Leczenie alkoholizmu Łódź

Leczenie uzależnień - NGM Łódź

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Łódź to profesjonalna gabinet wspierania walki z uzależnieniem i leczenia alkoholizmu. Nasz-Gabinet Łódź odznacza się na tle konkurencji wysoką dbałością o każdy szczegół terapii leczenia alkoholizmu. Dzięki temu oferowane terapie i kuracje są skuteczniejsze, a przede wszystkim są całkowicie bezpieczne dla zdrowia pacjentów.

Ośrodek terapii uzależnień i leczenia alkoholizmu w Łodzi

W leczeniu alkoholizmu nie ma miejsca na szablonowe działanie, bowiem każda osoba uzależniona jest inna i inne są jej potrzeby. Mając tego świadomość NGM Łódź dba o to, by terapie i metody leczenia alkoholizmu były określane dla każdego pacjenta indywidualnie. Właśnie wysoko spersonalizowane podejście do każdego chorego sprawia, że NGM Łódź cieszy się tak dużym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony pacjentów.

Detoks i leczenie esperalem

Specjaliści z kadry lekarskiej NGM Łódź to ludzie wyszkoleni, którzy mają ogromne doświadczenie w leczeniu alkoholizmu. Pacjent w ich rękach może czuć się bezpiecznie. NGM Łódź dba, aby w gabinecie panowała atmosfera pełna życzliwości i zrozumienia. W takich ciepłych warunkach, w których czuć autentyczne zrozumienie, pacjentom łatwiej pokonać nałóg i uzależnienie alkoholowe.

Aby leczenie alkoholizmu było dla pacjenta jeszcze mniej stresujące i bardziej komfortowe oferujemy wizyty domowe. Podczas wizyt domowych wykonujemy niektóre terapie leczenia alkoholizmu, oczywiście są one nadzorowane przez jednego z naszych doświadczonych lekarzy. Dzięki temu nawet w domowych warunkach gwarantujemy najwyższy standard opieki i usług medycznych.

Opinie pacjentów:

33 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 5 (33 votes, average: 4,15 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...


Kompleksowe leczenie uzależnień w Łodzi i okolicach

Skontaktuj się z NGM Łódź i umów się na wizytę. Zapewnij sobie lub swojemu najbliższemu najlepszą opiekę w Łodzi. Pozwól specjalistom zająć się Twoim zdrowiem.

Kontakt

Alkoholoodtrucia - Łódź

Detoks alkoholowy to najlepszy sposób na walkę z objawami abstynencyjnymi. Dzięki kompleksowemu działaniu odtrucie alkoholowe przywraca organizmowi pacjenta naturalną równowagę poziomu elektrolitów i minerałów.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Łódź

Wszywki alkoholowe stosowane w naszej gabinecie są oryginalnymi tabletkami z esperalem. Sprawia to, że terapia z użyciem esperalu wyjątkowo skutecznie wymusza pozostawanie w abstynencji. Zabieg implantacji podskórnej wszywki wykonuje chirurg.

esperal

Pomoc psychologiczna

Proces leczenia alkoholizmu dotyczy także sfery psychologicznej. Współpracujemy z doświadczonymi terapeutami leczenia uzależnień, którzy są w stanie kompleksowo pomóc naszym pacjentom.

pomoc psychologiczna

Praktyka

znamy jak nikt inny potrzeby osób uzależnionych

Wiedza

kadra medyczna z odpowiednim wykształceniem

Uznanie

tysiące pacjentów, którzy nam zaufali

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225