+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Testy na koronawirusa

Leczenie alkoholizmu Wrocław

Leczenie uzależnień alkoholowych we Wrocławiu  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Przychodnia leczenia alkoholizmu we Wrocławiu oferujemy Państwu następujące usługi

  Leczenie alkoholizmu Wrocław – ośrodek leczenia uzależnień

  Ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet w trosce o wysoką jakość leczenia alkoholizmu, podejmuje współpracę z lekarzami, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę merytoryczną z zakresu terapii uzależnień. Pod ich czujnym okiem wykonujemy wiele skutecznych metod leczenia osób uzależnionych od alkoholu. Zapewniamy indywidualne lub grupowe spotkania z terapeutą uzależnień. Dbamy, aby w trakcie pobytu w naszym ośrodku leczenia uzależnień Wrocław każda z osób uzależnionych czuła się komfortowa oraz miała możliwość odzyskania zdrowia psychicznego. Od wielu lat zbieramy doświadczenie na temat leczenia alkoholików i przeprowadzania terapii uzależnień. Rozumiemy, że wyjście z nałogu nie jest dla pacjenta proste ani łatwe. Dotyczy to nie tylko hazardu, narkomanii, czy substancji psychoaktywnych, ale także alkoholu.

  Uzależnienia są różne, dlatego przebieg terapii powinien być indywidualnie dobrany. Zgłoszenie się na leczenie uzależnień to pierwszy krok do zmiany i odzyskania siebie. We Wrocławiu na pomoc ośrodka leczenia z alkoholu Nasz Gabinet możesz liczyć codziennie. Terapia uzależnień odbywa się wyłącznie w przychodni. Nie jesteśmy placówką zamkniętą, a kliniką krótkiego pobytu. Rozpoczęcie leczenia terapii uzależnień dla długości życia osoby uzależnionej jest kluczowe. Możesz stale skorzystać ze wsparcie naszych specjalistów w trakcie terapii uzależnień we Wrocławiu.

  Poradnia antyalkoholowa i uzależnień Wrocław

  Nasz Gabinet to prywatny ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych, któremu zaufało już wiele osób uzależnionych z Dolnego Śląska. Pacjenci z województwa dolnośląskiego, jak i z samego Wrocławia, cenią sobie nasz wysoki profesjonalizm i doświadczenie w przeprowadzaniu terapii uzależnień od alkoholu. Wielu z nich skorzystało z szansy na poprawę zdrowia psychicznego. Ich zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem i świadectwem profesjonalizmu specjalistów w naszym ośrodku leczenia uzależnień. O przebiegu terapii decydujemy po rozmowie z pacjentem lub bliskimi mu osobami.

   

  Kiedy znamy kondycję chorego oraz stan zdrowia psychicznego, wiemy jaki zabieg lub typ terapii będzie najbardziej skuteczny. Z nami anonimowo zwalczysz chorobę alkoholową. Bez wstydu, obaw i przymusu. U nas każdy pacjent to odrębna historia. W przychodni terem dla osób, które mają problem z alkoholem. Gabinet nie doświadczysz taśmowego traktowania.

  Odwyk alkoholowy w leczeniu uzależnień we Wrocławiu

  Odwyk alkoholowy wykonywany przez prywatny ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy przerwać długotrwałe ciągi alkoholowe u pacjenta potrzebującego terapii uzależnień.

  Detoks alkoholowy we Wrocławiu nie tylko oczyszcza organizm osoby uzależnionej ze szkodliwego alkoholu, ale także łagodzi, a z czasem całkowicie niweluje wystąpienie groźnych objawów abstynencyjnych. Alkoholizm negatywnie wpływa na pacjenta. Ciągłe picie często przeszkadza w pracy i utrudnia życie rodzinne oraz osobiste. Dzięki początkowej fazie terapii uzależnień, czyli detoksowi alkoholowemu każdy może bezpiecznie przerwać czas picia. Dla organizmu to najlepsze rozwiązanie pod względem zdrowotnym.

   

  Odtrucie alkoholowe wykonywane na terenie ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet we Wrocławiu wpływa również na kondycję zdrowia psychicznego. Leczenie alkoholika często zaczyna się od detoksu ciała. Specjalista dobiera odtrucie z alkoholu indywidualnie. To jeden z elementów terapii uzależnień, lecz nie jest konieczny. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest osoba uzależniona i kiedy rozpoczyna się leczenie.

  Terapia uzależnień Wrocław – ośrodek leczenia uzależnień

  Stosowane przez nasz ośrodek leczenia uzależnień metody są dobierane indywidualnie do każdego. Terapia uzależnień alkoholowych jest określana na podstawie potrzeb i stanu pacjenta. Nasz terapeuta uzależnień Wrocław wspiera w stabilizacji zdrowia psychicznego i uczy, jak skutecznie zrezygnować z alkoholu. Leczenie alkoholizmu wymaga poświęcenia czasu, a przede wszystkim gotowości do zmian.

  Czytaj więcej +
  Nasi lekarze

  Ośrodki leczenia uzależnień Wrocław – poradnia Nasz Gabinet

  Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet może zgłosić się pacjent w każdym stanie. Rozpoczęcie terapii uzależnień jest dobre dla zdrowia psychicznego oraz kondycji fizycznej. Ciało i umysł, dzięki wizytom w naszym ośrodku leczenia uzależnień i terapii zyskują kilka lat życia. Stosujemy tylko bezpieczne oraz sprawdzone metody walki z chorobą alkoholową. Pobyt w przychodni Nasz Gabinet we Wrocławiu jest dobrowolny.

  Pacjent musi być chętny do podjęcia terapii. Mimo pełnego zaangażowania naszych specjalistów oraz profesjonalnego sprzętu medycznego w poradni alkoholowej Nasz Gabinet, bez chęci pacjenta do zmian, terapia nie będzie satysfakcjonująca. Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe i wymaga zwykle czasu oraz zrozumienia. Skorzystanie z pomocy profesjonalnej kliniki jest najlepszą opcją. Samodzielna walka z uzależnieniem rzadko się udaje. Wsparcie terapeutyczne oraz metody farmakologiczne są obecnie najbardziej popularne.

  Zapraszamy do naszej poradni alkoholowej pacjentów z całego Dolnego Śląska:

  • Wałbrzych,
  • Legnica,
  • Świdnica,
  • Trzebnica,
  • Kłodzko,
  • Strzelin,
  • Jelenia Góra,
  • Lubin,
  • Oleśnica.

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów wizyty.

  Terapia alkoholowa we Wrocławiu

  Każdy pacjent zostaje otoczony specjalistyczną opieką psychologiczną, gdyż mamy świadomość jak trudny jest to czas w jego życiu. W naszej poradni alkoholowej zapewniamy fachową pomoc psychologa w walce z uzależnieniem od alkoholu. Terapia to sposób znany i stosowany od lat. Dzięki leczeniu wielu alkoholikom udało się pozostać trzeźwym. Głód alkoholowy potrafi jednak wrócić. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszym pacjentami. Terapia może odbyć się kilkakrotnie, tak samo, jak detoks alkoholowy, czy wszycie esperalu.

  Odwyk alkoholowy

  Kuracja detoksu alkoholowego w ośrodku leczenia uzależnień Nasz-Gabinet polega na wyprowadzeniu pacjenta z ciągu alkoholowego (odwyk alkoholowy) i złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. W tym celu choremu podawane są odpowiednie płyny i leki wspierające pracę organizmu.

  Esperal – Wrocław

  Bezbolesny, a przy tym całkowicie bezpieczny, zabieg implantacji tabletki esperalu. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji i działa aż do roku czasu. Zabiegi te są początkiem terapii uzależnień alkoholowych.

  Czytaj więcej +
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje