Wprowadzamy możliwość płatności ratalnej

W trosce o dobro i zdrowie naszych Pacjentów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie usługi MediRaty. Oznacza to, że wszystkie zabiegi, jakim poddadzą się Państwo w naszej klinice będą mogły zostać spłacone w dogodnych dla Państwa ratach.

Spis treści

  Czym są MediRaty?

  MediRaty jest ogólnie dostępnym systemem, który umożliwia finansowanie usług medycznych. Ułatwia tym samym realizację wybranego przez Państwo planu leczenia oraz umożliwia dostęp do każdej procedury medycznej bez narażania się na duże koszty. Dzięki MediRatom nie muszą się Państwo martwić o to, że koszty leczenia całkowicie obciążą Państwa budżet. Każdemu pacjentowi przedstawiamy kilka opcji rat i to on decyduje która będzie dla niego najbardziej korzystna.

  logo banner MediRaty

  Jak skorzystać z MediRat?

  Wystarczy, że rozwiną Państwo zakładkę MiniRat, która znajduje się po prawej stronie i klikną na przycisk ,,sprawdź”. Następnie zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę formularzu, który trzeba wypełnić – nie muszą tam jednak Państwo podawać Waszych danych osobowych – wystarczą jedynie informacje odnośnie zabiegu oraz Państwa miesięcznych zarobków.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz z oferty MediRaty!

  Warto przeczytać

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje