Detoks alkoholowy Kielce

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne miejsce terapii.

Kontakt

Detoks alkoholowy ma na celu złagodzić objawy fizyczne i psychiczne związane z tzw. zespołem abstynencyjnym. Osoba uzależniona, która pije przez kilka dni, czy nawet tygodni, a następnie odstawi alkohol, odczuwa takie dolegliwości jak: bóle i zawroty głowy, problemy z wypróżnianiem, skoki ciśnienia tętniczego, mdłości, bezsenność, a nawet omamy i psychozy. Aby szybko i skutecznie pomóc choremu należy podać mu odpowiednie leki oraz preparaty, które ułatwią regenerację organizmu. Właśnie temu służy detoks alkoholowy.

Detoks alkoholowy – na czym polega?

Odtrucie alkoholowe w NGM Kielce trwa, w zależności od potrzeb, od 3 do 24 godzin. W tym czasie lekarz w pierwszej kolejności ocenia ogólny stan pacjenta: mierzy poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, mierzy wysokość ciśnienia tętniczego oraz sprawdza poziom glukozy we krwi, a także przeprowadza wywiad, aby dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu. Następnie personel medyczny przygotowuje listę preparatów i leków, które pozwolą choremu szybko odzyskać siły. Odtrucie alkoholowe pozwala oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych na skutek spożywania dużych ilości substancji odurzających. W trakcie detoksu pacjent otrzymuje dożylnie m.in. potas, magnez oraz witaminę B1. W dalszej fazie kuracji choremu podawane są leki, które ułatwiają zasypianie, działają uspokajająco i przeciwlękowo.

Profesjonalne odtrucia alkoholowe w Kielcach

NGM w Kielcach oferuje pacjentom trzy rodzaje detoksu alkoholowego. 

Leczenie kaca

Detoks alkoholowy może być stosowany nie tylko u chorych uzależnionych od alkoholu, lecz także osób, które chcą w krótkim czasie pozbyć się kaca. Tego rodzaju odtrucie trwa jedynie 3 godziny i umożliwia niemal natychmiastową regenerację np. po większej imprezie. 

Cena tej kuracji wynosi 600 zł 

Przerwanie ciągu alkoholowego 

Profesjonalna kuracja, która ma za zadanie pomóc osobie uzależnionej uporać się z objawami zespołu abstynencyjnego. Podczas zabiegu pacjent jest pod stałą opieką zespołu medycznego. W naszej gabinecie w Bydgoszczy wykazujemy indywidualne podejście do pacjenta, dlatego o ilości oraz rodzaju podanych preparatów decydują m.in.: wiek, płeć, masa ciała oraz ogólny stan psychofizyczny pacjenta. Przerwanie ciągu alkoholowego jest pierwszym i niezbędnym elementem kompleksowej terapii antyalkoholowej. Po zakończonym detoksie pacjenci NGM Kielce mogą skorzystać z zabiegu implantacji esperalu oraz spotkań wspierających z psychologiem. Kompleksowa, oddziałująca na różnych płaszczyznach forma leczenia, przynosi bowiem najlepsze rezultaty i pozwala choremu całkowicie wyjść z nałogu. Detoks alkoholowy w tym wariancie może trwać od 12 do nawet 24 godzin. Cena kuracji to:

1200 zł za 12-godzinne odtrucie alkoholowe

2200 zł za 24-godzinne odtrucie alkoholowe

Detoks VIP

Dla pacjentów, którzy cenią najwyższe standardy leczenia, przygotowaliśmy opcję Detoks VIP. Zasadnicza różnica pomiędzy Detoksem VIP a pozostałymi wariantami kuracji polega na zastosowaniu specjalistycznej, nowoczesnej aparatury, która monitoruje parametry życiowe pacjenta podczas całego zabiegu. Osoby, które zdecydują się na Detoks VIP, mają również zapewniony całodobowy nadzór lekarski oraz ściśle dopasowaną terapię farmakologiczną. Zabieg może trwać od 4 do 24 godzin, a jego cena wynosi:

2500 zł za Detoks VIP do 12 godzin

4000 zł za Detoks VIP powyżej 12 godzin 

Standardowo odtrucia alkoholowe w Kielcach przeprowadzane są na terenie gabinety. Na życzenie pacjenta, detoks może się jednak odbyć w domu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości – kontaktu drogą telefoniczną, bądź mailową.

Opinie pacjentów:

20 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 520 votes, average: 5,00 out of 5 (20 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225