+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Detoks alkoholowy Kraków

Odtrucie alkoholowe KrakówLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Detoksykacja alkoholowa i odtrucia w Krakowie

Proces

Przebieg detoksu alkoholowego:

8108
1
8103
2
8106
3
8100
4
8101
5
8110
6
01 / 03
Opinie

Detoks-alkoholowy Krakow Opinie

Nasi lekarze

Detoks alkoholowy w Krakowie – kroplówka na kaca przez 7 dni w tygodniu

Zasadniczy cel jaki ma detoks alkoholowy to zachowanie poprawności wszystkich funkcji życiowych pacjenta podczas procesu trzeźwienia. Odtrucie alkoholowe wiąże się także z usuwaniem z organizmu szkodliwych produktów rozkładu alkoholu. Nasz Gabinet Kraków posiada wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o detoks alkoholowy. Przeprowadzamy detoksykację troszcząc się o dobre samopoczucie pacjenta. Proces podawania kroplówki na kaca przebiega pod ścisłą kontrolą lekarza, który dobiera dawki płynów oraz leków pomagających pacjentowi wrócić do pełni formy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy miejsce implantacji widoczne? Czy ktoś rozpozna że mam wszywkę?

Nie. Lek układany głęboko, wachlarzowato, co likwiduje efekt tworzenia się ”grudki”. Nasi lekarze zakładają szwy kosmetyczne co zapewnia dobry wygląd estetyczny nawet dla bardzo wymagających pacjentów.

Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Profesjonalny odtrucie w Krakowie- pakiet detoks VIP

Zabieg odtrucia alkoholowego VIP łączy wiele działań farmakologicznych – podłączenie kroplówek, uzupełnienie utraconych elektrolitów, podawanie leków relaksujących i środków stymulujących prace mózgu. Dodatkowo w ramach zabiegu wprowadzane są do organizmu witaminy poprawiające koncentracje i regenerujące wątrobę.

Charakterystyka zabiegu detoksu VIP:

  • ciągła kontrola specjalisty i wyjątkowa troska personelu medycznego,
  • stan zdrowia i potrzeby pacjenta są stale monitorowane,
  • zwiększone spektrum podawanych pacjentowi leków podstawowych i funkcjonalnych,
  • kuracja, która kończy się zawsze pełnym zadowoleniem pacjenta.

Detoks alkoholowy wykonujemy w naszych ośrodkach, które są przystosowane do wykonywania profesjonalnych działań medycznych.

Detoksykacja poalkoholowa osoby uzależnionej

Dla osoby uzależnionej najtrudniejsze jest podjęcie decyzji i zrozumienia powagi sytuacji. Przyznanie przede wszystkim, że alkoholizm to choroba, ale da się z nią zmierzyć. Często pojawia się jednak pytanie, od czego zacząć. W celu wyleczenia kaca lub przerwania groźnego dla ciała ciągu alkoholowego warto zdecydować się na detoks alkoholowy. Wypłukuje organizm z toksyn, dodaje siły, witalności i energii. Przede wszystkim odpowiada za pełną regenerację i oczyszczenie. Detoks i odtrucie alkoholowe w Krakowie dostosowujemy do pacjenta. Indywidualnie dobieramy kroplówkę i czas detoksu.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje