Esperal Kielce

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz- Gabinet to bezpieczny i sprawdzony wybór - tylko oryginalny esperal. Skontaktuj się z nami i wykonaj wszczepienie wszywki alkoholowej w naszej gabinecie lub w zaciszu swego domu

Kontakt

Esperal Kielce

Esperal należy do farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu. Zawarta w esperalu substancja czynna – disulfiram zaburza metabolizm alkoholu w wątrobie, przez co dochodzi do zatrucia organizmu. W wyniku tzw. reakcji disulfiramowej, chory z zaimplantowanym esperalem w momencie, gdy sięgnie po alkohol, zaczyna odczuwać szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak: bóle i zawroty głowy, nudności, tachykardia lub zaczerwienienia twarzy. Zdarza się, że dolegliwości są tak silne, iż dochodzi do śmierci chorego. Esperal ma więc zniechęcić osobę uzależnioną przed spożywaniem substancji odurzających. Chory, nie chcąc dopuścić do wystąpienia negatywnych dolegliwości, przestaje pić alkohol.


Esperal w Kielcach – jak wygląda zabieg? 

Zabieg implantacji Esperalu jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. Podczas ok. 30-minutowej wizyty lekarz przeprowadza rutynowe badania, a następnie wykonuje niewielkie nacięcie na skórze. Sterylna tabletka esperalu zostaje umieszczona w warstwie mięśniowej, najczęściej w okolicy pośladka. Po zakończonym zabiegu pacjent nie musi pozostawać w gabinecie i może od razu wrócić do codziennych obowiązków. Kolejna wizyta w gabinecie jest niezbędna po ok. 10 dniach. Wówczas lekarz sprawdza, czy nie ma komplikacji po zabiegu oraz ściąga szwy.

Esperal można również podawać doustnie, jednak doświadczenie pokazuje, że terapia jest wówczas mniej skuteczna. Gdy pacjent ma wszyty esperal, nie ma ryzyka, że przestanie brać lek, a tym samym wróci do picia. 

Esperal Kielce – cennik 

Cena esperalu zależy przede wszystkim od rodzaju zabiegu. W naszej gabinecie w Kielcach oferujemy pacjentom 3 warianty wszywki alkoholowej. 

Esperal Standard

Jest to opcja najbardziej ekonomiczna, dlatego może sobie na nią pozwolić większość chorych. W cenie zabiegu pacjent otrzymuje bezpłatne ściągnięcie szwów. Pomimo niższej ceny, implantacja esperalu w wersji Standard przebiega zgodnie z najwyższymi standardami. W NGM Kielce stosujemy wyłącznie esperal pochodzący bezpośrednio od producenta, co jest gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności terapii. 

Cena Esperalu Standard wynosi 450 zł + koszt leku 

Esperal VIP 

Esperal VIP to zabieg przeznaczony dla pacjentów, którym zależy na najwyższym komforcie leczenia. W skład pakietu wchodzą: 

  • tabletka z esperalem 
  • zastrzyk z antybiotykiem, który zapobiega wystąpieniu infekcji 
  • samorozpuszczalne szwy 
  • bezpłatna kontrolna wizyta lekarska 

Cena Esperal VIP wraz z lekiem wynosi 1000 zł (obecnie w promocji 850 zł)

Esperal Gold

To zabieg przeznaczony dla najbardziej wymagających pacjentów. W cenie zabiegu znajdują się:

  • najwyższa dawka leku zaszywana w 3 miejscach
  • zastrzyk z antybiotykiem 
  • 2 bezpłatne wizyty kontrolne
  • samorozpuszczalne szwy 

Całkowita cena zabiegu Esperal Gold wraz z lekiem wynosi 1800 zł 

W naszym gabinecie w Kielcach pacjenci mogą liczyć na całkowitą anonimowość oraz dyskrecję. Współpracujemy jedynie z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną, co daje pacjentom pewność, że leczenie przyniesie oczekiwane rezultaty. 

Dla kogo przeznaczony jest esperal? 

Zabieg implantacji esperalu stosowany jest u osób, które tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu. Nie ma znaczenia, czy pacjent zmaga się z nałogiem od dawna, czy widzi u siebie pierwsze symptomy uzależnienia. Esperal może być pomocny w przerwaniu tzw. ciągu alkoholowego, gdy osoba uzależniona nie jest w stanie samodzielnie wrócić do trzeźwości. Esperal bywa również wykorzystywany jako element kompleksowej terapii, na którą składają się detoks alkoholowy, wszywka alkoholowa oraz spotkania z psychologiem.

Opinie pacjentów:

20 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 5 (20 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Największa sieć gabinetów

placówki zlokalizowane w największych miastach Polski

Kompleksowa obsługa

zyskaj jeszcze więcej komfortu

Najlepiej wyposażone gabinety

nowoczesna aparatura gwarantuje wysoką jakość

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225