pokaż menu

Powiększanie ust Wrocław

Zadzwoń: +48 513 463 776

Powiększanie ust Wrocław - co trzeba wiedzieć

Medycyna estetyczna pomaga w korygowaniu wyglądu zewnętrznego i jednym ze sposobów jest powiększanie ust. We Wrocławiu zabieg ten można wykonać w specjalistycznych klinikach. Ze względu na ciągły rozwój branży medycznej, a szczególnie tej związanej z estetyką, wypełnianie ust obecnie nie stanowi już problemu. Popularne jest nie tylko zmienianie wyglądu zębów, ale także i twarzy w tym, chociażby powiększanie ust. Opinie zazwyczaj są pozytywne, ponieważ efekt jest widoczny właściwie zaraz po wypełnieniu ust.

Coraz więcej osób decydują się na powiększanie ust we Wrocławiu, ponieważ to małoinwazyjny sposób na szybką poprawę wyglądu. Zwiększenie pewności siebie i samozadowolenie również zapewnia powiększanie ust. Lekarz profesjonalista zazwyczaj sprawca kondycję skóry ust oraz ocenia jaki rezultat może być osiągnięty.

Zawsze po powiększaniu ust są one trochę opuchnięte, dlatego końcowy efekt widoczny jest po kilku dniach. Przy pomocy kwasu hialuronowego dochodzi do modelowania lub powiększenia ust. Lekarz wykonuje ten zabieg, gdy są one asymetryczne lub ich kształt bądź wielkość nie są dla danej osoby zadowalające. Poprawa ich elastyczności i jędrności po powiększeniu ust jest natychmiastowa.

Co dzieje się po powiększaniu ust:

 • zwiększona jędrność,
 • zmiana kształtu,
 • zredukowanie asymetrii,
 • zniwelowanie zwisającej wargi,
 • usunięcie efektu opadającego kącika ust,
 • wyeliminowanie zmarszczek wokół warg,
 • poprawa kolorytu ust
Podczas każdego powiększania ust ilość wstrzykiwanego kwasu hialuronowego jest dostosowywana do wymagań pacjenta.

Powiększanie ust Wrocław - jak długo się utrzymuje

W przypadku wypełniania ust, bardzo ważne jest wybranie odpowiedniej kliniki, w której zostanie wykonany zabieg powiększania ust. We Wrocławiu jest kilka miejsc, w których można zdecydować się na zmianę wyglądu warg. Należy pamiętać, że efekt nie jest stały i konieczne jest powtarzanie powiększania ust. Opinie donoszą, że rezultat wypełnienia ust widoczny jest przez 8 do 12 miesięcy.

Według badań im częściej wykonuje się powiększanie ust, tym kwas hialuronowy dłużej się rozpuszcza, zatem z czasem wypełnienie ust starcza na dłużej. Zabieg jest właściwie bezbolesny, ponieważ najpierw wykorzystywany jest krem znieczulający przed powiększaniem ust. Lekarz usuwa go po 15 minutach i wstrzykuje porcję kwasu hialuronowego. W przypadku wypełnienia ust wystarczy 1 ml, ale przy powiększaniu ust potrzebna jest większa ilość. W niektórych przypadkach nie może zostać wykonane powiększanie ust. Cena zabiegu ma związek z ilością użytego preparatu.

Przeciwwskazania do wypełnienia ust:


Przed powiększaniem ust, lekarz radzi, aby nie przyjmować leków przeciwzapalnych np. aspiryny, zrezygnować lub ograniczyć palenie papierosów oraz zachować abstynencję przez 24 godzin, zanim zostanie wykonane wypełnienie ust.

 

 

 

Umów się na wizytę poprzez formularz kontaktowy:


Powiększanie ust - cena zabiegu we Wrocławiu

Obecnie wygląd jest bardzo ważny i to może to być powodem popularności powiększania ust. Cena jest zmienna, ponieważ zależy to od specjalisty i ilości produktu. Ze względu na długość działania kwasu hialuronowego i jego małą inwazyjność kwota nie jest duża w przypadku powiększania ust. Cennik prezentuje zwykle opłatę za 1 ml specyfiku, a użyta wartość może być różna. Profesjonalnie wykonane wypełnienie ust daje naturalny efekt i jednocześnie likwiduje kompleksy dotyczące wyglądu warg.

 

Opinie pacjentów:

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Kroplówki dla sportowców wykonujemy w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kielce, Łódź, Trójmiasto, Bydgoszcz.

Kroplówki witaminowe

dobieramy w sposób indywidualny

Wlewy witaminowe

dla osób w każdym wieku

Kroplówki dla sportowców

gwarancją sukcesu po treningu

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225