Detoks alkoholowy Gdynia

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne miejsce terapii.

Kontakt

Detoks alkoholowy stanowi zazwyczaj pierwszy etap kompleksowej terapii uzależnień. Po zakończonym odtruciu osoba uzależniona może poddać się np. zabiegowi implantacji esperalu oraz skorzystać ze spotkań wspierających z terapeutą. Wielopoziomowe działanie jest bowiem najlepszym sposobem, aby całkowicie wyjść z nałogu.

Czym jest detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy pomaga w krótkim czasie oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych w trakcie długotrwałego spożywania substancji odurzających. Osoba uzależniona, która znajdowała się w tzw. ciągu i piła alkohol przez kilka dni lub tygodni, nie jest z reguły w stanie samodzielnie rozpocząć abstynencji. Głód biochemiczny jest bowiem tak duży, że chory ponownie sięga po alkohol. Odtrucie alkoholowe oraz profesjonalna opieka medyczna to często jedyny sposób, aby pomóc osobie uzależnionej w poradzeniu sobie ze skutkami zespołu abstynencyjnego, jak określa się szereg negatywnych objawów, towarzyszących nagłemu trzeźwieniu. Detoks alkoholowy w NGM Gdynia daje pewność, że chory otrzyma pomoc do momentu, aż całkowicie stanie na nogi.

Detoks alkoholowy w NGM Gdynia – jak przebiega kuracja?

Standardowe odtrucie alkoholowe składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności lekarz sprawdza ogólny stan pacjenta i wykonuje rutynowe zabiegi: mierzy ciśnienie tętnicze, bada poziom glukozy oraz przeprowadza wywiad, aby dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu. Na tej podstawie lekarz ustala rodzaj i ilość preparatów, jakie zostaną podane choremu. W kolejnym kroku osoba uzależniona otrzymuje dożylnie kroplówki, które mają zlikwidować objawy towarzyszące abstynencji, a więc: bóle głowy i mięśni, nudności, wymioty, biegunki, problemy z wypróżnianiem, czy uderzenia potów. Podczas odtrucia alkoholowego zostaje także wyrównany stan psychiczny pacjenta. Służą temu leki niwelujące bezsenność, niepokój, nadpobudliwość oraz stany lękowe. W trakcie detoksu podawana jest także duża ilość witamin i minerałów, aby uzupełnić niedobory tych składników w organizmie.

Odtrucie alkoholowe – rodzaje zabiegów

W NGM Gdynia oferujemy detoks alkoholowy nie tylko dla chorych, którzy zmagają się z problemem alkoholowym, lecz także dla osób, które cierpią z powodu kaca. W zależności od potrzeb odtrucie alkoholowe może trwać od 3 do 24 godzin. Dla najbardziej wymagających pacjentów przygotowaliśmy usługę Detoks VIP, którego długość jest podyktowana indywidualnymi preferencjami pacjenta. W ramach kuracji VIP pacjent ma zapewniony nadzór lekarza przez cały okres leczenia oraz stały monitoring parametrów życiowych dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury. W zależności od rodzaju kuracji różna jest cena odtrucia alkoholowego: 

Leczenie kaca: cena – 600 zł 

Przerywanie ciągu alkoholowego: 

cena – 1200 zł (detoks 12-godzinny)

cena – 2200 zł (detoks 24-godzinny)

Detoks VIP  

cena – 2500 zł (detoks do 12 godzin)

cena – 4000 zł (detoks powyżej 12 godzin)

Odtrucie alkoholowe opinie 

Detoks alkoholowy pozwala osobie uzależnionej szybko stanąć na nogi i w krótkim czasie wrócić do codziennych obowiązków. Po zakończonym odtruciu chory może od razu wrócić do domu. Dzięki temu można zapobiec długotrwałemu pobytowi w szpitalu, co dla wielu chorych jest czynnikiem powodującym rezygnację z leczenia. Odtrucia alkoholowe są przeprowadzane na terenie naszej gabinety w Bydgoszczy, jednak istnieje możliwość dojazdu do pacjenta. Szczegółowych informacji chętnie udzieli nasz personel. Zapraszamy do kontaktu poprzez bezpłatną infolinię lub formularz umieszczony na stronie.

Opinie pacjentów:

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225