+48 519 775 225 Bezpłatna infolinia 08:00 - 20:00

Promocyjne oferty w przychodni Nasz Gabinet

Leczenie alkoholizmu wymaga stałej terapii. Walka z nałogiem trwa całe życie, a nawrót może nastąpić w każdej chwili. Pacjenci często pytają naszych konsultantów o cenę esperalu, czy też detoksu alkoholowego. Dla niektórych to właśnie koszt jest najważniejszy i decyduje o zapisaniu się na zabieg wszywki alkoholowej lub odtruwanie organizmu. Najważniejszy jest dla nas komfort pacjentów i umożliwianie rozpoczęcia leczenia choroby alkoholowej. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji w przypadku zaszycia alkoholowego, jak i odtrucia.


Alkoholizm jest chorobą przewlekłą, którą trzeba stale leczyć. Zależy nam, aby osoby uzależnione walczyły z nałogiem z naszą pomocą. Dzięki temu budujemy wzajemne zaufanie. Warto pamiętać, że tańszy zabieg nie oznacza mniejszej skuteczności. Jako profesjonalna przychodnia uzależnień niezmiennie stawiamy na jakość i doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obowiązującymi promocjami. Zadzwoń i zapisz się na zabieg – zadbaj o życie swoje lub bliskiej osoby.

Zimowa promocja

Kup prezent na święta już teraz! Promocja trwa tylko do 31.12.2020 lub do wyczerpania 100 bonów

Więcej

Voucher Mikołajkowy

Zrób prezent najbliższej osobie – zadbaj o jej zdrowie i wesprzyj w walce z nałogiem!

Więcej

Promocja Jesienna

Tylko teraz wszywki VIP, Premium i Gold 50 zł taniej! Nie przegap okazji!

Więcej

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej Akceptuje