Esperal Lublin

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz- Gabinet to bezpieczny i sprawdzony wybór - tylko oryginalny esperal. Skontaktuj się z nami i wykonaj wszczepienie wszywki alkoholowej w naszej gabinecie lub w zaciszu swego domu

Kontakt

Esperal Lublin

Esperal to powszechnie stosowana na całym świecie farmakologiczna metoda leczenia alkoholizmu. Wszywka alkoholowa, jak potocznie nazywa się esperal, ma działanie przede wszystkim awersyjne. Zawarta w esperalu substancja czynna – disulfiram zaburza metabolizm alkoholu etylowego w organizmie. Disulfiram w połączeniu nawet z niewielką ilością alkoholu powoduje wystąpienie licznych objawów negatywnych, takich jak: silne bóle głowy i brzucha, wymioty, biegunki, zaburzenia rytmu serca, czy podrażnienia wątroby. W skrajnych przypadkach reakcja disulfiramowa może doprowadzić nawet do śmierci. Esperal tworzy więc u chorego psychologiczną barierę i powoduje, że osoba uzależniona w obawie przed pojawieniem się nieprzyjemnych dolegliwości, przestaje ponownie sięgać po alkohol.


Leczenie esperalem – dla kogo?

Esperal może być stosowany u pacjentów, którzy walczą z nałogiem od kilku, czy nawet kilkunastu lat, lecz także u osób, które dopiero dostrzegają u siebie pierwsze symptomy uzależnienia. Implantacja wszywki alkoholowej to często jedyny sposób, aby chory mógł skutecznie rozpocząć abstynencję. Osoba uzależniona, która wpadła w tzw. ciąg, nierzadko nie jest w stanie samodzielnie przestać pić. Dopiero wszywka alkoholowa oraz wcześniejszy detoks pomagają choremu odzyskać siły i wrócić do trzeźwości. 

Terapia esperalem w NGM Lublin

W NGM Lublin oferujemy pacjentom 3 rodzaje implantacji esperalu: Standard, VIP oraz Gold.

Esperal Standard to relatywnie tani, podstawowy zabieg implantacji wszywki alkoholowej. W trakcie ok. 30-minutowej wizyty lekarz sprawdza ogólny stan pacjenta, a następnie wykonuje niewielkie nacięcie na skórze i umieszcza w warstwie mięśniowej (najczęściej w okolicy pośladka) sterylną tabletkę esperalu. Chirurg wykonuje zabieg w znieczuleniu miejscowym, dlatego implantacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu wyjść do domu. Po ok. 10 dniach niezbędna jest kolejna wizyta w gabinecie w celu zdjęcia szwów.

Cena Esperalu Standard wynosi 450 zł + koszt leku

Esperal VIP to oferta przygotowana z myślą o pacjentach, którym szczególnie zależy na komfortowych warunkach leczenia. Oprócz standardowej implantacji esperalu opcja VIP zawiera:  

  • zastrzyk z antybiotykiem, który zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji, 
  • samorozpuszczalne szwy,
  • 1 bezpłatną wizytę lekarską 

Cena Esperalu VIP wraz z lekiem wynosi 1000 zł (obecnie w promocji 850 zł)

Pakiet Esperal Gold skierowany jest do najbardziej wymagających pacjentów. Oferta obejmuje:

  • maksymalną dawkę esperalu wszywaną w trzech miejscach, 
  • zastrzyk z antybiotykiem,
  • samorozpuszczalne szwy,
  • dwie bezpłatne kontrolne wizyty lekarskie.

Całkowita cena zabiegu Esperal Gold wraz z lekiem wynosi 1800 zł 

Leczenie esperalem – zalety

Disulfiram zawarty w esperalu uwalnia się stopniowo, dlatego jednorazowa implantacja wszywki alkoholowej zapewnia działanie leku przez ok. 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby kontynuować pozytywne efekty leczenia. Implantacja esperalu w NGM Lublin przebiega zgodnie z najwyższymi standardami leczenia. Zapewniamy pacjentom całkowitą dyskrecję i anonimowość. Nasi pacjenci mogą skorzystać z kompleksowej metody leczenia alkoholizmu, która obejmuje detoks alkoholowy, esperal oraz spotkania wspierające z psychologiem. Warto mieć na uwadze, że esperal stanowi także skuteczny sposób na zwiększenie efektywności psychoterapii. Pacjent zyskuje wówczas dodatkową motywację, aby nie wracać do nałogu.

Opinie pacjentów:

22 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 5 (22 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Największa sieć gabinetów

placówki zlokalizowane w największych miastach Polski

Kompleksowa obsługa

zyskaj jeszcze więcej komfortu

Najlepiej wyposażone gabinety

nowoczesna aparatura gwarantuje wysoką jakość

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225