pokaż menu

Wszywki alkoholowe Szczecin

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Wszywka alkoholowa to potoczna nazwa esperalu środka stosowanego w leczeniu alkoholizmu. Osoby, które przyjmowały substancje odurzające przez kilka dni lub tygodni, bardzo często nie są w stanie samodzielnie rozpocząć abstynencji. Wszywka alkoholowa należy do awersyjnych metod walki z nałogiem. Esperal, wchodząc w reakcję z alkoholem, wywołuje szereg negatywnych objawów, takich jak: pulsujące bóle głowy, zaburzenia rytmu serca, skoki ciśnienia, nudności, czy wymioty. Osoba uzależniona w obawie przed wystąpieniem nieprzyjemnych dolegliwości przestaje pić alkohol, który je powoduje. Negatywne objawy występują już po 10 minutach od wypicia alkoholu i utrzymują się do 10 godzin. W skrajnych przypadkach osoby z zaimplantowanym esperalem, które w dalszym ciągu zażywają alkohol, mogą nawet umrzeć.

Wszywki alkoholowe – opinie

Esperal ze względu na sposób działania budzi niejednoznaczne opinie. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to powszechnie stosowana metoda walki z alkoholizmem. Wszywka alkoholowa sprawia, że u osoby uzależnionej wytwarza się psychologiczna bariera przed piciem. Dzięki temu pacjent może podjąć długoterminową terapię i całkowicie wyjść z nałogu. Pomimo że jest to farmakologiczna metoda terapii uzależnień, uzyskane efekty są obserwowane głównie na płaszczyźnie psychicznej. Esperal to także jeden z bardziej ekonomicznych sposobów leczenia alkoholizmu. Jednorazowa implantacja wszywki alkoholowej wymusza abstynencję nawet do 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby utrzymać efekty leczenia. Cena wszywki alkoholowej zależy przede wszystkim od rodzaju zabiegu. W naszym gabinecie w Szczecinie pacjenci mogą skorzystać z następujących opcji:

Esperal Standard – jest to podstawowa wersja implantacji wszywki alkoholowej. Podczas ok. 30-minutowej wizyty lekarz w pierwszej kolejności bada pacjenta i poddaje go kontroli trzeźwości. Następnie chirurg umieszcza w warstwie mięśniowej (najczęściej w okolicy pośladkowej) sterylną tabletkę esperalu. Po zakończonym zabiegu pacjent może od razu opuścić gabinet. Po 10 dniach wymagana jest kolejna wizyta w celu zdjęcia szwów.

Esperal VIP to wersja zabiegu przygotowana z myślą o osobach, którym zależy na najwyższym komforcie leczenia. W ramach oferty pacjent otrzymuje:

 • wszywkę alkoholową w wersji standard,
 • zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko infekcji,
 • rozpuszczalne szwy,
 • bezpłatną kontrolną wizytę lekarską.

Esperal Gold – jest to opcja przeznaczona dla pacjentów, którzy chcą monitorować efekty leczenia po zakończonym zabiegu. Oferta uwzględnia:

 • zabieg implantacji wszywki alkoholowej w trzech miejscach,
 • rozpuszczalne szwy,
 • podanie antybiotyku,
 • 2 bezpłatne wizyty lekarskie.

W naszej gabinecie w Szczecinie pacjenci mogą także skorzystać z kompletów, czyli całościowej terapii leczenia alkoholizmu obejmującej: detoks, wszywkę alkoholową oraz spotkania motywujące z terapeutą. Kompleksowe leczenie jest zalecane zwłaszcza pacjentom, którzy znajdują się w tzw. ciągu alkoholowym lub piją od kilku lat.

Wszywki alkoholowe w Szczecinie

W naszym gabinecie w Szczecinie zapewniamy osobom uzależnionym profesjonalną i fachową pomoc. Lekarze i kadra medyczna, z którą współpracujemy to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, co zapewnia skuteczność i najwyższy komfort leczenia. Naszym pacjentom gwarantujemy całkowitą anonimowość oraz dyskrecję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości – kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.

Opinie pacjentów:

7 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 5 (7 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225