Blog

Wprowadzamy możliwość płatności ratalnej

W trosce o dobro i zdrowie naszych Pacjentów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usługi MediRaty. Oznacza to, że wszystkie zabiegi, jakim poddadzą się Państwo w naszej klinice będą mogły zostać spłacone w dogodnych dla Państwa ratach.

Czym są MediRaty?

MediRaty jest ogólnie dostępnym systemem, który umożliwia finansowanie usług medycznych. Ułatwia tym samym realizację wybranego przez Państwo planu leczenia oraz umożliwia dostęp do każdej procedury medycznej bez narażania się na duże koszty. Dzięki MediRatom nie muszą się Państwo martwić o to, że koszty leczenia całkowicie obciążą Państwa budżet. Każdemu pacjentowi przedstawiamy kilka opcji rat i to on decyduje która będzie dla niego najbardziej korzystna.

MediRaty

Jak skorzystać z MediRat?

Wystarczy, że rozwiną Państwo zakładkę MiniRat, która znajduje się po prawej stronie i klikną na przycisk ,,sprawdź”. Następnie zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę formularzu, który trzeba wypełnić – nie muszą tam jednak Państwo podawać Waszych danych osobowych – wystarczą jedynie informacje odnośnie zabiegu oraz Państwa miesięcznych zarobków.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz z oferty MediRaty!

Ciekawe fakty

zbiór interesujących informacji o leczeniu alkoholizmu

Praktyczne rady

przystępne rady, dzięki którym łatwiej porzucić nałóg

Merytoryka

treści pisane w oparciu o doświadczenie

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225