+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Wszywka alkoholowa Esperal Kraków

Zabieg pomagający wyjść z uzależnienia od alkoholuLub zadzwoń +48 519 775 225

01 / 04

Wszywka alkoholowa w pomocy z uzależnieniem od alkoholu

Dla pacjentów w Krakowie oferujemy leczenie

Jak wygląda wszycie esperalu w Krakowskiej przychodni?

8104
1
8099
2
8107
3
8105
4
8102
5
8109
6

Wrażenia i rekomendacje


Opinie naszych pacjentów o wszywce i naszej klinice w Krakowie

Leczenie alkoholizmu to proces, który wymaga doboru odpowiednich metod, jak i kliniki uzależnień. Sprawdź, dlaczego pacjenci zaufali właśnie naszym specjalistom. Zanim zdecydujesz się na zabieg wszycia esperalu, opinie będą dla ciebie najlepszym źródłem informacji. Dowiesz się nie tylko skuteczności wszywki alkoholowej, ale także przebiegu zaszycia alkoholowego w Krakowie.

Lekarze przeprowadzający implantacje wszywki alkoholowej

Czy istnieje możliwość wszycia esperalu w domu pacjenta?

Nie przeprowadzamy zabiegów implantacji esperalu w domu ze względu na bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas leczenia. Dzięki zaszyciu w naszym gabinecie możemy stale kontrolować stan zdrowia oraz efekty terapii przez zespół naszych lekarzy. Należy podkreślić, że możliwość zastosowania leku antyalkoholowego w postaci tabletek disulfiram wszywanych podskórnie istnieje tylko u pacjentów w pełni świadomych możliwych skutków wywołanych spożywaniem alkoholu. Potwierdza to pisemna zgoda na zabieg podpisywana przez pacjenta.

Bezpieczne zaszycie alkoholowe w prywatnej krakowskiej przychodni

tabletki esperal Kraków
Tabletki antyalkoholowe Esperal zaszywane są przez chirurga w okolicy pośladkowej. Zastrzyk antyalkoholowy to forma podania leku zapewniająca okres działania leku przez około 1 rok. Zabieg zaszycia się można powtarzać wielokrotnie. Krakowska klinka Nasz Gabinet posiada wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o przeprowadzanie tego typu aplikacji.

Czym jest wszywany esperal?

Na temat wszywanego esperalu i efektach działania leku dla alkoholików mówi się coraz śmielej. Najczęściej zadawane pytania związane z disulfiramem to czym jest wszywka alkoholowa oraz jak działa wszywka. Jeśli potrzebujesz rzetelnych informacji, codziennie możesz skontaktować się z kliniką, dzięki ogólnopolskiej i bezpłatnej infolinii. Konsultanci nie tylko pomagają zapisać się na zabieg, ale także mówią o leczeniu alkoholizmu w Krakowie. Disulfiram WZF to specyfik medyczny wykorzystywany w klinikach leczenia alkoholizmu.Wszywka alkoholowa może występować jako tabletki doustne albo takie wszywane pod skórę. Wtedy wszywka z esperalu pozwala na zachowanie trzeźwości przez okres minimum 8 miesięcy (deklaracja polskiego producenta Polfa S.A).Niektórzy specjaliści podają, że może to trwać nawet 12 miesięcy.

Na czym polega i jak działa wszywka?

Aby zrozumieć działanie wszywki alkoholowej u pacjenta, warto wiedzieć, co dzieje się, gdy człowiek pije. W chwili spożywania go w wątrobie osadza się aldehyd octowy. Decyduje o występowaniu kaca i długości objawów. Gdy utlenia się do kwasu octowego, samopoczucie się poprawia. Nieco inaczej dzieje się przez wszycie esperalu. Nagromadzona ilość aldehydu octowego nie znika wtedy tak szybko, dlatego symptomy kaca są dużo trudniejsze do przeżycia.
tabletki esperal do zastrzyku antyalkoholowego kraków

Wszywka alkoholowa a spożywanie alkoholu

Zmiany w organizmie następują po mniej więcej 5 minutach i może się to nie zmieniać przez czas 10 godzin. U pacjenta występują wtedy powikłania i zawroty głowy, widoczne jest zaczerwienienie twarzy, zdarzają się wymioty, zmienia praca serca itp. Nie są to jednak najgroźniejsze objawy. Narządy wewnętrzne stopniowo niszczeją i mogą wystąpić zaburzenia psychiczne. Dochodzi czasem także do utraty wzroku, a w najgorszym przypadku do śmierci pacjenta. Taka groźba w postaci esperalu zmienia podejście do trzeźwości. Alkoholicy wiedzą, jak działa disulfiram i co może stać się z ich organizmem. Konsekwencje budują lęk i strach przed piciem alkoholu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje