Leczenie alkoholizmu i uzależnień - NGM Wrocław

Esperal Wrocław

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Wrocław to klinika leczenia alkoholizmu, której zaufało już wielu Dolnoślązaków. Nasi pacjenci z Dolnego Śląska, jak i z samego Wrocławia, cenią sobie nasz wysoki profesjonalizm. Ich zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem i świadectwem profesjonalizmu naszego ośrodka leczenia uzależnień.

Klinika leczenia alkoholizmu - Poradnia leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Wrocław w trosce o wysoką jakość terapii leczenia alkoholizmu, podejmuje współpracę z lekarzami, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę merytoryczną w zakresie leczenia uzależnień. Pod ich czujnym okiem wykonujemy wiele skutecznych terapii i metod leczenia alkoholizmu. Zapewniamy indywidualne lub grupowe spotkania z terapeutą uzależnień.

Odwyk alkoholowy - detoks i leczenie esperalem

Wykonywany przez prywatną klinikę NGM Wrocław odwyk alkoholowy jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji gdy chcemy przerwać długotrwałe ciągi alkoholowe u naszych pacjentów. Detoks alkoholowy nie tylko oczyszcza organizm osoby uzależnionej ze szkodliwego alkoholu, ale także łagodzi a z czasem całkowicie niweluje wystąpienie groźnych objawów abstynencyjnych. Leczenie alkoholizmu, przy wykorzystaniu wszywki z esperalu, odbywa się poprzez wykonanie zabiegu implantacji tabletki esperalu pod skórę pacjenta. Tabletki esperalu zawierają w sobie substancję czynną, która jest kluczowa w niniejszej terapii leczenia alkoholizmu. Zabiegi odwyku alkoholowego i zastrzyku przeciwalkoholowego esperal są doskonałym wstępem do rozpoczęcia terapii alkoholowej.

Skuteczne metody leczenie uzależnień alkoholowych

Stosowane przez naszą poradnię metody leczenia alkoholizmu są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta  Terapia uzależnień alkoholowych jest określana na podstawie potrzeb i stanu pacjenta. Aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferujemy niektóre z naszych usług leczenia alkoholizmu w domu pacjenta. Wystarczy wcześniej wskazać adres pod którym chcą Państwo aby terapie były wykonywane. Wizyty domowe możliwe są na terenie Wrocławia i innych miejscowości województwa.

Zapraszamy do naszej poradni alkoholowej pacjentów z całego Dolnego Śląska: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Trzebnica, Kłodzko, Strzelin, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Opinie pacjentów:

21 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 5 (21 votes, average: 4,43 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...


Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Wrocław jest dostępny dla pacjentów 24 godziny przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i kompleksową pomoc w leczeniu alkoholizmu oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu.

Kontakt

Detoks alkoholowy

Kuracja detoksu alkoholowego w ośrodku leczenia uzależnień Nasz-Gabinet polega na wyprowadzeniu pacjenta z ciągu alkoholowego (odwyk alkoholowy) i złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. W tym celu choremu podawane są odpowiednie płyny i leki wspierające pracę organizmu.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Wrocław

Bezbolesny, a przy tym całkowicie bezpieczny, zabieg implantacji tabletki esperalu. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji i działa aż do roku czasu. Zabiegi te są początkiem terapii uzależnień alkoholowych.

esperal

Terapia alkoholowa

Każdy pacjent zostaje otoczony specjalistyczną opieką psychologiczną, gdyż mamy świadomość jak trudny jest to czas w jego życiu. W naszej poradni alkoholowej zapewniamy fachową pomoc psychologa w walce z uzależnieniem od alkoholu.

pomoc psychologiczna

Poradnia alkoholowa

zapewniająca kompleksowe leczenie

Odwyk alkoholowy

pod opieką lekarza

Terapia alkoholowa

prowadzona przez specjalistów

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225