Detoks alkoholowy Lublin

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne miejsce terapii.

Kontakt

Odtrucie alkoholowe to zabieg, którego celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych substancji, nagromadzonych na skutek długotrwałego spożywania alkoholu. Podczas detoksu osoba uzależniona otrzymuje dożylnie dużą ilości witamin, soli mineralnych oraz preparatów jonowo-elektrolitowych, co pozwala pacjentowi szybko odzyskać siły i wrócić w krótkim czasie do codziennych obowiązków. Po zakończonym odtruciu alkoholowym pacjent może kontynuować terapię. W NGM Lublin oferujemy pacjentom m.in. zabieg implantacji esperalu, jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu.

Jak wygląda detoks w NGM Lublin?

Osoby uzależnione od alkoholu popadają często w tzw. ciągi, a więc piją nieustannie przez kilka dni, czy nawet tygodni. Nagłej abstynencji towarzyszy szereg objawów zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Chory odczuwa m.in.: silne bóle głowy, mdłości, kołatanie serca, skoki ciśnienia tętniczego oraz uogólniony niepokój. Głównym zadaniem detoksu alkoholowego jest więc pomóc choremu uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami abstynencyjnymi. Przed rozpoczęciem kuracji lekarz sprawdza ogólny stan pacjenta, aby odpowiednio dobrać plan leczenia i zastosować właściwe preparaty. Następnie choremu podaje się dożylnie preparaty witaminowe oraz leki ułatwiające zasypianie, a także środki wspomagające koncentrację uwagi i stabilizujące nastrój. Po zakończonym detoksie pacjent może od razu wrócić do domu. Dla wielu chorych jest to ważne, ponieważ pacjenci w obawie przed długotrwałym pobytem w szpitalu, rezygnują niejednokrotnie z leczenia. 

Detoks w Lublinie – cennik 

Cena detoksu alkoholowego zależy przede wszystkim od długości oraz rodzaju kuracji. W NGM Lublin pacjenci mogą skorzystać z kilku wariantów odtrucia.

Leczenie kaca – detoks alkoholowy może być stosowany w szybkim i skutecznym usuwaniu kaca. Zabieg trwa wówczas jedynie 3 godziny, jest to więc idealne rozwiązanie np. po weselu, czy dłuższej imprezie. Cena odtrucia alkoholowego w tej wersji wynosi 600 zł. 

Przerywanie ciągu alkoholowego – standardowe odtrucie alkoholowe, którego długość wynosi od 12 do 24 godzin. Pacjent otrzymuje pełną opiekę medyczną oraz indywidualnie dopasowany zestaw leków i substancji odżywczych. Cena kuracji wynosi:

1200 zł (detoks 12-godzinny)

2200 zł (detoks 24-godzinny)

Detoks VIP – to zabieg przeznaczony dla najbardziej wymagających pacjentów. Oferta obejmuje stały monitoring parametrów życiowych poprzez zastosowanie nowoczesnej aparatury, całodobową opiekę lekarza medycyny oraz starannie wyselekcjonowane preparaty, dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Detoks VIP można przedłużyć do momentu, aż pacjent uzyska pełną satysfakcję z zabiegu. 

cena – 2500 zł (detoks do 12 godzin)

cena – 4000 zł (detoks powyżej 12 godzin) 

Detoks alkoholowy – opinie

Pomimo że wiele osób twierdzi, iż detoks alkoholowy można przeprowadzić samodzielnie w domu, tylko profesjonalnie wykonany zabieg daje gwarancję, że chory wróci do formy, a organizm zostanie oczyszczony ze wszystkich szkodliwych substancji. Detoks zapewnia szybką i bezpieczną regenerację organizmu, dlatego jest to zabieg cieszący się dobrą opinią wśród pacjentów. W naszej gabinecie w Lublinie stosujemy najwyższe standardy leczenia. Chorzy mają więc zapewnioną całkowitą anonimowość i dyskrecję. Współpracujemy jedynie z wykwalifikowaną kadrą medyczną, co daje gwarancję skuteczności terapii. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości – kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.

Opinie pacjentów:

22 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 522 votes, average: 5,00 out of 5 (22 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225