Detoks alkoholowy Bydgoszcz

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne miejsce terapii.

Kontakt

Detoks alkoholowy to zabieg, którego celem jest odtrucie organizmu z toksyn nagromadzonych na skutek długotrwałego spożywania alkoholu. Detoks pomaga wyrównać gospodarkę jonowo-elektrolitową oraz uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie. Odtrucie alkoholowe jest niezbędne w przypadku osób uzależnionych, które znajdowały się w tzw. ciągu, a więc piły nieustannie przez kilka dni, a nawet tygodni.

Detoks w NGM Bydgoszcz – oferta

W naszej gabinecie w Bydgoszczy oferujemy profesjonalny detoks przeprowadzany pod ścisłym nadzorem lekarza. W zależności od potrzeb pacjenci mogą skorzystać z trzech wariantów zabiegu. 

Leczenie kaca 

Detoks alkoholowy ma szerokie zastosowanie i nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób uzależnionych od alkoholu. Z zabiegu mogą skorzystać także osoby, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się kaca. Wieczór panieński lub kawalerski, wesele, czy po prostu dłuższa impreza skutkują nierzadko silnym bólem głowy, nudnościami oraz ogólnym osłabieniem. W przypadku leczenia kaca detoks alkoholowy trwa jedynie 3 godziny i pozwala w krótkim czasie wrócić do pełni sił. 

Cena detoksu w tej wersji wynosi 600 zł 

Przerwanie ciągu alkoholowego

Osoba uzależniona, która pije przez długi czas, a następnie gwałtownie odstawia alkohol, odczuwa szereg nieprzyjemnych dolegliwości, które określa się jako zespół abstynencyjny. Objawy te to m.in. bóle i zawroty głowy, problemy z wypróżnianiem, wahania ciśnienia tętniczego, drgawki całego ciała, jadłowstręt, zaburzenia rytmu serca. Trzeźwieniu towarzyszą nie tylko dolegliwości fizyczne, lecz także psychiczne: niepokój, drażliwość, nadmierne pobudzenie, a nawet omamy i psychozy. Aby szybko i skutecznie pomóc choremu należy skorzystać z pomocy lekarza, który odpowiednio dobierze leki oraz substancje odżywcze utracone w wyniku długotrwałego spożywania alkoholu. 

W NGM Bydgoszcz detoks alkoholowy jest przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami leczenia. Chory jest w pierwszej kolejności dokładnie badany, a następnie podłączany do kroplówki. Specjalistyczne preparaty przyspieszają regenerację organizmu, ułatwiają zasypianie, pozwalają pacjentowi się wyciszyć i uspokoić. 

Standardowy detoks alkoholowy trwa 12 godzin, a jego cena to 1200 zł.

W naszej gabinecie w Bydgoszczy pacjenci mogą również skorzystać z dłuższej, 24-godzinnej wersji kuracji. Wówczas cena wynosi 2200 zł

Detoks VIP  

Dla najbardziej wymagających pacjentów, którym zależy na najwyższym komforcie leczenia, przygotowaliśmy usługę Detoks VIP. W przypadku tego zabiegu chory jest podłączany do nowoczesnej aparatury, która monitoruje parametry życiowe w trakcie całej kuracji. Dodatkowo Detoks VIP obejmuje: 

  • ścisły nadzór lekarza i zespołu medycznego 
  • indywidualnie dopasowany zestaw leków i preparatów odżywczych 
  • możliwość przedłużenia kuracji do osiągnięcia przez pacjenta pełnej satysfakcji

Detoks alkoholowy VIP do 12 godzin – cena 2500 zł 

Detoks alkoholowy VIP powyżej 12 godzin – cena 4000 zł 

Zapewniamy pacjentom całkowitą anonimowość oraz dyskrecję. Zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie w Bydgoszczy lub w domu pacjenta. 

Profesjonalne odtrucia alkoholowe

Wiele osób uważa, że można wykonać odtrucie alkoholowe samodzielnie. Jednak w przypadku osób, które były w ciągu, tego rodzaju kuracja jest z reguły skazana na niepowodzenie. Objawy odstawienne są bowiem tak silne, że chory ponownie sięga po alkohol, aby lepiej się poczuć. Specjalistyczny detoks alkoholowy pozwala pacjentowi całkowicie wrócić do formy. W NGM Bydgoszcz pacjenci mogą również skorzystać z implantacji esperalu, aby po zakończonym odtruciu nie wrócić do nałogu.

Opinie pacjentów:

201 votes, average: 5,00 out of 5201 votes, average: 5,00 out of 5201 votes, average: 5,00 out of 5201 votes, average: 5,00 out of 5201 votes, average: 5,00 out of 5 (201 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225