Esperal Gdynia

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz- Gabinet to bezpieczny i sprawdzony wybór - tylko oryginalny esperal. Skontaktuj się z nami i wykonaj wszczepienie wszywki alkoholowej w naszej gabinecie lub w zaciszu swego domu

Kontakt

Esperal Gdynia

Esperal, nazywany także wszywką alkoholową, to lek zawierający substancję czynną – disulfiram. Esperal, który jest dla organizmu obojętny, w połączeniu choćby z niewielką ilością alkoholu, daje szereg nieprzyjemnych objawów, takich jak: silne bóle i zawroty głowy, zaburzenia rytmu serca, problemy z oddychaniem oraz podrażnienia wątroby. W skrajnych przypadkach objawy te mogą doprowadzić nawet do śmierci. Negatywne dolegliwości pojawiają się już po 10 minutach od zażycia alkoholu i utrzymują aż do 12 godzin. Esperal ma więc działanie przede wszystkim awersyjne. Pacjent, który ma świadomość posiadania wszywki alkoholowej, chce uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, dlatego boi się sięgnąć ponownie po alkohol. U chorego wytwarza się pewnego rodzaju bariera psychologiczna przed piciem, co z czasem pozwala na całkowite wyjście z nałogu.


Esperal w Gdyni – jak przebiega leczenie? 

Implantacja wszywki alkoholowej to drobny, całkowicie bezbolesny zabieg chirurgiczny, który polega na umieszczeniu w głębokiej warstwie mięśniowej sterylnej tabletki esperalu. Istnieje co prawda możliwość, aby przyjmować esperal doustnie, jednak doświadczenie pokazuje, że terapia z zastosowaniem wszywki alkoholowej daje najlepsze rezultaty. Nie ma bowiem obaw, że chory pominie dawkę leku, a tym samym przerwie leczenie. Implantacja esperalu odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu opuścić gabinet i wrócić do codziennych obowiązków. Po ok. 10 dniach niezbędna jest kolejna wizyta w gabinecie w celu zdjęcia szwów. W NGM Gdynia stosujemy esperal pochodzący bezpośrednio od producenta, co jest gwarancją skuteczności zabiegu. Oprócz samej wszywki alkoholowej oferujemy pacjentom również detoks alkoholowy oraz spotkania wspierające z psychologiem. Wierzymy, że kompleksowe leczenie jest najlepszym sposobem na to, aby całkowicie zerwać z nałogiem.

Esperal w Gdyni – cennik 

W naszym gabinecie w Gdyni oferujemy wszywki alkoholowe w trzech wersjach: Standard, VIP oraz Gold. W zależności od rodzaju zabiegu różna jest jego cena. 

Esperal Standard to podstawowy, a zarazem najtańszy wariant implantacji wszywki alkoholowej. Pomimo relatywnie niskiej ceny, zabieg jest przeprowadzany zgodnie z najwyższymi standardami leczenia. Nasz zespół to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i skuteczność terapii.

Cena esperalu w tej wersji wynosi 450 zł + cena leku

Esperal VIP to oferta przeznaczona dla pacjentów, którym zależy na podniesieniu komfortu zabiegu. Oprócz podstawowej implantacji wszywki alkoholowej pacjent otrzymuje: 

  • zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko wystąpienia infekcji oraz ewentualnych powikłań,
  • samorozpuszczalne szwy,
  • jedną bezpłatną wizytę kontrolną

Całkowita cena zabiegu to 1000 zł (w ofercie promocyjnej 850 zł)

Esperal Gold to oferta przygotowana z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Pakiet obejmuje: 

  • maksymalną dawkę esperalu zaszywaną w trzech miejscach, 
  • zastrzyk z antybiotykiem, 
  • samorozpuszczalne szwy,
  • dwie bezpłatne wizyty lekarskie.

Całkowita cena Esperalu VIP wynosi 1800 zł

Wszywka alkoholowa – opinie 

Specyficzny sposób działania esperalu wywołuje różne opinie, dlatego pacjenci zastanawiają się często, czy jest to skuteczna forma leczenia. Warto mieć na uwadze, że terapia esperalem jest stosowana powszechnie na całym świecie, a dla wielu pacjentów wszywka alkoholowa okazała się jedynym skutecznym rozwiązaniem w walce z nałogiem. Esperal może być stosowany nie tylko u osób długotrwale uzależnionych od alkoholu. Wszywka bywa także wykorzystywana jako element wspierający psychoterapię, a także metoda prewencyjna w przypadku osób, które widzą, iż tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu.

Opinie pacjentów:

36 votes, average: 4,94 out of 536 votes, average: 4,94 out of 536 votes, average: 4,94 out of 536 votes, average: 4,94 out of 536 votes, average: 4,94 out of 5 (36 votes, average: 4,94 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Największa sieć gabinetów

placówki zlokalizowane w największych miastach Polski

Kompleksowa obsługa

zyskaj jeszcze więcej komfortu

Najlepiej wyposażone gabinety

nowoczesna aparatura gwarantuje wysoką jakość

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225