Esperal i detoks - Leczenie alkoholizmu Opole

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Skuteczne leczenie uzależnienia od alkoholu w Opolu

Alkoholizm jest jednym z najczęstszych przyczyn rozpadu rodzin, zaczątkiem depresji oraz uzależnieniem destrukcyjnym dla uzależnionego i jego całej rodziny. Leczeniem zajmują się specjaliści i terapeuci, którzy dokonują kompleksowej diagnozy pacjenta i wdrażają najskuteczniejszą terapię.

Detoks alkoholowy jest formą odtrucia organizmu i pozwala uwolnić organizm od toksyn i przerwać ciąg alkoholowy. Wszywki podskórne zapewniają skuteczną i bezpieczną terapię, wymuszającą na organizmie reakcje w przypadku połączenia wszytego leku z alkoholem. NGM Opole to nieszablonowe podejście do pacjenta i kompleksowe leczenie, pozwalające wyjść z choroby alkoholowej. W ofercie także terapie indywidualne uwzględniające potrzeby pacjenta bądź terapia grupowa, gdzie łatwiej zrozumieć wpływ alkoholu na życie codzienne z perspektywy innej osoby.

Wszywki alkoholowe esperal

Skuteczność w wytrwaniu w postanowienia wyjścia z nałogu wzmacnia świadomość, że spożycie alkoholu może okazać się śmiertelnym. Esperal jest lekiem wszczepionym pod skórę, który jest nieszkodliwy do momentu wejścia w interakcję z alkoholem.

NGM Opole oferuje wszywki jako najskuteczniejszą metodę walki z nałogiem opartą o jeden z dwóch oferowanych rodzajów - Esperal Zastrzyk oraz Esperal VIP.

Lekarz dobiera odpowiedni rodzaje leku oraz jego ilość i bezboleśnie dokonuje wszczepienia podskórnie wszywki, aby wspomóc terapię leczenia alkoholowego. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku obrazującego wpływ esperalu na podniesienie jakości życia osoby wychodzącej z nałogu.Esperal Standard:

Pakiet podstawowy obejmuje optymalne rozwiązanie dla osób, dążyć do wytrwałości w swoim postanowieniu i cenią jakość w przystępnej cenie. Aplikacja jednorazowej wszywki działa przez okres jednego roku i wspiera leczenie alkoholizmu. Opcja Esperal Standard obejmuje:

 • standardowe szwy i ich usunięcie
 • bezpłatną wizytę kontrolną
 • znieczulenie miejscowe,
 • profesjonalne wszywki alkoholowe,

Wszywki alkoholowe skuteczniej wspomagają proces leczenia problemów alkoholowych w naszym gabinecie NGM Opole.


Esperal VIP:

Pakiet Esperal VIP to poszerzona wersja obejmująca większą ilość wizyt kontrolnych oraz implantację antybiotyku. Szczególnie polecane dla osób wrażliwych, które gorzej radzą sobie z rozwiązywaniem problemów i potrzebują wsparcia terapeuty w procesie wychodzenia z nałogu.

W ofercie Esperal VIP otrzymają Państwo:

 • kosmetyczne rozpuszczalne szwy,
 • miejscowe znieczulenie,
 • oryginalny esperal,
 • bezpłatną kontrolę lekarską,
 • implantację antybiotyku,
 • najwyższa jakość usług.

Terapia w NGM Opole przyczynia się do większej szansy wygrania z nałogiem i gwarancje powodzenia. Oferujemy konkurencyjne ceny i najlepszą ofertę wraz ze wsparcie specjalistów oraz kompleksową obserwacją lekarską w Opolu.

.

Esperal Gold:

Ofertą złożoną z największej ilości opcji jest nasz specjalny pakiet Esperal Gold oferowany w NGM Opole. Zawiera dodatkowe wizyty kontrolne oraz zaaplikowanie maksymalnej dawki leku w trzech miejscach.

Oferta Esperal Gold dotyczy:

 • zaszycie maksymalnej dawki leku w aż trzech miejscach,
 • 2 dodatkowe wizyty lekarskie,
 • zastosowanie antybiotyku,
 • oryginalny esperal,

Zachęcamy do kontaktu z NGM Opole, które pomoże dostosować pakiet esperalu odpowiedni na leczenia choroby alkoholowej.

 

Dlaczego warto zdecydować się na esperal?

Esperal jest skuteczną metodą leczenia alkoholizmu, wykazuje się małą inwazyjnością a przy tym obarczony jest niskim ryzykiem powikłań. Esperal nie wpływa na funkcjonowanie w zyciu codziennym i nie zakłóca czynności organizmu. Wykazuje się dużą reakcją tylko z alkoholem. Osoba w trakcie terapii nie ma przeciwwskazań aby prowadzić pojazdy, uprawiać sport oraz pracować przed komputerem, lek nie wywołuje zmian w koncentracji a także nie powoduje powikłań prowadzących do niebezpiecznych sytuacji. Jedną z głównych zalet esperalu jest jego trwałość do 12 miesięcy i powtarzalność bez konieczności zachowania przerwy.

Zabieg implantacji esperalu jest krótki, trwa pół godziny i jest bezbolesny, gdyż odbywa się po miejscowym znieczuleniu. Lek najczęściej umiejscawia się w okolicach pośladka. Przed wykonaniem implantacji konieczne jest powiadomienie o działaniu leku oraz o konsekwencjach jakie czekają go, jeśli zdecyduje się spożyć alkohol będąc w trakcie terapii. Konieczne jest także zdobycie pisemnej zgody.

Detoks alkoholowy w NGM Opole

Detoks alkoholowy NGM Opole okazał się jednym z kluczowych czynników wspomagających walkę z uzależnieniem. Odtrucia alkoholowe widocznie podnoszą jakość życia i poprawiają jego komfort.Leczenie kaca

Trwający 3 godziny proces odtruwania organizmu, jest leczeniem nudności, złego samopoczucia oraz kołatania serca wynikłego z nadmiernego spożycia alkoholu. Terapia opiera się na dożylnym podaniu kroplówki z lekami.

Przerywanie ciągu alkoholowego

Ciąg alkoholowy objawia się niekontrolowanym przymusem spożywania alkoholu przez długi okres czasu codziennie. Aby go skutecznie przerwać zapraszamy na detoks alkoholowy do NGM Opole. Pacjenci otrzymują po zabiegu leki wzmacniające i odżywcze sprzyjające skuteczniejszej regeneracji.

Odtrucie alkoholowe - pakiet podstawowy

W ofercie naszej gabinety znajdują się pakiety detoksu alkoholowego w przystępnej cenie i z opieką medyczną pacjenta. Ta oferta sprawdzi się dla osób w początkowej fazie ciągu alkoholowego, które nie potrzebują wsparcia terapeuty:

 • detoks trwający dobę
 • skuteczne lekarstwa
 • fachowe porady telefoniczne
 • opieka lekarza

Odtrucie alkoholowe - pakiet rozszerzony

Wzbogacony program odtrucia alkoholowego zawiera szerszy zakres leków oraz płynów a także ścisłą kontrolę lekarską:

 • wzbogacony zakres leków i planów
 • detoks trwający dobę
 • zakończenie kuracji wraz z pełnym zadowoleniem pacjenta
 • ścisła kontrola specjalisty i nadzór parametrów życiowych

Detoks alkoholowy jest skutecznym odtruciem w przypadku ciągu alkoholowego a także podtrzymaniem chęci wytrwania w abstynencji pacjenta, który otrzymuje szansę na zmianę swojego życia i uwolnienie się od destrukcyjnych nałogów.

Nasz-Gabinet Opole

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Pomagamy w każdej sytuacji - zapraszamy do kontaktu.

Opinie pacjentów:

80 votes, average: 4,64 out of 580 votes, average: 4,64 out of 580 votes, average: 4,64 out of 580 votes, average: 4,64 out of 580 votes, average: 4,64 out of 5 (80 votes, average: 4,64 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Profesjonalne podejście, pełen komfort i zaufanie."

Dominik Ząbek Opole

"Podczas kuracji czułem, że mam pełną opiekę."

Tomasz z Opola

"Rozwiali moje wszelkie wątpliwości. Alkoholizm można leczyć."

Witold z Opola

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225