Esperal Wrocław - Wszywki Alkoholowe NGM Wrocław

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź opinie o naszym gabinecie!

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg można wykonać w domu pacjenta albo w naszej w gabinecie. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Leczenie esperalem - Poradnia we Wrocławiu

Zabieg wszycia esperalu, polega na podskórnym umieszczeniu przez lekarza medycyny preparatu, dzięki czemu można wymusić abstynencję alkoholową. Wszywka alkoholowa działa około 12 miesięcy. Niniejszy zabieg chirurgiczny jest bezbolesny, drobny i całkowicie bezpieczny. Zapraszamy - Nasz Gabinet Wrocław i okolice - 24h na dobę.

Lekarz wszywki alkoholowe esperal w NGM

Zabiegi wszycia esperalu dla pacjentów z całego Dolnego Śląska - Wrocław i okolice. Nasz Gabinet - skontaktuj się z nami: 880-808-880 albo 519-775-225 - wszywki alkoholowe dla pacjentów w różnym wieku.

Pozostałe lokalizacje: Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Kielce, Lublin, Warszawa, Szczecin, Gdańsk - Gdynia, Bydgoszcz.
Oferujemy trzy wersje zabiegu: standard, vip oraz gold.

Zabiegi wszycia esperalu cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są łatwo dostępne i skuteczne. Zabieg polega na podskórnej implantacji tabletki z esperalem.

Leczenie alkoholizmu przy zastosowaniu terapii esperalem jest bardzo efektywne. Nasza gabinet stosuje jedynie oryginalny esperal prosto od producenta.

 

Esperal Standard

W cenie zabiegu wliczone jest bezpłatne ściągnięcie szwów. Jest to rozwiązanie stosunkowo tanie w porównaniu do zabiegów VIP i Gold. Pomimo niskiej ceny jest to zabieg, który również pomaga pacjentów. Esperal standard w NGM Wrocław to tanio przeprowadzony zabieg z zachowaniem najwyższych standardów.

Esperal Standard - cena: 450 zł + cena leku.

 

Esperal VIP

Zabieg Esperal VIP wykonywany przez lekarza w naszej gabinecie charakteryzuje się:

  • wykonaniem zastrzyku z antybiotykiem, który przeciwdziała powstaniu ewentualnych infekcjom,
  • stosowanie szwów, które same się rozpuszczają,
  • bezpłatną kontrolną wizytą lekarską,

Esperal VIP - cena całkowita: 1000 zł - PROMOCJA: 850 zł

 

Esperal Gold:

Oferta została przygotowana dla pacjentów ceniących sobie najwyższy standard. Lekarz medycyny wykonujący zabieg zapewnia:

  • zaszycie leku w 3 miejscach,
  • stosowanie rozpuszczalnych szwów,
  • 2 bezpłatne wizyty kontrolne,
  • użycie antybiotyku.

To rozwiązanie gwarantuje naszym pacjentom odpowiednią jakość kuracji, w tym przede wszystkim komfort w leczeniu alkoholizmu.

Esperal Gold - cena całkowita: 1800 zł.

 

Najwyższej jakości zabiegi wszycia esperalu

Esperal jest substancją czynną, która w połączeniu z alkoholem wywiera silne toksyczne działanie na organizm. W zależności od wypitej ilości alkoholu prowadzi do utraty wzroku, zaburzeń świadomości, nieodwracalnych zmian w wątrobie, pracy serca, a nawet śmierci. Lek aktywowany jest tylko w połączeniu z alkoholem - nie działa w połączeniu z innymi lekami oraz nie posiada działań ubocznych. Zastrzyk przeciwalkoholowy esperal implantowany jest w znieczuleniu miejscowym głęboko do warstwy mięśniowej. Po zabiegu pacjent nie odczuwa dyskomfortu, jedynie wymagana jest pielęgnacja miejsca implantacji. Dawka leku dobierana jest wg masy ciała pacjenta. Okres działania - możliwość indywidualnego dostosowania, maksymalnie do roku czasu.

Zabiegi wszycia esperalu oferujemy pacjentom z całego województwa dolnośląskiego: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Trzebnica, Kłodzko, Strzelin, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica. Zapewniamy profesjonalne podejście do pacjentów. Zapraszamy.

Esperal - Pytania

Czy można tanio przeprowadzić zabieg implantacji leku esperal?

Zabieg wszycia leku, jakim jest esperal, to coraz bardziej popularna forma leczenia. Metoda jest skuteczna i dostępna cenowo. Implantacja esperalu powinna zostać przeprowadzona w gabinecie przez doświadczonego chirurga.

Chcąc zwiększyć szanse na wygranie z alkoholizmem należy zwrócić się do specjalistów, którzy oferują implantację oryginalnego leku. Przed wyborem odpowiedniej placówki warto zwrócić uwagę na ceny oferowanego zabiegu. Są gabinety, które oferują bardzo niskie ceny i zapewniają gwarancję jakości. Może to wiązać się ze źle wykonanym zabiegiem i skutkami ubocznymi, a w dalszych etapach z kolejnymi wizytami i dodatkowymi kosztami w celu ponownego wszycia leku.

Zabiegi wykonywane w sprawdzonych gabinetch, takich jak nasza, dają gwarancję właściwego dobrania leku w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, bez obawy na narażenie stanu zdrowia. W NGM stosujemy jedynie oryginalny lek esperal. Stawiamy na profesjonalizm wykonania zabiegu oraz komfort dla pacjenta.

Zabieg w wersji standard to koszt 450 zł. W cenę wlicza się koszt zakupu leku przez placówkę oraz koszt wykonania zabiegu. Cena wzrasta w zależności od wyboru pakietu leczenia. Pamiętajmy - nie zawsze tanio znaczy dobrze.

Nasz-Gabinet Wrocław

Adres: aleja Hallera 9, 11-400 Wrocław

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do umówienia się na wizytę i konsultację z naszym lekarzem - Dyskrecja i profesjonalizm są cechami wyróżniającymi naszą klinikę!

Mapka Dojazdu:

Galeria zdjęć:

Esperal w NGM Wrocław Wszywki alkoholowe Esperal w NGM Wrocław Zabiegi wszycia esperalu

Dyskretne leczenie poprzez esperal NGM Wrocław - wszywki alkoholowe esperal dyskretnie

Zastrzyk przeciwalkoholowy - Opinie pacjentów o zabiegu wszywki alkoholowej esperal

128 votes, average: 4,73 out of 5128 votes, average: 4,73 out of 5128 votes, average: 4,73 out of 5128 votes, average: 4,73 out of 5128 votes, average: 4,73 out of 5 (128 votes, average: 4,73 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Opinie o naszej usłudze są dla nas niezwykle ważne. Dbamy o dobro naszych pacjentów już od pierwszego kontaktu telefonicznego. Każdy lekarz pracujący w naszej placówce przekazuje także kluczowe informacje o zabiegu, gojeniu rany i pozostałych metodach leczenia alkoholizmu.

"Opinia może być tylko pozytywna - dziękuję za pomoc."

Sabina Krzyki Wrocław

"Pomogli mojemu ojcu, a problem był naprawdę duży - dobrze ze zgłosiłem się do NGM."

Aldona Nowy Dwór Wrocław

"Wszywka esperal to była najlepsza decyzja w moim życiu."

Konrad Leśnica Wrocław

"Opinie o zabiegu esperal w NGM przy ul. Hallera we Wrocławiu mogą być tylko pozytywne. Bezboleśnie przeprowadzony zabieg i dobra opieka. Naprawdę polecam."

Jacek Ołtaszyn Wrocław

Zastrzyk przeciwalkoholowy

uniemożliwia picie alkoholu do 1 roku

Kadra specjalistów

lekarze specjaliści z Wrocławia

Wyjątkowe kuracje

indywidualne podejście do pacjenta i atrakcyjne ceny

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225