+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Esperal Katowice

Wszywka Alkoholowa Katowice  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Nasza oferta

  Oferujemy Państwu następujące usługi

  Wszywka alkoholowa – esperal Katowice

  Esperal to substancja na ogół dobrze tolerowana przez organizm. Zasadą działania wszywki alkoholowej jest powodowanie awersji do alkoholu poprzez wywoływanie przykrych objawów podczas wchodzenia w interakcję leku z alkoholem. Do takich objawów zaliczane są między innymi: bóle głowy, duszności oraz wymioty. Korzystanie z tego mechanizmu we wspomaganiu terapii choroby alkoholowej jest obecnie szeroko rozpowszechnione.

  Pozostałe lokalizacje: WrocławPoznańKrakówŁódź

  Oferujemy cztery wersje zabiegu: Standard, Vip, Premium oraz Gold. – zobacz nasz aktualny cennik leczenia w Katowicach

  Esperal Standard:

  Leczenie alkoholizmu metodą farmakologiczną opartą o wszczepienie wszywki esperalu pomogło wielu osobom zwalczyć nałóg alkoholowy. Nasza klinika przygotowała dla pacjentów wyjątkowo ekonomiczne wszycie esperalu.

  Zabieg z użyciem wszywki alkoholowej to wydajny sposób na pokonanie uzależnienia od alkoholu. Wszywka z esperalem skutecznie pomaga w zachowaniu trzeźwości.

  Esperal VIP:

  Zabieg Esperal VIP to przede wszystkim:

  • specjalistyczny zastrzyk z antybiotykiem,
  • wykorzystanie najnowszych nici, które zdejmujemy za darmo,
  • 1 bezpłatna, dodatkowa kontrola lekarska,
  • większy komfort dla pacjenta.

  Esperal Premium:

  Implantacja Esperal Premium to rozwiązanie dla pacjentów, którzy zwracają uwagę na efekt leczenia oraz sposób jego przebiegu. Co wyróżnia to wszycie esperalu:

  • powiększona dawka wszywki alkoholowej
  • wykorzystanie nici niewymagających zdejmowania,
  • 1 bezpłatna, dodatkowa kontrola lekarska,
  • antybiotyki i leki ochronne.

  Esperal Gold:

  Pacjenci, którzy cenią sobie najwyższy standard będą usatysfakcjonowani, ponieważ nasza klinika wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Przygotowany przez nas wyjątkowy program Esperal Gold to:

  • zaszycie maksymalnej dawki esperalu,
  • użycie rozpuszczalnych szwów,
  • 2 bezpłatne wizyty kontrolne,
  • zastosowanie antybiotyku.

  Zabiegi wszycia esperalu – Katowice Nasz Gabinet

  Nasz Gabinet Katowice oferuje zabiegi, które polegają na wszczepieniu pod skórę tabletek zawierających esperal. Taka forma podania jest wygodniejsza dla pacjenta ponieważ nie wymaga pamiętania o zażywaniu tabletek. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i dlatego jest bezbolesny. Esperal działa przez okres około jednego roku (12 miesięcy) od implantacji, choć jest to kwestia indywidualna. Warto nadmienić, że zabieg może być przeprowadzony wyłącznie za zgodą pacjenta, który jest zapoznany z możliwymi skutkami interakcji substancji z alkoholem.

  Czytaj więcej +

  Proces wszycia esperalu w naszych klinikach:

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6

  Opinie pacjentów o zaszywanym leku esperal w Naszej przychodni w Katowicach


  Esperal Katowice Opinie

  źródło - opinie

  Nasi lekarze

  Warunki przeprowadzanego zabiegu

  Specjaliści z Naszego Gabinetu w Katowicach wykonują zabiegi wszycia esperalu w odpowiednich warunkach, dbając o komfort pacjenta. Zapewniamy dyskretną implantację wszywki alkoholowej przeprowadzaną przez wysokiej klasy lekarzy – chirurgów.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

  Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

  Gdzie jest wszywany lek?

  Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

  Jak wygląda działanie wszywki esperal?

  Wszywka to sposób na powstrzymanie nadużywania alkoholu. Hamuje i spowalnia metabolizm płynu etylowego we krwi alkoholików. W chwili rozkładu alkoholu daje o sobie znać aldehyd octowy. Disulfiram kontroluje jego rozkład. Ze względu na opóźnienie tego procesu pacjenci odczuwają silne objawy zatrucia alkoholowego.

  Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

  Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

  Mieszkam i pracuję zagranicą , czy mogę wyjechać po zabiegu?

  Tak. Mamy doświadczenie w podobnych przypadkach. Zakładamy odpowiednie szwy oraz zabezpieczamy pacjenta. Pouczamy jak należy postępować, a w razie potrzeby jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

  Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

  Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

  Jak długo goi się miejsce zabiegu?

  Okres gojenia się miejsca zabiegu to 10 dni. Należy w tym czasie zmieniać opatrunki, a po 10 dniach należy ściągnąć szwy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje