Wszywka Alkoholowa Esperal Rzeszów

Kiedy warto zaszyć wszywkę alkoholową Esperal? Prywatna przychodnia Nasz Gabinet Rzeszów oferuje zaszycie dla wszystkich walczących z uzależnieniem od alkoholu. Do zabiegu wymagana jest utrzymanie całkowitej trzeźwości przed zabiegiem na minimum 24 godziny.

Bezpieczny i skuteczny zabieg zaszycia alkoholowego w Rzeszowie

siec gabinetów nasz gabinet
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet podstawowy
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet vip
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet premium
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet gold

Esperal czyli wszywka alkoholowa w Rzeszowie

Esperal to tak zwana wszywka alkoholowa występująca pod postacią małych tabletek umieszczanych pod skórą. Nasz Gabinet Rzeszów specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych zabiegów zaszycia alkoholowego, gwarantując właściwą opiekę i pełen profesjonalizm. Kluczowym elementem, który zawiera esperal, jest disulfiram. Związek ten sam w sobie nie jest szkodliwy dla organizmu, jednak w przypadku kontaktu z alkoholem wywołuje nieprzyjemne skutki uboczne. Zabieg zaszycia alkoholowego oferowany przez Nasz Gabinet Rzeszów jest popularnym i przynoszącym rezultaty sposobem walki z alkoholizmem, na który decyduje się wielu pacjentów.

Jak dokładnie działa wszywka esperal?

Esperal działa na zasadzie terapii awersyjnej. Główny składnik esperalu, (disulfiram) – to organiczny związek chemiczny hamujący dehydrogenezę aldehydowe – oznacza to, że w organizmie dochodzi do zwiększenia aldehydu octowego. Dzieje się to na skutek zaburzenia metabolizmu alkoholu, co wywołuje reakcje spotęgowanego zatrucia alkoholowego.

Działanie esperalu odczuwalne jest po około 10 minutach i może ono trwać od 4 do 10 godzin. Wszywka alkoholowa zaliczana jest do tzw. terapii awersyjnej. Negatywne konsekwencje przeciwdziałają chęci sięgnięcia po alkohol. Pozwala to na zachowanie długotrwałej trzeźwości, a co za tym idzie – stanowi potężne narzędzie walce z alkoholizmem. Skuteczność samego esperalu znacznie wzrasta w połączeniu z psychoterapią.

Wszywka alkoholowa – dyskretny i bezpieczny zabieg

Wszywka alkoholowa to metoda leczenia alkoholizmu, jest to dyskretny zabieg całkowicie bezbolesny przeprowadzany jedynie przez wykwalifikowanych lekarzy w znieczuleniu miejscowym. Esperal wszywany jest pod skórę, domięśniowo – zazwyczaj w okolicach pośladków. Przed samym zabiegiem lekarz w trakcie wywiadu lekarskiego przeprowadza rozmowę w trakcie której dowiaduje się o stanie zdrowotnym pacjenta, po to by wykluczyć wszelkie przeciwskazania i tym samym zagwarantować całkowity profesjonalizm i bezpieczeństwo.  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Proces wszycia esperalu w naszych klinikach:

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6
  Nasz zespół
  Nasz Gabinet
  Zaufanie

  tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

  Nasz Gabinet
  Największa sieć

  leczenia uzależnień w Polsce

  Nasz Gabinet
  Doświadczenie

  zdobywane od 20 lat

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje