pokaż menu

Esperal Kraków - Wszywki Alkoholowe NGM Kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225
Zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z naszymi specjalistami w Krakowie! Kontakt

Wszywki alkoholowe esperal - Poradnia Kraków

Wspomaganie leczenia alkoholizmu przy pomocy środka o nazwie Esperal nie traci na popularności mimo upływu lat. Wykorzystanie mechanizmu awersji do alkoholu w przypadku wejścia w interakcję substancji z alkoholem skutecznie odstrasza pacjentów przez sięgnięciem po butelkę.

Nasz Gabinet Kraków wykonuje zabiegi wszczepienia esperalu w komfortowych warunkach. Sam zabieg nie trwa długo i jest bezbolesny z uwagi na podanie znieczulenia miejscowego. Wykonujemy dyskretne i fachowe wszywki alkoholowe dla pacjentów z Krakowa i okolic.

Pozostałe lokalizacje: Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź

ZADZWOŃ TERAZ - UMÓW WIZYTĘ - Kraków ul. Siewna 4, 880-808-880 albo 519-775-225

Oferujemy trzy wersje zabiegu: standard, vip oraz gold.

Esperal Standard:

Terapia z użyciem tabletki z esperalem jest jedną z najpopularniejszych metod leczenia alkoholizmu. Jej sukces tkwi w jej znacznej efektywności. Nasz program Esperal Zastrzyk Przeciwalkoholowy to:

 • użycie tradycyjnych materiałów i nierozpuszczalnych nici,
 • wizyty kontrolne i wizyta w celu zdjęcia szwów.

Kuracja z wykorzystaniem esperalu jako farmakologicznego wsparcia terapii leczenia alkoholizmu jest bardzo wydajne i ekonomiczne.

Esperal Zastrzyk Przeciwalkoholowy (podskórna implantacja) - Cena: sprawdź cenę

Esperal VIP:

Ten kompleksowy program implantacji wszywki z esperalu jest przygotowany z myślą o pacjentach, którzy ponad wszystko stawiają komfort i najwyższy standard. Zaletami tej oferty są:

 • zastrzyk z antybiotykiem, który zabezpiecza przed infekcjami i powikłaniami,
 • nowoczesne, rozpuszczalne nici,
 • ograniczenie wizyt do minimum,
 • najwygodniejsza terapia dla pacjenta.

Esperal VIP - cena całkowita: sprawdź cenę

Esperal Gold:

Ten kompleksowy program implantacji wszywki z esperalu jest przygotowany z myślą o pacjentach, którzy ponad wszystko stawiają komfort i najwyższy standard. Informacje o zabiegu:

 • zastrzyk z antybiotykiem, który zabezpiecza przed infekcjami i powikłaniami,
 • nowoczesne, rozpuszczalne nici,
 • 2 wizyty lekarskie po zabiegu całkowicie za darmo,
 • maksymalna dawka leku zaszyta w 3 miejscach.
Esperal Gold - cena całkowita: sprawdź cenę

Klinika NGM Kraków - Bezpieczne wszywki alkoholowe

Esperal wprowadzany jest przez chirurga w okolicy pośladkowej. Taka forma podania zapewnia okres działania leku przez około 1 rok. Zabieg można powtarzać wielokrotnie. Nasz Gabinet Kraków posiada wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o przeprowadzanie tego typu aplikacji. Należy podkreślić, że możliwość zastosowania leku Esperal istnieje tylko u pacjentów w pełni świadomych możliwych interakcji wywołanych spożywaniem alkoholu. Potwierdza to pisemna zgoda na zabieg pacjenta.

Nasi lekarze - Kraków

Katarzyna Kapłon- Pasionek

Lekarz rezydent anestezjologii i intensywnej terapii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe: "Kosmetologia-Medycyna Estetyczna dla lekarzy" w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.
Od 2015 roku współpracuje z Naszym Gabinetem. Posiada duże doświadczenie w leczeniu alkoholizmu, wykonywaniu zabiegów implantacji Disulfiramu. Cechuje się profesjonalizmem, starannością, serdecznością oraz otwartością na indywidualne potrzeby pacjent

Maciej Sztuka

9 lat pracy jako neurochirurg urazowy w Klinice Neurotraumatologii S.U. Obecnie od 10 lat w ratownictwie medycznym jako lekarz medycyny ratunkowej. Ukończone szkolenie TCCC (medycyna pola walki), kursy USG, ukończony cykl szkoleń w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, ukończony cykl kursów "Polska Szkoła Neurochirurgii".

Esperal Kraków - wszywka antyalkoholowa

Osoby uzależnione mają coraz więcej możliwości leczenia. W klinice Nasz Gabinet, która jest siecią przychodni leczenia uzależnień, doświadczeni specjaliści udzielają kompleksowej pomocy alkoholikom oraz osobom współuzależnionym. Najbardziej popularny jest zabieg chirurgiczny wykonywany przy użyciu leku esperal. Kraków to jedna z 11 miejscowości, gdzie implantowana jest oryginalna wszywka alkoholowa w klinice Nasz Gabinet Kraków. W przypadku disulfiramu (esperal Kraków) często pojawia się pytanie: jak wszyć esperal i w jakim celu.

Esperal Kraków - disulfiram:

 • wszywkę alkoholową określa się mianem terapii awersyjnej,
 • esperal wywołuje wstręt do alkoholu u pacjenta (po przerwaniu trzeźwości),
 • wszywka alkoholowa pomaga w osiągnięciu abstynencji,
 • wspiera inne metody leczenia alkoholizmu,
 • działa bez przerwy przez czas 8 - 12 miesięcy,
 • można wszywać esperal kilka razy,
 • wszycie esperalu jest możliwe u pełnoletniego pacjenta.

Esperal Kraków- wszywka dla alkoholika

Zaszycie alkoholowe przeprowadzane przy użyciu esperalu w Krakowie przede wszystkim skłania pacjenta ku abstynencji. Jest to możliwe, dzięki składnikowi wszywki alkoholowej. Disulfiram, bo tak właśnie nazywa się część wszywanej tabletki esperalu w Krakowie, oddziałuje na każdą, nawet najmniejszą dawkę alkoholu spożywaną przez alkoholika. Wszywka alkoholowa jest odpowiedzialna za blokowanie i hamowanie metabolizmu płynu etylowego w organizmie. Jeśli pacjent przerwie czas trzeźwości, alkohol gromadzi się w wątrobie. Tam zbiera się również groźny dla organizmu związek chemiczny nazywany aldehydem octowym. Jest efektem przemiany materii etanolu w ciele człowieka. Zazwyczaj utlenia się do kwasu octowego, a alkohol powoli znika z krwiobiegu. Nie w przypadku, gdy działa wszywka alkoholowa. Wtedy metabolizm płynu etylowego nie jest prawidłowy. Aldehyd octowy odpowiedzialny jest za objawy zespołu dnia następnego. Kiedy nie może się utlenić ze względu na oddziaływanie esperalu, wtedy pacjent czuje się, jak podczas kaca. Cały proces jest jednak znacznie spowolniony. Dlatego pacjenci źle się czują przez nawet 10 godzin. Dolegliwości są znacznie silniejsze niż w przypadku kaca bez wszytego pod skórą esperalu. Pojawiają się również szybciej - zwykle po 5-10 minutach od spróbowania alkoholu. Kraków należy do jednej z miejscowości, gdzie implantujemy oryginalne wszywki alkoholowe. Ilość esperalu dobieramy zgodnie z potrzebami pacjenta, aby leczenie było skuteczne, ale również komfortowe. W klinice Nasz Gabinet Kraków leczymy kompleksowo przy użyciu wszywki alkoholowej. Z wszytym esperalem pacjentom łatwiej żyć w trzeźwości, a następnie rozpocząć terapię z psychologiem.


Wszywka alkoholowa Kraków - zabieg zaszycia alkoholowego

W przypadku wszycia esperalu w Krakowie bardzo ważne jest zachowanie trzeźwości przez pacjenta - minimalnie 24 godziny przed implantacją wszywki alkoholowej. Konsultanci z centrum medycznego Nasz Gabinet zawsze informują o tym warunku w chwili zapisywania się na wizytę. Należy tak zrobić, ze względu na działanie esperalu. U pacjentów pod wpływem alkoholu zabieg nie może być wykonany ze względu na możliwe powikłania. Organizm nie może mieć kontaktu z alkoholem. Jeśli trzeźwienie sprawia alkoholikowi problem, w Naszym Gabinecie przeprowadzamy również zabieg odtruwający z alkoholu - detoks alkoholowy. Pacjenci podczas konsultacji z lekarzem często pytają, jak wygląda wszycie esperalu w Krakowie. Zabieg wszycia esperalu nie jest inwazyjny. Chirurg wykonuje go w kilku krokach.


Jak wszyć esperal - zabieg w Krakowie:

 1. Wizyta rozpoczyna się od wywiadu medycznego. Lekarz sprawdza wtedy podstawowe parametry życiowe, weryfikuje występowanie przeciwwskazań i bada stan zdrowia pacjenta.
 2. Chirurg wyjaśnia, co to jest esperal, jak działają tabletki oraz tłumaczy przebieg implantacji wszywki alkoholowej.
 3. Specjalista przygotowuje alkoholika do zabiegu. Wykonywany jest zawsze przez lekarza w znieczuleniu miejscowym.
 4. Gdy pacjent jest gotowy do implantacji, lekarz wykonuje kilkucentymetrowe nacięcie i umieszcza dawkę tabletek esperalu domięśniowo. Dzięki temu wszywka alkoholowa nie jest wyczuwalna, a leczenie jest stałe.
 5. Następnie rana powstała po wszyciu esperalu Kraków jest zamykana za pomocą nici chirurgicznych wymagających późniejszego zdjęcia lub wersji rozpuszczalnej.
 6. Po zakończeniu implantacji pacjent opuszcza klinikę Nasz Gabinet. Pojawia się ponownie po 10-14 dniach, aby zdjąć szwy, jeśli jest to konieczne.

 

Zaletą zabiegu wszycia esperalu Kraków jest nie tylko trzeźwość, ale również brak utrudnień po implantacji. Korzystny dla pacjenta jest również czas zaszycia, ponieważ zwykle nie trwa dłużej niż 30 minut. Wszyć esperal może każdy pełnoletni i trzeźwy pacjent. Osoby odwiedzające centrum medyczne Nasz Gabinet często pytają, czy po zaszyciu alkoholowym mogą wrócić do codziennych obowiązków. Po znieczuleniu miejscowym nie ma żadnych problemów z koncentracją. Bezproblemowa jest jazda samochodem oraz wykonywanie zadań wymagających siły fizycznej. Zakazane jest wyłącznie picie alkoholu. Pacjenci są świadomi konsekwencji przerwania trzeźwości. Przed każdym wszyciem esperalu w Krakowie podpisują dokumenty medyczne. Wszywka alkoholowa może być ponownie implantowana po upływie 8 miesięcy. Zabiegi nie są wykonywane w domu pacjenta.

Esperal Wszywka Kraków - opinie o leku

Przez wiele lat leczenie alkoholizmu w Krakowie, jak i innych miejscowościach w Polsce odbywało się w formie jednoosobowej bądź grupowej terapii. Działania psychologiczne od dłuższego czasu są wspierane przez rozwiązania farmakologiczne. Zabieg wszycia esperalu pomaga osiągnąć trzeźwość, a terapia uczy, jak w niej wytrwać. Pacjenci zaciekawieni, czym jest wszywka, często wpisują w wyszukiwarkę internetową frazę esperal opinie. Wypowiedzi i odczucia są różne. Wszystko zależy od przebiegu terapii, zaangażowania pacjenta oraz reakcji organizmu na lek esperal. 93% pacjentów kliniki Nasz Gabinet w Krakowie deklaruje zadowolenie z przebytego leczenia alkoholizmu. Zalety wszywki alkoholowej są również filarem naszej pracy i prowadzonych przez nas działań. 

Komfort

Esperal w Krakowie wszywany jest w mało widocznym miejscu. Osoby postronne nie dowiedzą się o leczeniu, póki pacjent o tym nie wspomni. Lek starcza na 8-12 miesięcy. Z wszywki alkoholowej można korzystać kilkakrotnie. Dzięki temu terapia ma formę ciągłą. Zdecydowaliśmy się leczyć alkoholizm kompleksowo, dlatego proponujemy również detoks alkoholowy i spotkania z terapeutą (indywidualne albo z rodziną). 

Bezpieczeństwo

Esperal Kraków nie wywołuje żadnych komplikacji. W przypadku innych leków wszywki alkoholowe nie reaguje. Nie są groźne dla organizmu. Chcemy, aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie, dlatego przed wszyciem esperalu przeprowadzamy wywiad medyczny z lekarzem. Implantacja odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Wtedy wiadomo, czy nie występują żadne przeszkody. Zabiegi odbywają się wyłącznie w klinice, gdzie dysponujemy specjalistycznym sprzętem medycznym.

Dyskrecja

Wszywka alkoholowa nie jest widoczna pod skórą. Skutki działania esperalu są widoczne dopiero po wypiciu alkoholu. W innym przypadku bez informacji ze strony pacjenta nie można rozpoznać, czy ktoś ma zaimplantowaną wszywkę alkoholową. Klinika Nasz Gabinet ma status prywatny. Nie informujemy osób postronnych o leczeniu i jego przebiegu. Skupiamy się wyłącznie na pomocy pacjentom w ich walce o trzeźwość przy użyciu wszywki alkoholowej.

Esperal cena - wszywka alkoholowa Nasz Gabinet

Nasi pacjenci najczęściej pytają, ile kosztuje wszycie esperalu. Wszywka alkoholowa cena to jedna z częściej wyszukiwanych fraz. Przygotowaliśmy 4 różne warianty implantacji. Dzięki temu każdy może zdecydować o tym, jak przeprowadzany jest zabieg i zadbać o swoje zdrowie. W przypadku Krakowa zabieg wszycia esperalu kosztuje 650-1800 zł. Jesteśmy kliniką leczenia alkoholizmu z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie informacje o leczeniu przekazują codziennie nasi konsultanci. W naszej przychodni możesz liczyć na 100% anonimowość i stałą pomoc. Pamiętaj, o skuteczności leczenia decydujesz wyłącznie ty!

 

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Co to jest esperal?

Esperal to lekarstwo na zaleczenie ciągu do alkoholu. Przerywa należyty metabolizm alkoholu w organizmie człowieka uzależnionego.W okresie rozpadania się alkoholu, krystalizuje się aldehyd octowy. Esperal ogranicza rozkład aldehydu octowego. W wyniku tego każda osoba czuje symptomy zatrucia cieczą alkoholową.

 1. Jak długo działa wszywka alkoholowa?

Wszywka alkoholowa przygotowuje do trzeźwości przez czas 8 do 12 miesięcy. Zależy to od stanu zdrowia oraz sprawności fizycznej.

 1. Jak wygląda zabieg i czy jest bolesny?
Zabieg trwa 30 minut. Wykorzystuje znieczulenie regionalne niweluje ból , a nawet zapewnia bezpieczeństwo. Wszywki alkoholowe wsadza się w organizmie, w obszarze pośladków i pod łopatką. Skaleczenie po zabiegu z użyciem esperalu jest ledwo dostrzegalne z powodu szwów kosmetycznych.
 1. Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Utrudnienia dla implantacji esperalu:
 • nadwrażliwość na disulfiram,
 • niewydolność serca,
 • niewydolność obwodowa krążenia,
 • choroba niedokrwienna serca,
 • zapalenie zarostowe tętnic,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • zapalenie wielonerwowe,
 • zapalenie nerwu wzrokowego,
 • zaburzenia psychiczne.
Esperal umie wpłynąć negatywnie na:
 • cukrzycę,
 • padaczkę,
 • niedoczynność tarczy,
 • psychozę,
 • niewydolność nerek, wątroby i dróg oddechowych,
 1. Kto może poddać się zabiegowi z użyciem esperalu?

Przymusowa jest abstynencja w czasie 12-48 godzin oraz ukończenie 18 roku życia. Esperal nie jest dostępny dla kobiet spodziewających się dziecka, starających się o dziecko albo karmiących piersią.

 1. Czy esperal jest bezpieczny?

Esperal to sprawdzony medykament leczący ciągłe picie. Niesie ze sobą mocne niedogodności otrucia alkoholowego po spróbowaniu płynów etylowych. Jest dozwolone by połykać wszystkie medykamenty równolegle.

 1. Jak esperal reaguje na alkohol we krwi?
Symboliczna ilość płynów etylowych:
 • bóle i zawroty głowy,
 • nudności i wymioty,
 • uczucie gorąca, zaczerwienienie twarzy,
 • rozregulowane ciśnienie,
 • kołatanie serca.
Znaczna porcja trunków:
 • utrata wzroku,
 • uszkodzenie wątroby,
 • zaburzenie pracy serca,
 • zaburzenie świadomości,
 • śmierć.
Niekiedy choroba jest niepodatna na leczenie, tak jak przejawy otrucia cieczą etylową.
 1. Czego nie można robić po wykonaniu zabiegu?
Wyłącznie nie opłaca się spożywać płynu alkoholowego. Obojętne jakie zadanie np. jeżdżenie autem, wykonywanie pracy opartej na fizyczności i zachowanie koncentracji, nie jest utrudnione.
 1. Na ile prawdopodobne jest, że ktoś zorientuje się o przebytym leczeniu esperalem?
To się nie zdarza. Obszar umiejscowienia wszywki alkoholowej może zagwarantować dyskrecję. Disulfiram nie jest wyczuwany pod skórą. Powstała szrama jest znikoma przez użyte szwy kosmetyczne.
ZADZWOŃ: +48 519 775 225

Opinie pacjentów:

135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5 (135 votes, average: 4,80 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy:Nasz-Gabinet Kraków

Adres: ul. Siewna 4, 31-231 Kraków

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy w każdej sytuacji.

Mapka Dojazdu:

Galeria naszego ośrodka:

Esperal Kraków Profesjonalne wszywki alkoholowe w NGM Kraków Leczenie poprzez wszywki alkoholowe esperal

NGM Kraków - esperal dyskretnie Ośrodek leczenia poprzez esperal Kraków

Opinie pacjentów:

135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5135 votes, average: 4,80 out of 5 (135 votes, average: 4,80 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Klinika jest dobrze wyposażona a personel podchodzi do zabiegu z pełnym profesjonalizmem. Po zabiegu implementacji wszywki alkoholowej szybko powróciłem do siebie i mogę każdemu polecić terapię wspieraną esperalem. "

Zenon Skawina

"Chciałabym podziękować chirurgowi, który przeprowadzał zabieg w klinice NGM w Krakowie - nie wystąpiły żadne powikłania i na następny dzień byłam już w pełni sił. Esperal pomaga mi w walce z nałogiem."

Aleksandra Czyżyny Kraków

"Zdecydowałem się na zabieg Esperal VIP w klinice NGM w Krakowie i jestem zachwycony. Implementacja przebiegła sprawnie i bezboleśnie, a wszywka alkoholowa to dobre wsparcie terapii."

Krzysztof Bonarka Kraków

Wizyty domowe

terapie w domowym zaciszu w otoczeniu najbliższych

Komfort

kierujemy się dobrym samopoczuciem pacjentów i ich wygodą

Zastrzyk przeciwalkoholowy

terapie z zachowaniem pełnej poufności

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225