pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Wrocław -

Leczenie uzależnień NaszGabinet

Esperal Wrocław

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Nasz Gabinet to prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wrocław, któremu zaufało już wiele osób uzależnionych z Dolnego Śląska. Pacjenci z województwa dolnośląskiego, jak i z samego Wrocławia, cenią sobie nasz wysoki profesjonalizm i doświadczenie w przeprowadzaniu terapii uzależnień od alkoholu. Wielu z nich skorzystało z szansy na poprawę zdrowia psychicznego. Ich zaufanie jest najlepszym potwierdzeniem i świadectwem profesjonalizmu specjalistów w naszym ośrodku leczenia uzależnień. O przebiegu terapii decydujemy po rozmowie z pacjentem lub bliskimi mu osobami. Kiedy znamy kondycję chorego oraz stan zdrowia psychicznego, wiemy jaki zabieg lub typ terapii będzie najbardziej skuteczny. Z nami anonimowo zwalczysz chorobę alkoholową. Bez wstydu, obaw i przymusu. U nas każdy pacjent to odrębna historia. W przychodni terem dla osób, które mają problem z alkoholem. Gabinet nie doświadczysz taśmowego traktowania.

Leczenie alkoholizmu Wrocław - ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet w trosce o wysoką jakość leczenia alkoholizmu, podejmuje współpracę z lekarzami, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę merytoryczną z zakresu terapii uzależnień. Pod ich czujnym okiem wykonujemy wiele skutecznych metod leczenia osób uzależnionych od alkoholu. Zapewniamy indywidualne lub grupowe spotkania z terapeutą uzależnień. Dbamy, aby w trakcie pobytu w naszym ośrodku leczenia uzależnień Wrocław każda z osób uzależnionych czuła się komfortowa oraz miała możliwość odzyskania zdrowia psychicznego. Od wielu lat zbieramy doświadczenie na temat leczenia alkoholików i przeprowadzania terapii uzależnień. Rozumiemy, że wyjście z nałogu nie jest dla pacjenta proste ani łatwe. Dotyczy to nie tylko hazardu, narkomanii, czy substancji psychoaktywnych, ale także alkoholu. Uzależnienia są różne, dlatego przebieg terapii powinien być indywidualnie dobrany. Zgłoszenie się na leczenie uzależnień to pierwszy krok do zmiany i odzyskania siebie. We Wrocławiu na pomoc ośrodka leczenia z alkoholu Nasz Gabinet możesz liczyć codziennie. Terapia uzależnień odbywa się wyłącznie w przychodni. Nie jesteśmy placówką zamkniętą, a kliniką krótkiego pobytu. Rozpoczęcie leczenia terapii uzależnień dla długości życia osoby uzależnionej jest kluczowe. Możesz stale skorzystać ze wsparcie naszych specjalistów w trakcie terapii uzależnień we Wrocławiu.

Leczenie uzależnień Wrocław - detoks alkoholowy

Odwyk alkoholowy wykonywany przez prywatny ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet jest idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy chcemy przerwać długotrwałe ciągi alkoholowe u pacjenta potrzebującego terapii uzależnień. Detoks alkoholowy nie tylko oczyszcza organizm osoby uzależnionej ze szkodliwego alkoholu, ale także łagodzi, a z czasem całkowicie niweluje wystąpienie groźnych objawów abstynencyjnych. Alkoholizm negatywnie wpływa na pacjenta. Ciągłe picie często przeszkadza w pracy i utrudnia życie rodzinne oraz osobiste. Dzięki początkowej fazie terapii uzależnień, czyli detoksowi alkoholowemu każdy może bezpiecznie przerwać czas picia. Dla organizmu to najlepsze rozwiązanie pod względem zdrowotnym. Odtrucie alkoholowe wykonywane na terenie ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet we Wrocławiu wpływa również na kondycję zdrowia psychicznego. Leczenie alkoholika często zaczyna się od detoksu ciała. Lekarz dobiera odtrucie z alkoholu indywidualnie. To jeden z elementów terapii uzależnień, lecz nie jest konieczny. Wszystko zależy od tego, w jakim stanie jest osoba uzależniona i kiedy rozpoczyna się leczenie.

Leczenie alkoholizmu Wrocław - esperal elementem terapii uzależnień

W przypadku terapii uzależnień, odwyk składa się z kilku etapów. Do jednej z metod wykorzystywanych przez ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet we Wrocławiu należy zaszycie alkoholowe. Leczenie alkoholizmu, przy wykorzystaniu wszywki alkoholowej, odbywa się poprzez wykonanie zabiegu implantacji tabletki esperalu pod skórę pacjenta. Tabletki esperalu zawierają w sobie substancję czynną, która jest kluczowa w niniejszej terapii leczenia alkoholizmu. Ich zadaniem jest wywoływanie awersji do alkoholu. Dzięki terapii uzależnień z pomocą esperalu osoby uzależnione od alkoholu mogą liczyć na 8-miesięczne wytchnienie od nałogu. Wszywki alkoholowe są przeznaczone tylko dla osoby uzależnionej, która nie sięgnęła po alkohol przez przynajmniej 24 godziny. Doba trzeźwości jest konieczna ze względu na reakcję esperalu. W połączeniu z płynem etylowym wywołuje długotrwałe, silne i meczące zatrucie alkoholowe. Jednorazowy proces trwa nawet 10 godzin. Jeśli osoba uzależniona spróbuje przepić esperal, może zakończyć się to skutkiem śmiertelnym. Dlatego wszywka alkoholowa jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z alkoholem. Zabieg zaszycia alkoholowego wykonywany przez prywatny ośrodek terapii uzależnień Nasz Gabinet zwykle prowadzi do rozpoczęcia terapii alkoholowej i współpracy z terapeutą.

Terapia uzależnień Wrocław - ośrodek leczenia uzależnień

Stosowane przez nasz ośrodek leczenia uzależnień metody są dobierane indywidualnie do każdego. Terapia uzależnień alkoholowych jest określana na podstawie potrzeb i stanu pacjenta. Nasz terapeuta uzależnień Wrocław wspiera w stabilizacji zdrowia psychicznego i uczy, jak skutecznie zrezygnować z alkoholu. Leczenie alkoholizmu wymaga poświęcenia czasu, a przede wszystkim gotowości do zmian. Nasi terapeuci dokładnie słuchają pacjentów. Pomagają odkryć, jakie są powody uzależnienie, dzięki czemu jasny staje się plan i przebieg terapii. Osoba uzależniona dowiaduje się, jak radzić sobie z codziennością i prawidłowo reagować na wszelkie trudności bez sięgania po kieliszek. Spotkania odbywają się indywidualnie lub z rodziną. Na terapię można zgłaszać się w każdej chwili. Nasza klinika leczenia choroby alkoholowej znajduje się w centrum Wrocławia. Kontakt jest możliwy codziennie. Wspieramy pacjentów z całego województwa dolnośląskiego.

Ośrodki leczenia uzależnień Wrocław - poradnia Nasz Gabinet

Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień Nasz Gabinet może zgłosić się pacjent w każdym stanie. Rozpoczęcie terapii uzależnień jest dobre dla zdrowia psychicznego oraz kondycji fizycznej. Ciało i umysł, dzięki wizytom w naszym ośrodku leczenia uzależnień i terapii zyskują kilka lat życia. Stosujemy tylko bezpieczne oraz sprawdzone metody walki z chorobą alkoholową. Pobyt w klinice Nasz Gabinet we Wrocławiu jest dobrowolny. Pacjent musi być chętny do podjęcia terapii. Mimo pełnego zaangażowania naszych specjalistów oraz profesjonalnego sprzętu medycznego w poradni alkoholowej Nasz Gabinet, bez chęci pacjenta do zmian, terapia nie będzie satysfakcjonująca. Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest łatwe i wymaga zwykle czasu oraz zrozumienia. Skorzystanie z pomocy profesjonalnej kliniki jest najlepszą opcją. Samodzielna walka z uzależnieniem rzadko się udaje. Wsparcie terapeutyczne oraz metody farmakologiczne są obecnie najbardziej popularne. Terapia to sposób znany i stosowany od lat. Dzięki leczeniu wielu alkoholikom udało się pozostać trzeźwym. Głód alkoholowy potrafi jednak wrócić. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z naszym pacjentami. Terapia może odbyć się kilkakrotnie, tak samo, jak detoks alkoholowy, czy wszycie esperalu. Jeśli masz jakiś problem, nie obawiaj się prosić o pomoc. Nasi lekarze wskażą ci odpowiednią drogę i pomogą w zachowaniu abstynencji.

Zapraszamy do naszej poradni alkoholowej pacjentów z całego Dolnego Śląska: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Trzebnica, Kłodzko, Strzelin, Jelenia Góra, Lubin, Oleśnica. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Opinie pacjentów:

21 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 521 votes, average: 4,43 out of 5 (21 votes, average: 4,43 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...


Nasi lekarze - Wrocław

Maciej Belda

Lekarz Rezydent w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej i onkologicznej z Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu

Paweł Hackemer

Lekarz Paweł Hackemer jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Urologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej. Jest również członkiem studiów doktoranckich, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU). Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych konferencjach naukowych.

Wojciech Pittner

Lekarz Rezydent w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu w trakcie specjaliszacji z okulistyki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Poradnia leczenia uzależnień alkoholowych

Ośrodek leczenia uzależnień NGM Wrocław jest dostępny dla pacjentów 24 godziny przez 365 dni w roku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachową i kompleksową pomoc w leczeniu alkoholizmu oraz kompleksowe podejście do leczenia alkoholizmu.

Kontakt

Detoks alkoholowy

Kuracja detoksu alkoholowego w ośrodku leczenia uzależnień Nasz-Gabinet polega na wyprowadzeniu pacjenta z ciągu alkoholowego (odwyk alkoholowy) i złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. W tym celu choremu podawane są odpowiednie płyny i leki wspierające pracę organizmu.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Wrocław

Bezbolesny, a przy tym całkowicie bezpieczny, zabieg implantacji tabletki esperalu. Zabieg wykonuje doświadczony chirurg. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji i działa aż do roku czasu. Zabiegi te są początkiem terapii uzależnień alkoholowych.

esperal

Terapia alkoholowa

Każdy pacjent zostaje otoczony specjalistyczną opieką psychologiczną, gdyż mamy świadomość jak trudny jest to czas w jego życiu. W naszej poradni alkoholowej zapewniamy fachową pomoc psychologa w walce z uzależnieniem od alkoholu.

pomoc psychologiczna

Poradnia alkoholowa

zapewniająca kompleksowe leczenie

Odwyk alkoholowy

pod opieką lekarza

Terapia alkoholowa

prowadzona przez specjalistów

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225