Detoks Alkoholowy i Odtrucia Alkoholowe - NGM Warszawa

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Profesjonalny detoks i odtrucie alkoholowe w Warszawie

Detoks alkoholowy, znany także jako odtrucie alkoholowe lub kroplówka na kaca, to terapia oferowana przez NGM Warszawa w naszym oddziale w Warszawie przy ul. Klimczaka 8 w Wilanowie. Pomagamy pacjentom z Warszawy i poszczególnych dzielnic: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga oraz okolic.

Alkoholoodtrucie w naszej placówce przeprowadzane jest pod nadzorem doświadczonego lekarza i polega na podaniu osobie uzależnionej w sposób dożylny odpowiedniego zestawu płynów i leków. Płyny i leki, które mają zostać pacjentowi podane, określa się na postawie indywidualnego zapotrzebowania chorego. Po wykonanym detoksie alkoholowym można śmiało przystąpić do aplikowania wszywki alkoholowej z esperalu co zwiększa szanse na pokonanie nałogu alkoholowego.

Zachęcamy do lektury najnowszych artykułów na temat detoksu alkoholowego:

Leczenie kaca - pozostałe lokalizacje: Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, SzczecinLeczenie kaca i odtrucie alkoholowe

Długotrwałe spożywanie alkoholu wiąże się z wystąpieniem dnia następnego szeregu przykrych dolegliwości takich jak::

 • ogólnie pogorszony nastrój,
 • poddenerwowanie i kłopoty ze snem,
 • kołatanie serca,
 • nudności.

Sposobem na zmniejszenie, a nawet całkowite wyeliminowanie tych przykrych dolegliwości, jest właśnie detoks alkoholowy. Dzięki 3 godzinnemu zabiegowi detoksykacji pacjentowi zostaje przywrócona równowaga fizyczna i psychiczna co znacznie poprawia jego samopoczucie. Zalecamy po odtruciu alkoholowym użytym do leczenia kaca, poddać się wszczepieniu wszywki alkoholowej z esperalu.

Detoks alkoholowy w Warszawie

Odtrucie alkoholowe (detoks) powinno się odbyć wyłącznie pod okiem wykwalifikowanego lekarza, aby w razie potrzeby mógł on natychmiastowo podjąć reakcję – zdarza się, że pacjent prócz standardowych objawów zespołu abstynencyjnego może doznać padaczki lub silnego zaburzenia pracy serca.

Pamiętać należy o tym, że detoks alkoholowy powinien być dostosowany do wieku oraz stanu zdrowia pacjenta. W niektórych sytuacjach zdarza się, że lekarz przed podjęciem zabiegu alkoholoodtrucia podaje pacjentowi środki uspokajające.

Detoks alkoholowy bez odpowiedniego nadzoru, tj. lekarza specjalisty, jest niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia pacjenta.

Niezwykle ważnym elementem całego procesu jest wstępny wywiad zdrowotny z pacjentem. Lekarz powinien wiedzieć wszystko na temat wcześniejszych prób detoksykacji oraz ich przebiegu. Na tej podstawie jest w stanie podjąć odpowiednie działania, które sprawią, że detoks alkoholowy odbędzie się w sposób bezpieczny oraz skuteczny.

Pozbycie się wszystkich toksyn z organizmu może potrwać do kilku dni.

Detoks – Twoja szansa na lepsze i trzeźwe jutro

Alkoholoodtrucie pomaga w pozbyciu się z organizmu toksyn, które wytworzyły się na skutek picia dużych ilości alkoholu. Detoks zalecany jest osobom chcącym zwalczyć nieprzyjemne skutki kaca lub tym, które pragną zerwać z destrukcyjnym nałogiem, jakim jest uzależnienie od alkoholu.

Odstawienie trunków w przypadku poważnego uzależnienia może spowodować niechciane efekty uboczne w postaci silnych bólów głowy, majaczenia, halucynacji, wymiotów, rozwolnienia, a nawet zapaść alkoholową, która jest niebezpieczna dla życia pacjenta.

Na czym dokładnie polega detoks alkoholowy?

Detoks alkoholowy dla wielu osób jest pierwszym etapem kompleksowego leczenia alkoholizmu. Pacjenci w większości przypadków po przeprowadzonym alkoholoodtruciu decydują się na wszywkę alkoholową, która ma działanie prewencyjne, tj. ma zniechęcić pacjenta do sięgnięcia po jakikolwiek trunek.

Pierwszym krokiem przed podjęciem detoksu alkoholowego jest przeprowadzenie kompleksowego wywiadu zdrowotnego powiązanego ze wstępną diagnostyką. Następnie pacjent poddawany jest odtruciu alkoholowemu. Celem tego procesu jest całkowite i bezpiecznie usunięcie toksyn znajdujących się w organizmie, które powstały na skutek długotrwałego picia, a także uzupełnienie minerałów i witamin oraz przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej.

Podczas detoksu pacjentowi podawane są odpowiednio dobrane leki oraz płyny, tak by zminimalizować ryzyko wystąpienia negatywnych skutków odstawienia alkoholu.

 

Ile trwa proces detoksu?

Detoks alkoholowy trwa około kilku dni. W tym czasie z organizmu pacjenta zostaną usunięcie wszelkie toksyny, które powstały na skutek długotrwałego picia, niedobory witamin i minerałów zostaną uzupełnione, a gospodarka wodno-elektrolitowa powróci do poprawnego stanu.

Pamiętajmy o tym, że do równowagi przywracania jest nie tylko cała gospodarka w organizmie, ale również stan psychiczny. Pacjent po przeprowadzonym detoksie czuje się lepiej zarówno fizycznie, jak i mentalnie, co pozwala na podjęcie skutecznej walki z chorobą alkoholową.

Detoks alkoholowy, a bezpieczeństwo pacjenta

Alkoholoodtrucie jest całkowicie bezpieczne w przypadku, gdy dokonywane jest pod okiem lekarza specjalisty, który w razie potrzeby jest zdolny do udzielenia pomocy medycznej.

Pacjent, który pił regularnie przez wiele lat pod żadnym pozorem nie powinien przeprowadzać samodzielnie detoksu w domowym zaciszu, gdyż jest to niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, a także dla życia, ze względu na skutki uboczne spowodowane odstawieniem alkoholu.

Kto powinien skorzystać z detoksu alkoholowego?

Z oferty alkoholoodtrucia w NGM powinny skorzystać osoby, u których występują objawy uzależnienia od alkoholu.

Jednym z głównych objawów jest silny głód alkoholowy, który występuje już zaledwie kilka godzin po odstawieniu ostatniego piwa lub drinka. Głów objawia się poczuciem, że koniecznie trzeba wypić chociażby malutką dawkę alkoholu, tylko po to, by odczuć lekki szum w głowie. Takie osoby nie są w stanie wyobrazić sobie dnia bez piwa lub kieliszka wódki.

Kolejnym objawem uzależnienia od alkoholu jest zaniedbywanie wszelkich wartości dookoła, czyli rodziny, pracy oraz znajomych. Co ważne – chwilowo zwiększa się również tolerancja na alkohol. Alkoholik potrzebuje bardzo dużych ilości trunku, by się upić. Z czasem jednak stan ten odwraca się i osoba uzależniona potrzebuje dosłownie jednego piwa lub kieliszka wódki, by poczuć stan upojenia.

Co po detoksie alkoholowym?

Detoks alkoholowy jest jedynie wstępem do wyjścia z uzależnienia. Po alkoholoodtruciu zalecamy podjęcie psychoterapii oraz rozważenie wszycia Esperalu pod skórę. Lek ten ma działanie prewencyjne, tj. zniechęcające do sięgnięcia po jakikolwiek alkohol – wypicie trunku wiąże się z poważnymi konsekwencjami, takimi jak silne bóle głowy, wymioty, rozwolnienie, gorączka oraz wiele innych.

Cena zabiegu leczenia kaca: 600 zł

Potrzebujesz szybkiej pomocy? Zadzwoń: +48 519 775 225

Detoks alkoholowy - początek leczenia alkoholizmu

Odtrucie alkoholowe ze względu na swoje kompleksowe działanie jest idealnym wstępem do rozpoczęcia właściwego leczenia alkoholizmu. Pozwala zregenerować się zniszczonemu organizmowi po długotrwałym spożywania alkoholu w trakcie ciągu alkoholowego. Lepszy stan fizyczny pozwala odprężyć się osobie uzależnionej, co sprzyja poprawie jej nastroju. Alkohoolodtrucie w NGM Warszawa jest w pełni przyjazne pacjentowi. Nasz profesjonalizm sprawia, że detoks alkoholowy, kroplówka na kaca jest w pełni dyskretnym i komfortowym rozwiązaniem.

Detoks alkoholowy oferujemy dla pacjentów z następujących dzielnic Warszawy: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga i pozostałych.

 

Przerwanie ciągu - alkoholoodtruciee

Wzmożone spożywanie alkoholu w dłuższym okresie czasu prowadzi do wielu uszczerbków na zdrowiu pacjenta. Jedynymi z najczęściej pojawiającymi się dolegliwościami są:

 • bóle głowy i jej zawroty,
 • mdłości prowadzące do torsji,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • drgawki i dreszcze,
 • biegunki,
 • pogorszenie ogólnej kondycji pacjenta.

Odtrucie alkoholowe swoim działaniem nie tylko niweluje powyższe objawy, ale także znacznie polepsza duchowy stan pacjenta i zmniejsza psychiczne dolegliwości, w tym:

 • huśtawki i wahania nastroju,
 • agresja połączona z nerwowością,
 • stany lękowe,
 • bezsenność,
 • omamy, urojenia a także majaczenie.

Dzięki wcześniejszemu badaniu kontrolnemu lekarz jest w stanie określić najwłaściwsze płyny i leki użyte do detoksu alkoholowego, co sprawia, że odtrucie alkoholowe idealnie trafia w potrzeby pacjenta. Organizmowi zostają podane witaminy i mikroelementy w postaci kroplówki na kaca, których utrata była powiązana z długotrwałym ciągiem alkoholowym.

Dodatkowe zalety alkoholoodtrucia:

 • nadzór lekarski prowadzony przez doświadczoną kadrę,
 • wsparcie farmakologiczne w zaburzeniach snu,
 • stały kontakt i profesjonalne porady poprzez telefon.

Terapia odtrucia alkoholowego przeważnie trwa do 12 godzin. Jednak w sytuacji, gdy pacjent wymaga dalszego leczenia możliwe jest wydłużenie detoksu alkoholowego.

Cena 12 godzinnego detoksu alkoholowego wynosi 1400,00 zł.

Całodobowe odtrucie alkoholowe kosztuje 2400,00 zł.

Zapraszamy do kontaktu: +48 519 775 225

Przerwanie ciągu alkoholowego - pakiet VIP

Dla naszych najbardziej wymagających pacjentów przygotowaliśmy detoks alkoholowy w pakiecie rozszerzonym. Rozwiązanie to charakteryzuje się najbardziej komfortowym odtruciem alkoholowym w Warszawie. Pakiet VIP oferuje:

 • kontrolę lekarza nadzorującego przebieg leczenia oraz opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego,
 • ciągłe sprawdzanie parametrów życiowych pacjenta,
 • rozszerzony zakres leków i płynów użytych w detoksie alkoholowym,
 • zakończenie detoksu po uzyskaniu pełnego zadowolenia pacjenta.

Detoks alkoholowy w pakiecie VIP może być przeprowadzony na prośbę pacjenta w jego domu lub innym wskazanym adresem, bądź w specjalistycznym gabinecie.

Czas trwania zabiegu 4 - 24h.

Pakiet VIP do 12 godzin - 2500,00 zł.

Alkoholoodtrucie VIP powyżej 12 godzin - 4000,00 zł.

Zapewniamy stuprocentową dyskrecję i poufność.

Oferujemy usługi pacjentom z następujących dzielnic Warszawy: Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Bielany, Ochota, Śródmieście, Praga i innych.

Nasz-Gabinet Warszawa

Adres: ul. Klimczaka 8, 02-797 Warszawa

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zachęcamy do kontaktu - pomagamy 24h na dobę

Galeria ośrodka odtruć alkoholowych:

Prezentujemy zdjęcia naszego centrum alkoholoodtrucia w Warszawie:

Odtrucia alkoholowe - wejście do NGM Warszawa Ośrodek detoksu alkoholowego NGM Warszawa

NGM Warszawa - gabinet odtruć alkoholowych Kompleksowy detoks alkoholowy w Warszawie NGM Warszawa - dyskretne odtrucia alkoholowe

Mapka Dojazdu:

Kroplówka na kaca - opinie pacjentów:

94 votes, average: 4,94 out of 594 votes, average: 4,94 out of 594 votes, average: 4,94 out of 594 votes, average: 4,94 out of 594 votes, average: 4,94 out of 5 (94 votes, average: 4,94 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Skutecznie pomogli mojemu mężowi - polecam."

Bożena Mokotów Warszawa

"Oprócz zabiegu uzyskałam także pełne wsparcie psychologiczne. Myślę, że to również jest ważne."

Aleksandra Saska Kępa Warszawa

"Lekarze z NGM stawiają na pierwszym miejscu pacjenta. To jest najważniejsze."

Janusz Ksawerów Warszawa

Kroplówka na kaca

mnogość terapii i ich wariantów

Sztuka leczenia

lekarze w pełni oddani swojej pracy

Leczenie kaca

indywidualnie nastawienie do leczenia pacjenta

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225