+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu Wrocław

Leczenie uzależnień – Nasz Gabinet

Esperal WrocławLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

01 / 05

Nasi lekarze

Klinika

Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień Nasz Gabinet Wrocław jest dostępny dla pacjentów przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i dyskretną pomoc w leczeniu uzależnień oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu i zapisu na zabieg bez czekania w kolejce.

Kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kolega miał “wszywkę”, mówi, że można ją “przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Czy mogę zażywać inne leki mając wszywkę?

Tak. Esperal nie wchodzi w interakcję z innymi lekami. Nie wolno zażywać leków zawierających alkohol.

Jak długo goi się miejsce zabiegu?

Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

Ośrodki leczenia uzależnień Wrocław – poradnia Nasz Gabinet

Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet może zgłosić się pacjent w każdym stanie. Rozpoczęcie terapii uzależnień jest dobre dla zdrowia psychicznego oraz kondycji fizycznej. Ciało i umysł, dzięki wizytom w naszym ośrodku leczenia uzależnień i terapii zyskują kilka lat życia. Stosujemy tylko bezpieczne oraz sprawdzone metody walki z chorobą alkoholową. Pobyt w klinice Nasz Gabinet we Wrocławiu jest dobrowolny. Pacjent musi być chętny do podjęcia terapii. Mimo pełnego zaangażowania naszych specjalistów oraz profesjonalnego sprzętu medycznego w poradni alkoholowej Nasz Gabinet, bez chęci pacjenta do zmian, terapia nie będzie satysfakcjonująca. Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe i wymaga zwykle czasu oraz zrozumienia. Skorzystanie z pomocy profesjonalnej kliniki jest najlepszą opcją. Samodzielna walka z uzależnieniem rzadko się udaje. Wsparcie terapeutyczne oraz metody farmakologiczne są obecnie najbardziej popularne. Terapia to sposób znany i stosowany od lat. Dzięki leczeniu wielu alkoholikom udało się pozostać trzeźwym. Głód alkoholowy potrafi jednak wrócić. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszym pacjentami. Terapia może odbyć się kilkakrotnie, tak samo, jak detoks alkoholowy, czy wszycie esperalu. Jeśli masz jakiś problem, nie obawiaj się prosić o pomoc. Nasi lekarze wskażą ci odpowiednią drogę i pomogą w zachowaniu abstynencji.

Zapraszamy do naszej poradni alkoholowej pacjentów z całego Dolnego Śląska: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Trzebnica, Kłodzko, Strzelin, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Odwyk alkoholowy

Kuracja detoksu alkoholowego w ośrodku leczenia uzależnień Nasz-Gabinet polega na wyprowadzeniu pacjenta z ciągu alkoholowego (odwyk alkoholowy) i złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. W tym celu choremu podawane są odpowiednie płyny i leki wspierające pracę organizmu.

Esperal – Wrocław

Bezbolesny, a przy tym całkowicie bezpieczny, zabieg implantacji tabletki esperalu. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji i działa aż do roku czasu. Zabiegi te są początkiem terapii uzależnień alkoholowych.

Terapia alkoholowa

Każdy pacjent zostaje otoczony specjalistyczną opieką psychologiczną, gdyż mamy świadomość jak trudny jest to czas w jego życiu. W naszej poradni alkoholowej zapewniamy fachową pomoc psychologa w walce z uzależnieniem od alkoholu.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje