+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Detoks alkoholowy Wrocław

Odtrucie organizmu i detoksykacja alkoholowa we WrocławiuLub zadzwoń +48 519 775 225

Nasza oferta

Usługi detoksykacji alkoholowej we Wrocławiu

01 / 03

Proces

Przebieg detoksu alkoholowego:

8108
1
8103
2
8106
3
8100
4
8101
5
8110
6
Nasi lekarze

Przebieg detoksu alkoholowego

Przed rozpoczęciem procesu detoksykującego, pacjent odbywa szczegółowe badania, na podstawie których określane są dawki i proporcje leków. Podawane w trakcie leczenia płyny bogate są w wartościowe substancje odżywcze i mikroelementy. Wspierają one regenerację oraz odbudowę uszkodzonych, w wyniku długotrwałego spożywania alkoholu, tkanek i organów. Każdy pacjent może liczyć na:

  • stały nadzór lekarski nad stanem zdrowia,
  • konsultacje i porady udzielane telefonicznie,
  • odpowiednie leki ułatwiające zasypianie i relaksacje.

Wszystkie czynności wykonywane są celem indywidualnego dostosowania leków w czasie zabiegu.

Detoks alkoholowy trwa 12 godzin. W sytuacji gdy stan pacjenta wymaga dłuższego leczenia, możliwe jest wydłużenie czasu odtrucia alkoholowego.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Kolega miał „wszywkę”, mówi, że można ją „przepić”. Czy to prawda?

Picie alkoholu po zabiegu powoduje silne dolegliwości i niszczy organizm. Wraz z pojawieniem się alkoholu we krwi pacjent narażony jest m.in. na kołatanie serca, niepokój, czy reakcję skórne. Większe dawki nieodwracalnie uszkadzają wątrobę, prowadząc do zgonu. Tym samym nie ma możliwości “przepicia” wszywki wykonanej profesjonalnie i z wiadomego pochodzenia.

Gdzie jest wszywany lek?

Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

Czy zabieg wszycia Esperalu jest bolesny? Czy muszę zażywać leki przeciwbólowe po zabiegu?

Dzięki znieczuleniu miejscowemu pacjenci nie odczuwają bólu podczas przeprowadzania zabiegu. Znieczulenie działa również po zabiegu, dlatego nie ma konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych.

Jak długo działa lek?

Gwarancja producenta leku to 8 miesięcy, ale w praktyce działa on do 12 miesięcy. Pacjenci mogą ustalić z lekarzem wykonującym zabieg kwestie związane z dawką, co przekłada się na czas jej działania.

Jak długo się czeka na zabieg?

Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

Jak działa lek?

Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

Detoks alkoholowy Wrocław VIP

Detoks alkoholowy VIP to najwyższej jakości usługa przeznaczona dla zamożnych klientów. Polega na leczeniu detoksykacyjnym w ciągłej kontroli parametrów życiowych poprzez stale podłączony sprzęt monitorujący parametry życiowe. Dzięki zastosowaniu monitoringu jesteśmy w stanie dobrać optymalne dawki leków i dostosować je do płci, wieku, ogólnego stanu zdrowia oraz aktualnego zapotrzebowania pacjenta. Zabiegi wykonuje zespół lekarzy medycyny.

Zysk dla pacjenta:

  • ścisły nadzór specjalisty i opieka zespołu medycznego,
  • stała kontrola stanu zdrowia i samopoczucia pacjenta,
  • wzbogacony zakres przyjmowanych przez pacjenta leków,
  • długość terapii zależna od satysfakcji naszego pacjent

Zabieg VIP do 12h

Zabieg VIP powyżej 12h

Zabiegi detoksu alkoholowego wykonujemy w naszej wrocławskiej klinice. Gwarantujemy absolutna dyskrecje i anonimowość leczenia.

Czytaj więcej + Zwiń tekst –
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje