Detoks i odtrucie alkoholowe Poznań

Przeprowadzany w Poznaniu detoks, jest to odtrucie organizmu z toksyn po alkoholu. Podawany w formie dożylnej kroplówki, znajduje swoje zastosowanie w leczeniu kaca jak i przerwaniu ciągu alkoholowego. W trakcie odtrucia alkoholowego organizm pacjenta zostaje odpowiednio nawodniony, a substancje i składniki witaminowe pozwalają bezpiecznie zejść z dawki promili zawartych we krwi.

Detoksykacja i odtruwanie organizmu po alkoholu Poznań

Proponujemy odtrucie alkoholowe w 4 pakietach:

zabieg detoksu alkoholowego, kroplówka, 3h
zabieg detoksu alkoholowego, kroplówka, 6h
zabieg detoksu alkoholowego, kroplówka, 12h
zabieg detoksu alkoholowego, kroplówka, 24h

Detoks alkoholowy Poznań i odtrucie alkoholowe

Przeprowadzany przez Nasz Gabinet Poznań detoks alkoholowy to usługa medyczna wykonywana wyłącznie przy asyście medyka. W jej czasie podawane są pacjentowi płyny oraz leki (kroplówka na kaca) mające na celu zlikwidowanie przykrych objawów odstawienia alkoholu. Odtrucie alkoholowe jest całkowicie bezpieczne i zapewnia łagodne przejście w stan trzeźwości. To ważne w przypadku pacjentów spożywających alkohol przez dłuższy czas. Po przeprowadzeniu zabiegi detoksu alkoholowego zachęcamy do implantacji esperalu – oferujemy profesjonalne wszywki alkoholowe w Poznaniu i terapię alkoholową.

Początek leczenia choroby alkoholowej za pomocą detoksu organizmu z alkoholu

Odtrucie alkoholowe w Poznaniu jest dobrym początkiem umożliwiającym leczenie choroby alkoholowej. Usunięcie wszystkich produktów metabolizmu alkoholu pozwala na zregenerowanie się organizmu, a także zapewnia poprawę samopoczucia. Detoks alkoholowy przeprowadzamy jest w naszej klinice, z zachowaniem całkowitej dyskrecji. Nasze doświadczenie, mobilność i szybkość w działaniu to atuty, które czynią odtrucie alkoholowe przyjazne dla pacjenta. Oferujemy bezpieczne leczenie alkoholizmu i uzależnień wykonywane przez doświadczonych specjalistów z zakresu alkoholizmu.

Przerwanie ciągu alkoholowego za pomocą detoksu

Długie ciągi alkoholowe działają bardzo szkodliwie na funkcjonowanie organizmu i powodują wystąpienie takich fizycznych objawów jak:

 • zawroty głowy i jej bóle,
 • nudności prowadzące nawet do wymiotów,
 • nadciśnienie tętnicze i drgawki,
 • problemy z łaknieniem i biegunki,
 • ogólne pogorszenie stanu zdrowotnego.

Nasz detoks alkoholowy działa nie tylko na organizm, ale także umysł pacjenta. Detoksykacja organizmu z alkoholu łagodzi takie dolegliwości psychiczne jak:

 • zaburzenia snu – w tym bezsenność,
 • poddenerwowanie i odczuwanie niepokoju, lęku,
 • częste zmienne humoru i nastroju,
 • agresja i nadpobudliwość,
 • urojenia i omamy,
 • majaczenie.

Dodatkowe korzyści wynikające z odtrucia alkoholowego:

 • leczenie nadzorowane jest stale przez doświadczonego pracownika medycznego,
 • pacjent otrzymuje leki regulujące rytm snu,
 • chory może liczyć na profesjonalne porady udzielane telefonicznie.

 

Leczenie i kroplówka na kaca Poznań

Leczenie kaca i kroplówka na kaca jest odpowiedzią na występowanie nieprzyjemnych dolegliwości po nadmiernym spożyciu alkoholu. Do najczęstszych symptomów należą:

 • wymioty i mdłości,
 • pogorszony nastrój i samopoczucie,
 • stany lękowe i problemy ze snem,
 • przyśpieszone bicie serca.

Leczenie alkoholizmu w formie kroplówki na kaca trwa 3-6 godzin, podczas których pacjentowi zostają podane dożylnie specjalnie dobrane leki i płyny, które wspierają proces trzeźwienia. Po wykonanym odtruciu alkoholowym można wykonywać zabieg implantacji wszywki z esperalu, dzięki czemu jeszcze skuteczniej można pokonać uzależnienie od alkoholu.

Ile kosztuje i trwa odtrucie alkoholowe w Poznaniu?

Długość detoksu alkoholowego zwykle wynosi 12 godzin, jednak w przypadkach trudniejszych możliwe jest zwiększenie godzinowego wymiaru odtrucia alkoholowego.

 • Standardowy krótki detoks- “leczenie kaca” – 3h – 600 zł
 • Detaksacja alkoholowa 6 godzin – 1200 zł
 • Odtrucie organizmu z alkoholu – 12 godzin – 1400 zł
 • Całodobowy detoks – 24 godziny – 2400 zł
Czytaj więcej +  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Proces

  Przebieg detoksu alkoholowego:

  Ikona telefonu
  rozmowa z konsultantem i umówienie zabiegu
  1
  ikona lekarza
  konsultacja medyczna - badania stanu zdrowia
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na odtrucie z alkoholu
  3
  ikona kroplówki
  dostosowanie kroplówki do potrzeb pacjenta
  4
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  dożylne podanie indywidualnie dobranej kroplówki
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentów o przebiegu leczenia
  6
  Nasi lekarze

  Jak wygląda zabieg detoksykacji alkoholowej w Poznaniu?

  Zabieg detoksykacji i detoksu alkoholowego poprzedza szereg badań diagnozujących potrzeby pacjenta, dzięki czemu personel medyczny jest w stanie dopasować najodpowiedniejszy rodzaj leczenia. Organizm pacjenta zostaje wzmocniony poprzez podanie odpowiedniej dawki witamin i elektrolitów. Nie przeprowadzamy odtrucia alkoholowego w domu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

  Detoks alkoholowy Poznań – objawowe leczenie przedawkowania alkoholu

  Tutaj najważniejszy jest detoks, czyli terapia lecząca objawy związane z długotrwałym spożyciem dużych ilości alkoholu. Symptomy, które pogarszają samopoczucie pacjenta, czyli (wymioty, nudności, złe samopoczucie, niepokój, bezsenność). Opieka medyczna nadzorująca te objawy podaje kroplówki oraz leki, które niwelują ból fizyczny jak i psychiczny pacjenta. Podczas zabiegu pacjentom stara się uzupełnić i wyrównać poziom elektrolitów oraz witamin, które zostały utracone podczas ciągu alkoholowego.

  Czytaj więcej +
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje