Esperal i wszywki alkoholowe

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

 

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem, który odpowiada na najczęściej zadawane pytania:

przejdź do poradnika

Wszycie esperalu

Zabieg wszycia esperalu polega na podskórnym umieszczeniu preparatu. Popularna “wszywka alkoholowa” swoją skuteczność zawdzięcza wymuszeniu abstynencji alkoholowej. Lek jest w postaci tabletek. O ich ilości decyduje lekarz, który wykonuje zabieg. Zapraszamy do naszych gabinetów w różnych miastach Polski: Wrocław, Kraków, Kielce itp.

Wszycie esperalu w naszych gabinetówach - charakterystyka:

  • wszywki alkoholowe to zabieg bezpieczny i całkowicie bezbolesny,
  • zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy,
  • wprowadzamy znieczulenie, które działa również po zabiegu.

Szukając sposobu na skuteczną abstynencję, warto zwrócić uwagę na terapię leczenia alkoholizmu opartą na leku esperal. Kuracja esperalem w formie wszywki alkoholowej jest istotną częścią farmakologicznej terapii awersyjnej, która ma wielu zwolenników. Metoda leczenia wykorzystująca esperal daje bardzo dobre wyniki i skutecznie wymusza abstynencję. Kluczem tej terapii jest substancja czynna zawarta w esperalu. Poprzez swoje działanie odpowiada za wytworzenie w podświadomości pacjenta bariery i niechęci do sięgania po alkohol. Wszywka alkoholowa jest także niezwykle wydajnym sposobem leczenia, gdyż jednorazowa aplikacja esperalu działa aż rok.

Oferujemy dwie wersję zabiegu: standard, vip oraz gold.

Esperal Standard:

Kuracje leczenia alkoholizmu poprzez stosowanie esperalu w formie wszywki są cenione ze względu na ogromną wydajność. Czas działania wszywki alkoholowej po jednorazowej aplikacji utrzymuje się nawet do roku.

Przedstawiona opcja jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem problemu alkoholowego. Dzięki implantacji Esperalu pacjent ma zwiększone szanse na wyjście z alkoholizmu i na rozpoczęcie nowego życia.

Esperal VIP:

Nasza oferta Esperal VIP skierowana jest do pacjentów, którzy oczekują najlepszych standardów. Gwarantujemy w tej wersji opiekę na wysokim, europejskim poziomie gdzie pacjent i jego zdrowie są w centrum zainteresowania. Esperal VIP to:

  • zastrzyk z antybiotykiem (minimalizuje ryzyko powikłań infekcyjnych),
  • rozpuszczalne szwy,
  • bez dodatkowych wizyt lekarskich,
  • najbardziej komfortowy dla pacjenta.

Leczenie alkoholizmu nie musi być uciążliwe. Nasza gabinetówa wprowadza najwyższe standardy leczenia uzależnienia od alkoholu na polskim rynku.

Esperal Gold:

Informacje o zabiegu:

  • maksymalna dawka leku zaszyta w 3 miejscach,
  • rozpuszczalne szwy, antybiotyk,
  • 2 bezpłatne kontrolne wizyty lekarskie.

Esperal - Informacje

Esperal jest substancją czynną, która w połączeniu z alkoholem wywiera silne, toksyczne działanie na organizm. W zależności od wypitej ilości alkoholu prowadzi do utraty wzroku, zaburzeń świadomości, nieodwracalnych zmian w wątrobie, pracy serca, nawet śmierci.

Lek aktywowany jest tylko w połączeniu z alkoholem - nie działa w połączeniu z innymi lekami oraz nie posiada działań ubocznych. Esperal implantowany jest w znieczuleniu miejscowym głęboko do warstwy mięśniowej.

Zabieg trwa 30 minut. Pacjent jest po nim zdolny do pracy i aktywności fizycznej! Po 7 dniach po zabiegu, pozostaje jedynie niewielka blizna. Jednorazowy zabieg, pozwala na działanie leku do 12 miesięcy.

Wszyscy pacjenci mogą liczyć na porady i konsultacje telefoniczne.

Lokalizacje: Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Rzeszów, Lublin.

 

Esperal Wrocław - Zapraszamy

Pierwszą naszą placówką leczenia alkoholizmu z wykorzystaniem leku esperal jest poradnia we Wrocławiu zlokalizowana przy al. Generała Hallera 9/6. Zapraszamy wszystkim pacjentów do bezpłatnych konsultacji i wizyt lekarskich w naszej gabinecie we Wrocławiu.

Opinie pacjentów:

40 votes, average: 4,48 out of 540 votes, average: 4,48 out of 540 votes, average: 4,48 out of 540 votes, average: 4,48 out of 540 votes, average: 4,48 out of 5 (40 votes, average: 4,48 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Efektywność

skutecznie wymusza abstynencję

Długotrwałe działanie

aż do 1 roku po zabiegu

Wszywki alkoholowe

zabieg jest wykonywany szybko i bezboleśnie

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225