+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Leczenie alkoholizmu i uzależnień

Esperal Katowice

Wszywka Alkoholowa KatowiceLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Oferujemy Państwu następujące usługi

Wszywka alkoholowa – esperal Katowice

Esperal to substancja na ogół dobrze tolerowana przez organizm. Zasadą działania wszywki alkoholowej jest powodowanie awersji do alkoholu poprzez wywoływanie przykrych objawów podczas wchodzenia w interakcję leku z alkoholem. Do takich objawów zaliczane są między innymi: bóle głowy, duszności oraz wymioty. Korzystanie z tego mechanizmu we wspomaganiu terapii choroby alkoholowej jest obecnie szeroko rozpowszechnione.

Pozostałe lokalizacje: WrocławPoznańKrakówŁódź

Zapraszamy – Nasz Gabinet Katowice i okolice – 24h na dobę.
ZADZWOŃ TERAZ – UMÓW WIZYTĘ: 880-808-880 albo 519-775-225

Oferujemy cztery wersje zabiegu: Standard, Vip, Premium oraz Gold.

Esperal Standard:

Leczenie alkoholizmu metodą farmakologiczną opartą o wszczepienie wszywki esperalu pomogło wielu osobom zwalczyć nałóg alkoholowy. Nasza klinika przygotowała dla pacjentów wyjątkowo ekonomiczne wszycie esperalu.

Zabieg z użyciem wszywki alkoholowej to wydajny sposób na pokonanie uzależnienia od alkoholu. Wszywka z esperalem skutecznie pomaga w zachowaniu trzeźwości.

Esperal Standard – cena: sprawdź cenę

Esperal VIP:

Zabieg Esperal VIP to przede wszystkim:

 • specjalistyczny zastrzyk z antybiotykiem,
 • wykorzystanie najnowszych nici, które zdejmujemy za darmo,
 • 1 bezpłatna, dodatkowa kontrola lekarska,
 • większy komfort dla pacjenta.

Esperal VIP – cena całkowita: sprawdź cenę

Esperal Premium:

Implantacja Esperal Premium to rozwiązanie dla pacjentów, którzy zwracają uwagę na efekt leczenia oraz sposób jego przebiegu. Co wyróżnia to wszycie esperalu:

 • powiększona dawka wszywki alkoholowej
 • wykorzystanie nici niewymagających zdejmowania,
 • 1 bezpłatna, dodatkowa kontrola lekarska,
 • antybiotyki i leki ochronne.

Esperal Premium – cena całkowita: sprawdź cenę

Esperal Gold:

Pacjenci, którzy cenią sobie najwyższy standard będą usatysfakcjonowani, ponieważ nasza klinika wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Przygotowany przez nas wyjątkowy program Esperal Gold to:

 • zaszycie maksymalnej dawki esperalu,
 • użycie rozpuszczalnych szwów,
 • 2 bezpłatne wizyty kontrolne,
 • zastosowanie antybiotyku.

Esperal Gold – cena całkowita: sprawdź cenę

Zabiegi wszycia esperalu – Katowice Nasz Gabinet

Nasz Gabinet Katowice oferuje zabiegi, które polegają na wszczepieniu pod skórę tabletek zawierających esperal. Taka forma podania jest wygodniejsza dla pacjenta ponieważ nie wymaga pamiętania o zażywaniu tabletek. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i dlatego jest bezbolesny. Esperal działa przez okres około jednego roku (12 miesięcy) od implantacji, choć jest to kwestia indywidualna. Warto nadmienić, że zabieg może być przeprowadzony wyłącznie za zgodą pacjenta, który jest zapoznany z możliwymi skutkami interakcji substancji z alkoholem.

Czytaj więcej +

Proces wszycia esperalu w naszych klinikach:

8104
1
8099
2
8107
3
8105
4
8102
5
8109
6
Opinie

Esperal Katowice Opinie

Nasi lekarze

Warunki przeprowadzanego zabiegu

Specjaliści z Naszego Gabinetu w Katowicach wykonują zabiegi wszycia esperalu w odpowiednich warunkach, dbając o komfort pacjenta. Zapewniamy dyskretną implantację wszywki alkoholowej przeprowadzaną przez wysokiej klasy lekarzy – chirurgów.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje