+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Wszywka alkoholowa Esperal Kraków

Zabieg pomagający wyjść z uzależnienia od alkoholu  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  Wszywka alkoholowa w pomocy z uzależnieniem od alkoholu

  Dla pacjentów w Krakowie oferujemy leczenie

  Wykorzystanie esperalu w leczeniu alkoholizmu

  Wspomaganie leczenia alkoholizmu przy pomocy środka o nazwie esperal nie traci na popularności mimo upływu lat. Wykorzystanie mechanizmu awersji do alkoholu w przypadku wejścia w interakcję wszywki alkoholowej z płynem etylowym, skutecznie odstrasza pacjentów przed sięgnięciem po alkohol.

  Gdzie można wszyć esperal w Krakowie?

  Prywatna przychodnia Nasz Gabinet to specjalistyczny gabinet leczenia alkoholizmu,  przeprowadzamy zabiegi antyalkoholowe. Każdego dnia wykonujemy zabiegi wszycia esperalu w komfortowych warunkach i w pełnej dyskrecji.

  • Kraków
  • ul. Siewna 4

  Sama wizyta w gabinecie nie trwa długo i jest bezbolesna z uwagi na podanie znieczulenia miejscowego.

   

  Wykonujemy dyskretne i fachowe zabiegi z użyciem wszywki alkoholowej dla pacjentów z Krakowa, Wieliczki, Tarnowa i okolic.

  Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Krakowie?

  Cena wszywki alkoholowej zależy od standardu w jakim zostanie zrealizowany mało inwazyjny zabieg chirurgiczny, zaszyta ilość tabletek czy też dodatkowe antybiotyki i znieczulenie wraz z dobraniem szwów rozpuszczalnych.

  Oferujemy cztery wersje zabiegu wszywki w naszym ośrodku:

  • Standard – od 650 zł
  • Vip – 850zł
  • Premium – 1150 zł
  • Gold – 1800 zł

  Przejdź do krakowskiego cennika i sprawdź aktualna cenę naszych usług. Koszt leczenia alkoholików za pomocą wykonywanych zabiegów, nie jest refundowany przez NFZ. Placówka wykonuje zabiegi tylko prywatnie.

  Jak przebiega terapia zaszycia alkoholowego?

  Pierwszym etapem jest kontakt telefoniczny podczas którego pacjent zostaje zapisany na zabieg. W krakowskiej przychodni, doświadczony lekarz przeprowadza dokładne badanie i szczegółowy wywiad medyczny. Po wykluczeniu przeciwwskazań, pacjent podpisuje zgodę na leczenie.

   

  W trakcie wizyty, lekarz podaje znieczulenie miejscowe i dokonuje małego nacięcia na skórze. Następnie, kilka centymetrów pod skórę implantowane są tabletki leku.

   

  Chirurg zaszywa miejsce nacięcia specjalnymi szwami kosmetycznymi, które zapewniają estetyczny wygląd. Po wykonaniu zabiegu, pacjent otrzymuje pełną dokumentację medyczną.

   

  Cały zabieg wszycia esperalu trwa około 30 minut i jest całkowicie bezbolesny, ze względu na podawane znieczulenie, które działa także zaraz po przeprowadzanym małoinwazyjnym nacięciu skóry – dlatego nie trzeba przyjmować żadnych środków przeciwbólowych po zakończonej wizycie.

  Esperal Standard:

  Terapia przy użyciu tabletki z esperalem jest jedną z najpopularniejszych metod leczenia alkoholizmu. Jej sukces tkwi w znacznej efektywności.

   

  Nasz program Zastrzyk Przeciwalkoholowy to:

  • wszywka alkoholowa – oryginalny lek,
  • użycie tradycyjnych materiałów i nierozpuszczalnych nici,
  • antybiotyki przepisywany na receptę,
  • odpłatna wizyta w celu zdjęcia szwów.

   

  Zastrzyk Przeciwalkoholowy – Kuracja z wykorzystaniem farmakologicznego wsparcia w terapii leczenia alkoholizmu jest bardzo wydajna i ekonomiczna.

   

  Wszywka alkoholowa w standardzie – Esperal VIP:

  Ten kompleksowy program implantacji wszywki esperalu jest przygotowany z myślą o pacjentach, którzy ponad wszystko stawiają na komfort i wyższy standard zabiegu.

   

  Zaletami tej oferty są:

  • wszywka alkoholowa w zwiększonej dawce,
  • zastrzyk z antybiotykiem, który zabezpiecza przed infekcjami i powikłaniami,
  • bezpłatne usunięcie nici,
  • 1 darmowa konsultacja,
  • wygodniejsza terapia dla pacjenta.

  Zaszycie Esperal Premium:

  Myślimy nie tylko o skuteczności leczenia, ale także komforcie naszych pacjentów. Dlatego przygotowaliśmy zabiegi o różnym stopniu pod względem standardu.

  Esperal Premium oznacza:

  • esperal w jeszcze większej ilości,
  • antybiotyki chroniące
  • nici, które same się rozpuszczają,
  • 1 darmowa konsultacja,
  • wygodniejsza terapia dla pacjenta.

  Komfortowy Esperal Gold:

  To najbardziej wydajny i komfortowy dla pacjentów zabieg. Informacje o zabiegu wszycia esperalu:

  • zastrzyk z antybiotykiem, który zabezpiecza przed infekcjami i powikłaniami,
  • nowoczesne, rozpuszczalne nici,
  • 2 wizyty lekarskie po zabiegu całkowicie za darmo,
  • maksymalna dawka leku esperal.

  Jak wygląda wszycie esperalu w Krakowskiej przychodni?

  Ikona telefonu
  konsultacja telefoniczna i zapis na zabieg
  1
  ikona lekarza
  badanie wtępne w gabinecie - wywiad medyczny
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na leczenie
  3
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  podanie znieczulenia miejscowego
  4
  Ikona skalpela
  implantacja disulfiramu
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentacji medycznej
  6

  Wrażenia i rekomendacje


  Opinie naszych pacjentów o wszywce i naszej klinice w Krakowie

  Leczenie alkoholizmu to proces, który wymaga doboru odpowiednich metod, jak i kliniki uzależnień. Sprawdź, dlaczego pacjenci zaufali właśnie naszym specjalistom. Zanim zdecydujesz się na zabieg wszycia esperalu, opinie będą dla ciebie najlepszym źródłem informacji. Dowiesz się nie tylko skuteczności wszywki alkoholowej, ale także przebiegu zaszycia alkoholowego w Krakowie.

  źródło - opinie

  Lekarze przeprowadzający implantacje wszywki alkoholowej

  Czy istnieje możliwość wszycia esperalu w domu pacjenta?

  Nie przeprowadzamy zabiegów implantacji esperalu w domu ze względu na bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas leczenia. Dzięki zaszyciu w naszym gabinecie możemy stale kontrolować stan zdrowia oraz efekty terapii przez zespół naszych lekarzy. Należy podkreślić, że możliwość zastosowania leku antyalkoholowego w postaci tabletek disulfiram wszywanych podskórnie istnieje tylko u pacjentów w pełni świadomych możliwych skutków wywołanych spożywaniem alkoholu. Potwierdza to pisemna zgoda na zabieg podpisywana przez pacjenta.

  Najczęściej zadawane pytania

  Jak działa lek?

  Jest to lek, który zmienia metabolizm alkoholu. Podczas rozkładu alkoholu powstaje związek o nazwie aldechyd octowy, który jest związkiem trującym i odpowiada za złe samopoczucie. Lek ten blokuje rozkład tego związku, przez co dochodzi do jego kumulacji w organizmie i do ciężkiego zatrucia. Duże dawki alkoholu mogą zabić pacjenta, zaś małe ilości nawet słabego alkoholu mogą uszkodzić narządy wewnętrzne.

  Czy po zabiegu mogę pracować? Wykonuję pracę fizyczną.

  Tak, po zabiegu można pracować. W razie przybrudzenia czy spocenia, należy przemywać wodą utlenioną miejsce wszycia, zakładać czyste opatrunki.

  Czy mogę prowadzić samochód po zabiegu?

  Tak, lek nie ma wpływu na koncentrację i zdolność prowadzenia pojazdów.

  Czy są działania uboczne i czy “wszywka” wpływa na ogólne samopoczucie?

  Wszycie Esperalu nie ma działań ubocznych. Pacjent nie odczuwa leku w organizmie, dzięki czemu nie ma on wpływu na ogólne samopoczucie.

  Gdzie jest wszywany lek?

  Podpowięźniowo, najczęściej jest to okolica pośladka. Minimalizuje dolegliwości bólowe związane z ruchem, oraz zapewnia lepsze gojenie się.

  Jak wygląda działanie wszywki esperal?

  Wszywka to sposób na powstrzymanie nadużywania alkoholu. Hamuje i spowalnia metabolizm płynu etylowego we krwi alkoholików. W chwili rozkładu alkoholu daje o sobie znać aldehyd octowy. Disulfiram kontroluje jego rozkład. Ze względu na opóźnienie tego procesu pacjenci odczuwają silne objawy zatrucia alkoholowego.

  Jak długo się czeka na zabieg?

  Dostępność naszych lekarzy daje możliwość wykonania zabiegu nawet w samym dniu zgłoszenia się.

  Bezpieczne zaszycie alkoholowe w prywatnej krakowskiej przychodni

  tabletki esperal Kraków

  Tabletki antyalkoholowe Esperal zaszywane są przez chirurga w okolicy pośladkowej. Zastrzyk antyalkoholowy to forma podania leku zapewniająca okres działania leku przez około 1 rok. Zabieg zaszycia się można powtarzać wielokrotnie. Krakowska klinka Nasz Gabinet posiada wieloletnie doświadczenie jeśli chodzi o przeprowadzanie tego typu aplikacji.

  Czym jest wszywany esperal?

  Na temat wszywanego esperalu i efektach działania leku dla alkoholików mówi się coraz śmielej. Najczęściej zadawane pytania związane z disulfiramem to czym jest wszywka alkoholowa oraz jak działa wszywka. Jeśli potrzebujesz rzetelnych informacji, codziennie możesz skontaktować się z kliniką, dzięki ogólnopolskiej i bezpłatnej infolinii. Konsultanci nie tylko pomagają zapisać się na zabieg, ale także mówią o leczeniu alkoholizmu w Krakowie. Disulfiram WZF to specyfik medyczny wykorzystywany w klinikach leczenia alkoholizmu.Wszywka alkoholowa może występować jako tabletki doustne albo takie wszywane pod skórę. Wtedy wszywka z esperalu pozwala na zachowanie trzeźwości przez okres minimum 8 miesięcy (deklaracja polskiego producenta Polfa S.A).Niektórzy specjaliści podają, że może to trwać nawet 12 miesięcy.

  Na czym polega i jak działa wszywka?

  Aby zrozumieć działanie wszywki alkoholowej u pacjenta, warto wiedzieć, co dzieje się, gdy człowiek pije. W chwili spożywania go w wątrobie osadza się aldehyd octowy. Decyduje o występowaniu kaca i długości objawów. Gdy utlenia się do kwasu octowego, samopoczucie się poprawia. Nieco inaczej dzieje się przez wszycie esperalu. Nagromadzona ilość aldehydu octowego nie znika wtedy tak szybko, dlatego symptomy kaca są dużo trudniejsze do przeżycia.

  tabletki esperal do zastrzyku antyalkoholowego kraków

  Wszywka alkoholowa a spożywanie alkoholu

  Zmiany w organizmie następują po mniej więcej 5 minutach i może się to nie zmieniać przez czas 10 godzin. U pacjenta występują wtedy powikłania i zawroty głowy, widoczne jest zaczerwienienie twarzy, zdarzają się wymioty, zmienia praca serca itp. Nie są to jednak najgroźniejsze objawy. Narządy wewnętrzne stopniowo niszczeją i mogą wystąpić zaburzenia psychiczne. Dochodzi czasem także do utraty wzroku, a w najgorszym przypadku do śmierci pacjenta. Taka groźba w postaci esperalu zmienia podejście do trzeźwości. Alkoholicy wiedzą, jak działa disulfiram i co może stać się z ich organizmem. Konsekwencje budują lęk i strach przed piciem alkoholu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje