Wszywki alkoholowe Lublin

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Osoby długotrwale uzależnione od alkoholu bardzo często mają problem z samodzielnym rozpoczęciem abstynencji. Pomimo terapii oraz wewnętrznej motywacji nałóg jest zbyt silny, a chory wraca do picia. Właśnie dlatego jedną z metod, coraz chętniej wybieraną przez pacjentów jest esperal nazywany potocznie wszywką alkoholową. Zawarta w esperalu substancja czynna disulfiram, wchodząc w reakcję z alkoholem, wywołuje szereg negatywnych objawów. Aby im zapobiec, osoba uzależniona przestaje pić i może podjąć dalsze leczenie terapeutyczne. Ze względu na specyficzny mechanizm działania wszywki alkoholowe budzą niejednoznaczne opinie. Nie ulega jednak wątpliwości, że bywa to skuteczne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy inne metody zawodzą. Pacjenci z wszytym esperalem przyznają, że jest to dla nich dodatkowa motywacja, a nierzadko "straszak", który działa silniej niż najbliższe otoczenie.  

Esperal – sposób podania

Wszywka alkoholowa ma postać sterylnej tabletki. Sam zabieg implantacji esperalu wykonuje chirurg w znieczuleniu miejscowym. Wizyta rozpoczyna się od sprawdzenia ogólnego stanu pacjenta oraz kontroli trzeźwości. Następnie chirurg nacina skórę na głębokość ok. 3 cm i umieszcza w warstwie mięśniowej (najczęściej w okolicy pośladka) wszywkę alkoholową. Po skończonym zabiegu pacjent może od razu opuścić klinikę. Po ok. 10 dniach niezbędna jest kolejna wizyta w celu zdjęcia szwów.

W naszym gabinecie w Lublinie wykonujemy zabiegi wszycia esperalu zgodnie z najwyższymi standardami. Zapewniamy pacjentom całkowitą anonimowość oraz dyskrecję. Zespół naszych lekarzy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu alkoholizmu. To wszystko sprawia, że skutecznie pomagamy osobom uzależnionym w całkowitym wyjściu z nałogu.  

Esperal – sposób działania

Wszywki alkoholowe należą do farmakologicznych metod leczenia alkoholizmu. Ich głównym zadaniem jest wywołanie u pacjenta reakcji awersyjnej na alkohol. Esperal zaburza metabolizm alkoholu etylowego w organizmie. Osoba z zaimplantowanym esperalem, która wypije choćby niewielką ilość alkoholu, odczuwa m.in.: silne bóle brzucha, bóle i zawroty głowy, nudności, skoki ciśnienia tętniczego, czy napady lęku. Zdarza się, że reakcja disulfiramowa jest tak silna, że doprowadza do zawału serca, a w konsekwencji śmierci. Osoba uzależniona, wiedząc jak działa esperal, boi się sięgnąć ponownie po alkohol.

Wszywki alkoholowe Lublin – oferta

Pacjentom z Lublina i okolic oferujemy zabieg implantacji esperalu w trzech wersjach: Standard, VIP oraz Gold.

Esperal Standard to zabieg w wersji podstawowej. Wszywka alkoholowa utrzymuje swoje działanie przez ok. 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby kontynuować efekty terapii. Pacjentom, którzy wymagają całościowego leczenia, polecamy komplety, które obejmują detoks, wszywkę alkoholową oraz spotkania motywujące z terapeutą. Kompleksowe działanie, oparte na metodach farmakologicznych i psychologicznych, jest najlepszym sposobem, aby wrócić do normalnego funkcjonowania.

Esperal VIP to oferta przeznaczona dla pacjentów, którym zależy na wysokim komforcie leczenia. Pakiet obejmuje: standardowy zabieg wszycia esperalu, zastrzyk z antybiotykiem, który minimalizuje ryzyko infekcji, samorozpuszczalne szwy.

Dla najbardziej wymagających pacjentów przygotowaliśmy opcję Esperal Gold, w skład której wchodzi: maksymalna dawka esperalu zaszywana w trzech miejscach, zastrzyk z antybiotykiem, samorozpuszczalne szwy oraz dwie bezpłatne wizyty lekarskie.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości, nasz personel chętnie udzieli niezbędnych informacji drogą telefoniczną, bądź mailową.

Opinie pacjentów:

6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (6 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225