmu w naszej przychodni

O powrót do zdrowia i permanentnej trzeźwości pacjentów dbają najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu i uzależnień. Ośrodek leczenia uzaleznień NGM Kraków podejmuje współpracę z lekarzami podsiadającymi bogate doświadczenie i wiedzę z obszaru uzależnień. Nasi lekarze to osoby o życzliwym usposobieniu, od których osoby uzależnione podczas odwyku alkoholowego otrzymują wsparcie i zrozumieniem. Dzięki ciepłej atmosferze pacjenci szybciej dochodzą do siebie i są bardziej zmotywowani do leczenia alkoholizmu.

Nasz-Gabinet Kraków

Adres: ul. Siewna 4, 31-231 Kraków

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy w każdej sytuacji.

Mapka Dojazdu:

Galeria naszego ośrodka leczenia uzależnień:

Ośrodek leczenia alkoholizmu NGM Kraków Uzależnienia - leczenie w Krakowie

Kompleksowe leczenie alkoholizmu Kraków NGM Kraków - dyskretny odwyk alkoholowy

Terapia alkoholowa - Opinie pacjentów:

22 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 522 votes, average: 4,55 out of 5 (22 votes, average: 4,55 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Terapia w gabinecie NGM to niesamowite przeżycie. Specjaliści znający się na leczeniu alkoholizmu zapewnili mi kompleksową pomoc, za co jest im bardzo wdzięczna."

Przemysław Dębniki Kraków

"O gabinecie dowiedziałem się od znajomego, któremu udało się pokonać uzależnienie dzięki NGM. Poszedłem jego śladami i przekonałem się, że leczenie alkoholizmu naprawdę działa!"

Agata Nowa Huta Kraków

"Leczenie alkoholizmu w tym ośrodku jest bardzo skuteczne, czego doświadczyłem osobiście. Wszystkim zmagającym się z tą chorobą proponuję terapię w gabinecie NGM w Krakowie."

Zbigniew Wieliczka

Odwyk alkoholowy

Detoks alkoholowy jest bardzo ważnym elementem wyciągania pacjentów z długotrwałych ciągów alkoholowych. Wykorzystanie odpowiedniej gamy leków sprawia, że pacjent jest w mniejszym stopniu narażony na wystąpienie objawów odstawiennych.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Kraków

Elementem farmakologicznego leczenia alkoholizmu jest implantacja esperalu. Tabletka z esperalem zostaje zaaplikowana podskórnie w wyniku drobnego zabiegu chirurgicznego. Użycie znieczulenia miejscowego sprawia, że pacjent nie czuje żadnego bólu.

esperal

Terapia uzależnień

Nasza przychodnia w trosce o zdrowie psychiczne pacjentów współpracuje z uznanymi terapeutami. Nasi specjaliści otaczają pacjenta i jego rodzinę wyjątkowym wsparciem, dzięki któremu chory jest zmotywowany do walki z nałogiem. NGM Kraków to skuteczna terapia uzależnień alkoholowych.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

skuteczne rozpoczęcie terapii alkoholowej

Terapia uzależnień

terapie i metody leczenia odpowiednie do pacjenta

Poradnia alkoholowa

zespół lekarski zorientowany na potrzeby pacjenta

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Effiziente Behandlung der Alkoholsucht und anderen Suchtarten

Brauchen Sie Hilfe? Nehmen Sie Kontakt mit uns auf!

+48 880 808 880

oder +48 519 775 225