Wszywki alkoholowe Trójmiasto

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Esperal należy do farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu. Celem wszywki alkoholowej jest wywołanie u osoby uzależnionej reakcji awersyjnej na alkohol. Disulfiram – substancja czynna zawarta w esperalu, wchodząc w reakcję z alkoholoem, powoduje szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak: nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, tachykardia, zwiększona potliwość, czy napady lękowe. W skrajnych przypadkach reakcja disulfiramowa może być tak silna, że doprowadza nawet do śmierci. Wszywka alkoholowa pomaga w wytworzeniu psychologicznej bariery przed piciem. Osoba uzależniona przestaje sięgać po alkohol, ponieważ boi się wystąpienia negatywnych objawów. Pomimo że wszywki alkoholowe budzą niejednoznaczne opinie, jest to metoda chętnie wybierana przez pacjentów. Dzieje się tak, ponieważ jednorazowy zabieg implantacji esperalu zmusza chorego do abstynencji nawet przez rok. Po tym czasie zabieg można powtórzyć lub potraktować go jako uzupełnienie długotrwałej psychoterapii.

Wszywki alkoholowe – dla kogo?

Wszywki alkoholowe mogą być stosowane u pacjentów w różnych fazach uzależnienia. Zabieg przeznaczony jest nie tylko dla osób, które piją od kilku miesięcy, czy nawet lat, lecz także osób, które zauważają, iż tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu. W naszym gabinecie w Trójmieście pacjenci mogą skorzystać z trzech rodzajów zabiegu:

  • Esperal Standard jest to najbardziej ekonomiczna opcja obejmująca: implantację wszywki alkoholowej oraz bezpłatne zdjęcie szwów. Pomimo znacznie niższej ceny w porównaniu z pozostałymi zabiegami, Esperal Standard jest równie efektywny i bezpieczny dla pacjenta. W naszej gabinecie w Trójmieście współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną. Nasi pacjenci mają zapewnioną pełną anonimowość i dyskrecję. W razie konieczności, przed wykonaniem zabiegu implantacji wszywki alkoholowej przeprowadzamy również detoks, co jest szczególnie istotne w przypadku pacjentów znajdujących się w tzw. ciągu alkoholowym.
  • Wszywki alkoholowe VIP to wersja zabiegu przygotowana dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort. W ramach oferty pacjent otrzymuje: wszywkę alkoholową, szwy, które same się rozpuszczają, antybiotyk minimalizujący ryzyko wystąpienia infekcji oraz jedną bezpłatną wizytę lekarską.  
  • Dla najbardziej wymagających pacjentów mamy z kolei opcję Esperal Gold, w ramach której osoba uzależniona otrzymuje: maksymalną dawkę esperalu zaszywaną w 3 miejscach, rozpuszczalne szwy, zastrzyk z antybiotykiem oraz dwie bezpłatne wizyty lekarskie.

Cena wszywki alkoholowej jest uzależniona od rodzaju zabiegu. W ramach kompleksowego leczenia alkoholizmu oferujemy także pacjentom z Trójmiasta komplety, czyli całościową terapię obejmującą: odtrucie alkoholowe, esperal oraz spotkania motywujące z terapeutą.

Jak wygląda zabieg wszycia esperalu?

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej jest przeprowadzany przez chirurga w znieczuleniu miejscowym. Podczas ok. półgodzinnego zabiegu lekarz najpierw sprawdza ogólny stan pacjenta, a następnie umieszcza w warstwie mięśniowej sterylną tabletkę esperalu. Najczęściej wszywki alkoholowe implantuje się w okolicy pośladka. Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu opuścić gabinet. Po ok. 10 dniach niezbędna jest kolejna wizyta w celu usunięcia szwów. Osoby, które skorzystają z zabiegów Esperal VIP oraz Esperal Standard otrzymują samorozpuszczalne szwy, dlatego nie muszą ponownie zgłaszać się do gabinety. Wizyty kontrolne służą wówczas monitorowaniu efektów leczenia.

Opinie pacjentów:

6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (6 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.

Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225