+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Detoks i odtrucie alkoholowe Rzeszów

Odtruwanie organizm z alkoholu – kompleksowa detoksykacja  Lub zadzwoń +48 519 775 225

  W Naszym Gabinecie w Rzeszowie oferujemy profesjonalne zabiegi odtruwania alkoholowego, gwarantując przy tym kompleksową opiekę doświadczonego personelu. Podłączenie do kroplówek i detoksykacji jest całkowicie bezpieczne – polega na wyeliminowaniu z naszego systemu toksyn poalkoholowych, a co za tym idzie pozwala zregenerować organizm i przygotować go na dalsze leczenie. Podczas zabiegu detoksykacji stawiamy przede wszystkim na pełen profesjonalizm, zobowiązujemy się do zachowania całkowitej dyskrecji i cierpliwie pomagamy pacjentom przezwyciężyć nałóg alkoholowy. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze.

  Nasza oferta

  W Naszym Gabinecie oferujemy także:

  Jak działa detoks alkoholowy w Rzeszowie?

  Detoks alkoholowy to jeden z początkowy, a zarazem najważniejszy etap na drodze do wyleczenia alkoholizmu. Odtrucie alkoholowe gwarantuje przy tym szybkie i skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn i dostarczenie wszelkich substancji odżywczych, niezbędnych by zahamować i zmniejszyć zniszczenia wywołane alkoholem. Stała obsługa wyspecjalizowanego personelu medycznego gwarantuje prawidłowe i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

   

  Sam zabieg odtrucia alkoholowego jest bezbolesny i nieszkodliwy, polega na zaaplikowaniu pacjentowi preparatów witaminowych i leków w formie kroplówki – pozwala to uzupełnić wszelkie niedobory, a tym samym reguluje rozchwianą gospodarkę wodno-elektrolitową.

  Zarówno dawka jak i jej skład są indywidualnie dobierane pod każdego pacjenta podczas uprzedniego rozeznania lekarskiego. Pomoże to ustalić poziom niedoboru konkretnych substancji w organizmie i dopasować odpowiedni typ detoksykacji. Nieprawidłowo dobrana dawka leków może pogorszyć stan zdrowia pacjenta. Istotna jest suplementacja elektrolitami, których stężenie zostało odpowiednio dobrane – tylko w ten sposób uzyskamy pożądany efekt.

   

  Ze względu na dożylną aplikację, pozytywne skutki odczuwane są praktycznie natychmiast. Powoduje to przerwanie ciągu alkoholowego, leczy również kaca i jego nieprzyjemne objawy.

  Korzyści odtrucia alkoholowego

  Korzyści płynących z poprawnie przeprowadzonego zabiegu odtruwania jest bardzo wiele. Najważniejszą z nich jest całkowita detoksykacja organizmu, co stanowi podkład pod dalsze leczenie. Organizm jest zregenerowany i znacznie silniejszy. Warto zaznaczyć, że z detoksu alkoholowego może skorzystać każdy – nie tylko osoby mające problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu – jednak najczęściej decydują się na niego osoby uzależnione. Powoduje przerwanie nawet długotrwałego ciągu alkoholowego, co niezbędne jest do kontynuowania jakiejkolwiek terapii.

   

  Najbardziej powszechnie występujące rozchwiania gospodarki wodno-elektrolitowej, to problemy z ostrym widzeniem, skurcze mięśni, drętwienie ciała, czy nadmierna potliwość i zmęczenie. Warto wtedy skonsultować się z lekarzem i rozważyć podjęcie detoksykacji alkoholowej.

  Detoks alkoholowy w Naszym Gabinecie Rzeszów

  Nasz Gabinet Rzeszów zaprasza na specjalistyczne kompleksowe odtruwanie alkoholowe. W naszych ośrodkach gwarantujemy profesjonalną opiekę i stały nadzór wykwalifikowanego zespołu. Detoksykacja alkoholowa wykonana w Naszym Gabinecie Rzeszów pozwoli przerwać ciąg alkoholowy, przygotować do dalszego leczenia, a z czasem i odzyskać pełną kontrolę nad życiem.

   

  Zobacz nasz aktualnycennik leczenia alkoholizmu w Rzeszowie.

  Przebieg detoksu alkoholowego:

  Ikona telefonu
  rozmowa z konsultantem i umówienie zabiegu
  1
  ikona lekarza
  konsultacja medyczna - badania stanu zdrowia
  2
  Ikona długopisu
  podpisanie zgody na odtrucie z alkoholu
  3
  ikona kroplówki
  dostosowanie kroplówki do potrzeb pacjenta
  4
  Ikona strzykawki do zastrzyku antyalkoholowego
  dożylne podanie indywidualnie dobranej kroplówki
  5
  ikona dokumentacji medycznej
  wręczenie dokumentów o przebiegu leczenia
  6
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje