pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Poznań - Leczenie uzależnień - NGM Poznań

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień

NGM Poznań to klinika, która powstała z misją pomocy osobom uzależnionym od alkoholu. Nasz-Gabinet Poznań jest jedną z najczęściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu w województwie Wielkopolskim. Nasza poznańska poradnia alkoholowa pomogła już wielu osobom uzależnionym wyjść z nałogu alkoholowego. Dzięki wsparciu naszych ekspertów, dzięki odpowiedniej terapii i odwykowi alkoholowemu, pokonali oni skutecznie alkoholizm.

Klinika leczenia uzależnień alkoholizmu w Poznaniu - Informacje

Na wysoki standard i jakość usług ośrodka leczenia uzależnień NGM Poznań składa się przede wszystkim świetny personel medyczny. Nasz zespół stanowią ludzie z powołaniem dla których ochrona ludzkiego życia jest najważniejsza. Lekarze poradni alkoholowej NGM Poznań są specjalistami w wykonywaniu m.in. detoksu alkoholowego, implantacji esperalu pod postacią wszywki alkoholowej oraz prowadzenia grupowej i indywidualnej terapii uzależnień alkoholowych.

Leczenie alkoholizmu esperalem odbywa się przy wykonaniu podskórnej implantacji tabletki z esperalem. Taka wszywka alkoholowa skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji, co wspiera proces leczenia alkoholizmu. Natomiast detoks alkoholowy, inaczej również alkoholoodtruciem, wykonywany przez NGM Poznań, pozwala oczyścić ciało pacjenta z toksyn alkoholowych i przygotowuje go tym samym do dalszego leczenia alkoholizmu i uzależnienia.

Dbając o naszych pacjentów oferujemy część naszych terapii w domu pacjenta. Wystarczy poinformować wcześniej o chęci wykonywania terapii leczenia alkoholizmu podczas wizyty domowej. Zarówno podczas wizyt domowych, jak i w naszej klinice zachowane są najwyższe standardy opieki nad pacjentem.

Opinie pacjentów:

12 votes, average: 4,75 out of 512 votes, average: 4,75 out of 512 votes, average: 4,75 out of 512 votes, average: 4,75 out of 512 votes, average: 4,75 out of 5 (12 votes, average: 4,75 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...


Nasi lekarze - Poznań

Krzysztof Ratajczak

Rezydent w trakcie specjalizacji z Ortopedii i traumatologii ruchu w Ortopedyczno-rehabilitacyjnym Szpital klinicznym im. Degi w Poznaniu. Ukończył Collegium Medicum Bydgoszcz, Uniwersytet Medyczny im. Mikołaja Kopernika

Andrzej Fabicki

Lekarz specjalista chirurgii dziecięcej z wieloletnim doświadczeniem, ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Kajetan Zapolski

Lekarz w trakcie specjalizacji internistycznej, prowadzący Indywidualną Praktykę Lekarską i wspólpracujący ze Szpitalem Powiatowym im. Tadeusza Malińskiego w Śremie.

Skuteczne terapie leczenia uzależnień w Poznaniu

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z naszym ośrodkiem leczenia uzależnień. Gwarantujemy profesjonalizm, kompleksowe usługi medyczne, terapię uzależnień alkoholowych, odwyk alkoholowy oraz dyskrecję. Zaufaj najlepszym - Poradnia NGM Poznań - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Odwyk alkoholowy - Poznań

Alkoholoodtrucie jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniej mieszanki płynów i leków, które stabilizują stan pacjenta i minimalizują ryzyko wystąpienia objawów abstynencyjnych. Detoks jest dobierany w sposób indywidualny.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Poznań

Kuracja farmakologicznego leczenia alkoholizmu  polega na wszczepieniu tabletki w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Chirurg wykonujący zabieg stosuje miejscowe znieczulenie, co sprawia, że ten drobny zabieg jest bezbolesny.

esperal

Terapia alkoholowa - Poznań

Alkoholizm to choroba, której nie leczy się wyłącznie metodami farmakologicznymi. Istotne w procesie leczenia alkoholizmu jest wsparcie psychologa, dlatego gwarantujemy każdemu naszemu pacjentowi specjalistyczną opiekę.

pomoc psychologiczna

Odwyk alkoholowy

kompleksowe kuracje alkoholowe

Ośrodek leczenia uzależnień

wykwalifikowani lekarze specjaliści

Terapia alkoholowa

wieloletnia praktyka w leczeniu alkoholizmu

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225