Esperal Bydgoszcz

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz- Gabinet to bezpieczny i sprawdzony wybór - tylko oryginalny esperal. Skontaktuj się z nami i wykonaj wszczepienie wszywki alkoholowej w naszej gabinecie lub w zaciszu swego domu

Kontakt

Esperal Bydgoszcz

Esperal to lek wykorzystywany w leczeniu alkoholizmu. Zawarta w esperalu substancja czynna – disulfiram, zaburza metabolizm alkoholu w organizmie. W konsekwencji chory z zaimplantowanym esperalem, który nadal pije, odczuwa szereg nieprzyjemnych dolegliwości. Specyficzne działanie leku ma zniechęcić osobę uzależnioną do ponownego spożywania substancji odurzających.


Leczenie esperalem w NGM Bydgoszcz

W naszej gabinecie w Bydgoszczy oferujemy pacjentom profesjonalne zabiegi implantacji esperalu. Stosujemy najwyższe standardy leczenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. NGM Bydgoszcz to nowocześnie wyposażony gabinet, w którym pomoc znajdą osoby w różnych stadiach alkoholizmu. Zapewniamy pacjentom pełną anonimowość oraz dyskrecję. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzależnień. Wśród naszych usług pacjenci znajdą też m.in. detoks alkoholowy oraz spotkania wspierające z psychologiem. Aby zwiększyć dostępność wszywki alkoholowej, mamy w swojej ofercie zabieg implantacji esperalu w trzech wariantach cenowych. 

Esperal Standard

Jest to podstawowa, a jednocześnie najtańsza wersja zabiegu. Podczas ok. półgodzinnej wizyty lekarz wykonuje rutynowe badania, a następnie pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe. W kolejnym kroku chirurg umieszcza w warstwie mięśniowej sterylną tabletkę esperalu. Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu wrócić do domu. Esperal nie powoduje skutków ubocznych, a jeśli nie wchodzi w reakcję z alkoholem, pozostaje dla organizmu obojętny. Po ok. 10 dniach od wykonania zabiegu pacjent musi ponownie zgłosić się do gabinety w celu zdjęcia szwów. Jednorazowe zaszycie alkoholowe wymusza na chorym abstynencję przez 12 miesięcy. Esperal jest więc jedną z bardziej ekonomicznych form leczenia alkoholizmu. 

Cena Esperal Standard – 450 zł + cena leku

Esperal VIP

Aby zwiększyć komfort leczenia, przygotowaliśmy również zabieg implantacji esperalu w wersji VIP. Pakiet obejmuje: 

  • wszywkę alkoholową 
  • zastrzyk z antybiotykiem, który pozwala wykluczyć ryzyko wystąpienia infekcji
  • samorozpuszczalne szwy 
  • 1 bezpłatną wizytę lekarską 

Cena Esperal VIP – 1000 zł (aktualnie w promocji 850 zł)

Esperal Gold

Wariant Esperal Gold przeznaczony jest dla pacjentów, którym zależy na najwyższej skuteczności leczenia. W ramach oferty pacjent otrzymuje: 

  • maksymalną dawkę esperalu, który zostaje zaszyty w trzech miejscach 
  • zastrzyk z antybiotykiem 
  • samorozpuszczalne szwy 
  • 2 bezpłatne wizyty kontrolne

Cena Esperal Gold – 1800 zł

Terapia esperalem – dla kogo?

Ze względu na sposób działania esperal budzi wiele kontrowersji. Warto jednak mieć na uwadze, że jest to powszechnie stosowana i najczęściej wybierana przez pacjentów farmakologiczna metoda leczenia alkoholizmu. Z wszywki alkoholowej mogą skorzystać chorzy, którzy zmagają się z nałogiem od kilku, a nawet kilkunastu lat, ale też osoby, które widzą, iż tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu. Esperal może być także pomocny, gdy osoba uzależniona znajduje się w tzw. ciągu. Wówczas najlepiej w pierwszej kolejności wykonać odtrucie alkoholowe, a następnie wykonać zabieg implantacji esperalu. Wszywka alkoholowa bywa również elementem kompleksowych form leczenia alkoholizmu. Pomimo długotrwałej psychoterapii pacjenci często tracą motywację do dalszego leczenia lub obawiają się, że wrócą do picia np. gdy znajdą się w trudnej sytuacji. Esperal może wówczas działać wspierająco i uruchamiać u chorego psychiczną blokadę za każdym razem, gdy będzie chciał sięgnąć po alkohol.

Opinie pacjentów:

48 votes, average: 5,00 out of 548 votes, average: 5,00 out of 548 votes, average: 5,00 out of 548 votes, average: 5,00 out of 548 votes, average: 5,00 out of 5 (48 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Największa sieć gabinetów

placówki zlokalizowane w największych miastach Polski

Kompleksowa obsługa

zyskaj jeszcze więcej komfortu

Najlepiej wyposażone gabinety

nowoczesna aparatura gwarantuje wysoką jakość

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225