pokaż menu

Leczenie alkoholizmu Łódź

Leczenie uzależnień - NGM Łódź

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

NGM Łódź to profesjonalna klinika wspierania walki z uzależnieniem i leczenia alkoholizmu. Nasz-Gabinet Łódź odznacza się na tle konkurencji wysoką dbałością o każdy szczegół terapii leczenia alkoholizmu. Dzięki temu oferowane terapie i kuracje są skuteczniejsze, a przede wszystkim są całkowicie bezpieczne dla zdrowia pacjentów.

Ośrodek terapii uzależnień i leczenia alkoholizmu w Łodzi

W leczeniu alkoholizmu nie ma miejsca na szablonowe działanie, bowiem każda osoba uzależniona jest inna i inne są jej potrzeby. Mając tego świadomość NGM Łódź dba o to, by terapie i metody leczenia alkoholizmu były określane dla każdego pacjenta indywidualnie. Właśnie wysoko spersonalizowane podejście do każdego chorego sprawia, że NGM Łódź cieszy się tak dużym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony pacjentów.

Detoks i leczenie esperalem

Specjaliści z kadry lekarskiej NGM Łódź to ludzie wyszkoleni, którzy mają ogromne doświadczenie w leczeniu alkoholizmu. Pacjent w ich rękach może czuć się bezpiecznie. NGM Łódź dba, aby w klinice panowała atmosfera pełna życzliwości i zrozumienia. W takich ciepłych warunkach, w których czuć autentyczne zrozumienie, pacjentom łatwiej pokonać nałóg i uzależnienie alkoholowe.

Aby leczenie alkoholizmu było dla pacjenta jeszcze mniej stresujące i bardziej komfortowe oferujemy wizyty domowe. Podczas wizyt domowych wykonujemy niektóre terapie leczenia alkoholizmu, oczywiście są one nadzorowane przez jednego z naszych doświadczonych lekarzy. Dzięki temu nawet w domowych warunkach gwarantujemy najwyższy standard opieki i usług medycznych.

Opinie pacjentów:

33 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 533 votes, average: 4,15 out of 5 (33 votes, average: 4,15 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Nasi lekarze - Łódź

Marcin Frynas

Lekarz Rezydent w trakcie specjalizacji z Urologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej.

Mariusz Zajunc

Lekarz specjalista chirurg zatrudniony w Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym.

Andrzej Rak

Absolwent wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii w Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej Miejskiego Centrum Medycznego im. dr Karola Jonschera w Łodzi.Kompleksowe leczenie uzależnień w Łodzi i okolicach

Skontaktuj się z NGM Łódź i umów się na wizytę. Zapewnij sobie lub swojemu najbliższemu najlepszą opiekę w Łodzi. Pozwól specjalistom zająć się Twoim zdrowiem.

Kontakt

Alkoholoodtrucia - Łódź

Detoks alkoholowy to najlepszy sposób na walkę z objawami abstynencyjnymi. Dzięki kompleksowemu działaniu odtrucie alkoholowe przywraca organizmowi pacjenta naturalną równowagę poziomu elektrolitów i minerałów.

odtrucie alkoholowe

Esperal - Łódź

Wszywki alkoholowe stosowane w naszej klinice są oryginalnymi tabletkami z esperalem. Sprawia to, że terapia z użyciem esperalu wyjątkowo skutecznie wymusza pozostawanie w abstynencji. Zabieg implantacji podskórnej wszywki wykonuje chirurg.

esperal

Pomoc psychologiczna

Proces leczenia alkoholizmu dotyczy także sfery psychologicznej. Współpracujemy z doświadczonymi terapeutami leczenia uzależnień, którzy są w stanie kompleksowo pomóc naszym pacjentom.

pomoc psychologiczna

Praktyka

znamy jak nikt inny potrzeby osób uzależnionych

Wiedza

kadra medyczna z odpowiednim wykształceniem

Uznanie

tysiące pacjentów, którzy nam zaufali

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225