Wszywka alkoholowa Esperal Olsztyn

Jak zapisać się na wszywkę alkoholową? Aby zapisać się na wszywkę alkoholową w Olsztynie, wystarczy telefon do rejestracji. Zabieg nie wymaga skierowania.

Skuteczny zabieg zaszycia alkoholowego w Olsztynie

 

siec gabinetów nasz gabinet

Wybierz zabieg:

disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet podstawowy
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet vip
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet premium
disulfiram wzf, tabletki do implantacji, pakiet gold

Esperal zaszywany w naszej olsztyńskiej placówce to lek, dzięki któremu zaczniesz życie w abstynencji. Wszywany podskórnie jest praktycznie niewidoczny, a sam zabieg trwa mniej niż godzinę. Wszyty lek działa natychmiastowo i powoduje nieprzyjemne skutki uboczne w wypadku spożycia alkoholu.

 

Zobacz, jak działa esperal i gdzie zaszyć wszywkę alkoholową w Olsztynie.

Wszywka Olsztyn – działanie esperalu

Działanie esperalu polega na wywołaniu awersji do picia. Nieprzyjemne dolegliwości po spożyciu alkoholu, działają na psychikę, skutecznie odrzucając pacjenta od dawnego stylu życia. Esperal to lek o nazwie disulfiram, który wszyty pod skórę stopniowo uwalnia swoje właściwości. Zaszycie działa od 8 do 12 miesięcy, a po całkowitym rozpuszczeniu esperalu, możliwa jest jego ponowna aplikacja.

Skutki uboczne mogące wystąpić w konsekwencji dalszego picia po zabiegu wszycia esperalu

Spożywanie alkoholu po esperalu wywołuje nieprzyjemne konsekwencje. Od bólu głowy czy wymiotów, aż po palpitacje serca i poczucie niepokoju o własne życie. Warto zauważyć, że samo zaszycie nie ma negatywnych skutków. Zaczynają się one wyłącznie w przypadku spożycia posiłku lub napoju zawierającego alkohol etylowy.

 

Lek esperal blokuje rozkład alkoholu w organizmie, co powoduje przykre konsekwencje opisane w tym artykule – skutki uboczne mogące wystąpić w trakcie próby przepicia wszywki esperal, odczuwane nawet po 10 minutach od spożycia.

Czego unikać po zabiegu wszywki esperal?

Przede wszystkim należy unikać wszelkich napojów alkoholowych, również tzw. piw 0%, które zawierają śladową ilość alkoholu. Do produktów niezalecanych zaliczają się również: słodycze i wypieki z alkoholem, płyny do płukania jamy ustnej, a także kefir i ocet. Nie poleca się używania kosmetyków z alkoholem, takich jak woda kolońska, po goleniu czy perfumy.

Wszywka alkoholowa Olsztyn – cena

Cena wszywki alkoholowej w Olsztynie zaczyna się już od 700 złotych i jest zależna od wyboru dedykowanego pakietu. Oferujemy cztery zestawy: Standard, Gold, VIP i Premium. Koszt różni się między innymi ilością konsultacji, rodzajem szwów oraz stężeniem leku. Wszywkę dobiera lekarz indywidualnie podczas przeprowadzanej konsultacji i wywiadu lekarskiego do potrzeb danego Pacjenta.

 

Sprawdź nasze aktualne ceny leczenia alkoholizmu w Olsztynie.  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Proces wszycia esperalu w naszych klinikach:

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6

  Gdzie się zaszyć w Olsztynie?

  Proces zaszycia tabletek antyalkoholowych esperal w Olsztynie należy wykonać w profesjonalnym gabinecie, ponieważ jedynie specjalnie przygotowane miejsce zapewni bezpieczeństwo zabiegu. Nasz Gabinet zatrudnia najlepszych w swojej specjalizacji chirurgów, którzy traktują pacjenta indywidualnie i dbają o jego samopoczucie podczas trwania całej procedury.

  Placówka została dostosowana do potrzeb osoby uzależnionej. Sterylny pokój zabiegowy gwarantuje sprawdzone i odpowiednio przechowywane narzędzia i leki. Ze względu na konieczność zachowania pełnej higieny podczas zabiegu, Nasz Gabinet nie oferuje domowych zabiegów tym samym nie są one refundowane przez NFZ w Olsztynie.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy mogę wykonać zabieg?

  Trzeba odczekać 24-48 godzin od ostatniego spożycia alkoholu.

  Gdzie jest wszywany lek?

  Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

  Jak długo się czeka na zabieg zaszycia alkoholowego?

  Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

  Jak wygląda działanie wszywki esperal?

  Wszywka to sposób na powstrzymanie nadużywania alkoholu. Hamuje i spowalnia metabolizm płynu etylowego we krwi alkoholików. W chwili rozkładu alkoholu daje o sobie znać aldehyd octowy. Disulfiram kontroluje jego rozkład. Ze względu na opóźnienie tego procesu pacjenci odczuwają silne objawy zatrucia alkoholowego.

  Czy mogę zażywać inne leki mając wszywkę?

  Tak. Esperal nie wchodzi w interakcję z innymi lekami. Nie wolno zażywać leków zawierających alkohol.

  Nasz Gabinet
  Zaufanie

  tysięcy pacjentów w Polsce i w Europie

  Nasz Gabinet
  Największa sieć

  leczenia uzależnień w Polsce

  Nasz Gabinet
  Doświadczenie

  zdobywane od 20 lat

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje