Kroplówki witaminowe - NGM Gdańsk i Gdynia

Zapisz się na wizytę

Zadzwoń: +48 513 463 776

Kroplówki witaminowe

Marzeniem sporej części z nas jest spędzenie swojego życia z dala od wszelkich chorób. W procesach, które zachodzą w organizmie niezwykle ważna jest obecność witamin, poprawiających funkcjonowanie organizmu. Niedobory witamin zaburzają jego pracę, a tym samym doprowadzają do pogłębiania schorzeń. Receptą na zdrowie stały się kroplówki witaminowe. Do niedawna korzystali z ich wyłącznie nieliczni. Aktualnie ich cena uległa obniżeniu, dlatego stały się dostępne dla ogółu.


Czym charakteryzuje się kroplówka witaminowa?

Kroplówki witaminowe charakteryzują się innowacyjnością, pomagającą w szybkiej regeneracji organizmu. Polegają na dożylnym podaniu witamin oraz minerałów, co pozwala uzyskać błyskawiczny efekt. Dodatkowo cechują się wysoką przyswajalnością z uwagi na uniknięcie  szkodliwego działania kwasów żołądkowych. Organizm może w pełni wykorzystać dostarczone substancje. Podanie kroplówki witaminowej trwa mniej niż godzinę, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających napięty grafik. Cały zabieg przebiega w przyjaznej atmosferze, ukierunkowanej na stworzenie najbardziej komfortowych warunków. Z uwagi na dobro pacjentów, przeprowadzane są wcześniejsze konsultacje, pozwalające na skomponowanie idealnego zestawu witamin i minerałów. Witamina C, stanowi jedną z kluczowych substancji kroplówek witaminowych. Pojawiające się badania naukowe potwierdzają jej korzystny wpływ na zdrowie w obszarach, które dotychczas nie były z nią powiązane.

 

Kroplówki witaminowe mogą charakteryzować się działaniem profilaktycznym, a także leczniczym. Cel ich stosowania jest zależny od ogólnego stanu organizmu, a także kondycji poszczególnych układów lub narządów. Kroplówka witaminowa pozwala nawodnić organizm oraz dostarczyć mu potrzebnych mikro oraz makroelementów.

 

Kroplówka witaminowa przyspiesza regenerację organizmu w trakcie lub po chorobie. Wspomaga organizm po przebytych wysiłkach, zarówno psychicznych jak i fizycznych. Kroplówki poprawiają wydolność organizmu, bardzo często korzystają z takiego rozwiązania także sportowcy przed ważnymi zawodami. Stworzone kroplówki witaminowe, pozwalają wzmocnić organizm w okresie nasilonych zachorowań. Zawarta w nich witamina C,  wzmacnia organizm i umożliwia pokonanie drobnoustrojów chorobotwórczych. Askorbinian sodu jest niezwykle pomocny także w okresie przewlekłego stresu, łagodząc jego negatywne skutki.

W dopasowaniu właściwej kroplówki witaminowej bardzo istotna jest płeć. Zapotrzebowanie na witaminy dla kobiet, kształtuje się inaczej niż w przypadku mężczyzn. Dostosowywane są pod pracę damskiego układu rozrodczego, który wywiera znaczący wpływ na codzienne funkcjonowanie. Kroplówka witaminowa zawierająca witaminy dla kobiet stanowi unikalne połączenie cennych substancji, które mogą być przyjmowane niezależnie od wieku kobiety. W szczególności jest zalecana dla tych, które posiadają problemy z regularną menstruacją oraz w czasie menopauzy. Witaminy dla mężczyzn pozwalają uzyskać lepszą kondycję męskiego układu rozrodczego, dlatego poprawa jest odczuwalna także w posiadanym życiu seksualnym. Witaminy dla mężczyzn, regularnie przyjmowane zmniejszają ryzyko zachorowania na najczęściej występujące wśród mężczyzn nowotwory, m.in. prostaty. 

Kroplówki witaminowe pozwalają uzupełnić niedobór witaminy D, charakterystyczny dla mieszkańców Europy. Witamina D dostarczana jest do organizmu wraz z promieniami słonecznymi. W okresie jesienno-zimowym zauważalna jest zmniejszona ekspozycja na działanie słońca, dlatego niedobór witaminy D jest coraz częściej zauważalny. To zjawisko jest szczególnie niebezpieczne z uwagi na rolę jaką pełni witamina D w ciele człowieka. Usprawnia pracę całego organizmu, a także wpływa poprawnie na zdolność koncentracji.

Ceny na kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe - 200 zł.

Kroplówki dla sportowców - 250 zł.

Konsultacja lekarska - 100 zł.

Umów się na wizytę w NGM Gdańsk:


Jak szybko działają wlewy witaminowe?

Odczuwalne efekty przyjmowania wlewów witaminowych pojawiają się już tego samego dnia po zabiegu, jednak w niektórych przypadkach nie są bezpośrednio zauważalne. Szybkość ich działania jest skorelowana z ogólną kondycją organizmu osoby poddającej się wlewowi witaminowemu. U osób znacznie osłabionych efekty działania witaminy są szybciej odczuwalne. Wlewy witaminowe powinny odbywać się seriami, zazwyczaj liczą od trzech do pięciu podań. Wówczas witaminy i minerały uzupełnione są na dłuższy okres czasu.

Wlewy witaminowe mogą być poprzedzone wykonaniem badań laboratoryjnych, które wskażą ewentualne niedobory w organizmie. Indywidualnie skomponowane witaminy i minerały pozwalają uzyskać lepsze i szybsze efekty.

Wybór gabinetu oferującego podanie kroplówki witaminowej powinien być dokładnie przemyślany. Z uwagi na rosnącą popularność, jaką zyskują wlewy witaminowe, tworzone są miejsca, które nie spełniają koniecznych standardów. Jakość podawanych substancji posiada istotny wpływ na organizm. Przykładowo, naturalna witamina C cechuje się znacząco lepszym działaniem niż jej farmakologiczny odpowiednik.

Zadzwoń: +48 513 463 776

Czy witamina C to sekret zdrowego organizmu?

Witamina C powinna być każdego dnia dostarczana do organizmu razem ze spożywanymi pokarmami. Wraz z postępem technologicznym, jej zawartość w jedzeniu spada. Jest niezwykle wrażliwa na działanie wysokich temperatur, dlatego u coraz większej ilości osób możliwy do zaobserwowania jest jej niedobór. Wlewy z witaminą C doskonale się sprawdzają w przypadku osób zdrowych jak i cierpiących z uwagi na posiadane schorzenia. Ich głównym składnikiem jest askorbinian sodu, który znajduje się w najbardziej wartościowych pokarmach.

Osoby w trakcie leczenia onkologicznego, a także podejmujące działania profilaktyczne, powinny rozważyć wlewy z witaminą c jako element ochrony własnego zdrowia. Naturalna witamina C pozwala unieszkodliwić działanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za rozwój choroby nowotworowej. Przyjmowanie wlewów z askorbinianem sodu pozwala na dostarczenie organizmowi w pełni przyswajalnej substancji, która jest wykorzystywana do zwalczenia infekcji. Niemożliwym jest przyjęcie takiej ilości witaminy C doustnie, która realnie wspiera organizm w walce z chorobą. Przyjęcie jej w formie tabletek, w równowartości zawartej w kroplówce, powoduje biegunki, które zmniejszają wchłanianie substancji.

Ośrodek NGM w Trójmieście

Adres: ul. Biskupa Dominika 24-30, lokal 5, 81-402 Gdynia 

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Pomagamy w każdej sytuacji - zapraszamy do kontaktu.

Mapka Dojazdu:

Kroplówki dla sportowców

Sportowcy stosują suplementację, często decydując się na dożylnie podawane witaminy na wzmocnienie. Suplementacja tradycyjnymi metodami nie zawsze jest satysfakcjonująca. Wielu sportowców szuka innych, alternatywnych metod. Oferujemy witaminowe kroplówki dla sportowców, dzięki którym regeneracja po treningu przebiegnie szybko i bezpiecznie, a wszystkie niezbędne w procesie odbudowy witaminy są dostarczane bezpośrednio do krwi i natychmiastowo wchłaniane przez organizm.

 

Spektakularna regeneracja po treningu możliwa dzięki bombie witaminowej

Witaminy i minerały stanowią siłę napędową i odżywczą dla naszych organizmów. Regeneracja organizmu sportowca, opiera się w dużej mierze na uzupełnieniu braków witaminowych i mineralnych. Niedobór witaminy D, który utrzymuje się przez długi czas, może doprowadzić do licznych kontuzji, które mogą na stałe wykluczyć sportowca z treningów, uniemożliwiając mu realizację w danej dziedzinie sportu. Niedobór witaminy D objawia się bólami pleców, stawów, osłabieniem mięśni czy spadkiem wydajności organizmu. Nie należy więc lekceważyć tego typu sygnałów. Na podstawie aktualnych badań krwi i po zapoznaniu się z przebiegiem historii medycznej klienta, przygotowujemy dopasowany skład kroplówki dla sportowców. W jej skład wchodzą witaminy na wzmocnienie, których unikalna kompozycja opiera się na zachowaniu odpowiednich proporcji. Oferujemy dożylnie podawane witaminy dla kobiet oraz witaminy dla mężczyzn.


Nie czekaj - umów się na wizytę w NGM Gdańsk:


 

Odmładzający mięśnie i budujący dobrą kondycję koktajl witaminowy w zasięgu ręki

Kroplówki dla sportowców podajemy przestrzegając najwyższych standardów bezpieczeństwa. Personel medyczny z gabinetu dba o to, by cała procedura przebiegała zgodnie z normami. Ich fachowa wiedza medyczna jest doceniana przez stałych klientów, wśród których jest duża liczba osób uprawiających sport zawodowo. Regeneracja mięśni po intensywnym treningu jest priorytetem dla każdego sportowca, niezależnie od stopnia jego zaawansowania. Na każdym etapie, konieczna jest inwestycja w dobrze dobrane witaminy. Dożylne wlewki są przygotowywane przez fachowców, którzy dopasują proporcje składników tak, by zestaw witamin efektywnie i w możliwie najszybszym tempie przywrócił siły sportowca. Regeneracja po treningu nie musi trwać miesiącami, kroplówka wzmacniająca to bomba witaminowa, która zaspokaja potrzeby organizmu narażonego na długotrwały i ciężki wysiłek fizyczny.

Umów się na wizytę: +48 513 463 776

Witaminy na wzmocnienie dla sportowców po ciężkim okresie treningowym

Regeneracja mięśni nie jest sprawą prostą. Ciężkie treningi są nierzadko okupione bólem i licznymi dolegliwościami. Jednak prawdziwy sportowiec jest przygotowany nawet na najcięższe wyrzeczenia i liczy się z konsekwencjami podążania ku doskonałości. Specjalnie dla zawodowych sportowców przygotowaliśmy receptury kroplówek oparte o glutation. Jest to niezbędny w procesie regeneracji suplement diety. To dzięki spektakularnym efektom uzyskiwanym przy stosowaniu odpowiednich dawek, glutation jest najlepszym środkiem regeneracyjnym. Dzięki niemu, organizm sportowca oczyści się z toksyn i wolnych rodników oraz przygotuje mięśnie na kolejne wyzwania treningowe. Przy regeneracji nie należy zapominać, jak ważnym jej aspektem jest nawodnienie organizmu. Przygotowane przez nas kroplówki dla sportowców to selektywnie dobrane witaminy i minerały. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą liczyć na skuteczność działania naszych kroplówek. Indywidualnie dopasowane witaminy dla kobiet i mężczyzn pobudzają organizm do wytężonej pracy i zwiększają jego wydajność.

Błyskawiczna regeneracja organizmu dzięki witaminom wprowadzanym bezpośrednio do krwiobiegu

Nawodnienie organizmu to niejako efekt uboczny naszych dożylnych wlewek zawierających zestaw witamin. Korzyści z poddania się zaaplikowania kroplówki dla sportowców są nieograniczone. Współcześnie nie możemy wyobrazić sobie lepszej metody na efektywną suplementację. Dożylne wprowadzenie witamin do krwiobiegu powinno odbywać się przy pomocy odpowiednio wyszkolonych osób, posiadających wiedzę medyczną i świadczących profesjonalne usługi medyczne. Nasz Gabinet tworzą właśnie tacy ludzie, których doświadczenie i podejście, pomaga wielu sportowcom stanąć na nogi po ciężkim, treningowym okresie. Kroplówka wzmacniająca trafia wprost do krwiobiegu i niczym eliksir regeneruje komórki ciała. Przy stosowaniu odpowiednio zbilansowanej diety, wlewki witaminowe potrafią zdziałać cuda.

Szybka regeneracja organizmu nie może odbywać się bez suplementacji diety. Oferujemy kroplówki dla sportowców w konkurencyjnych na rynku cenach. Nasze usługi medyczne są świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki kroplówkom witaminowym, jesteśmy w stanie pomóc wielu sportowcom wywalczyć lepszą kondycję i wydajność. Dbamy o to, by kroplówki dla sportowców z Naszego Gabinetu były jak najbardziej zindywidualizowane pod kątem niedoborów i uwarunkowań organizmu. Jest to istotna część naszej pracy, która przynosi efekty w postaci popularyzacji dożylnych wlewek jako alternatywnych i jednocześnie bezpiecznych metod suplementacji diety.

Kroplówki witaminowe dla sportowców wykonujemy także w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kielce, Łódź, Bydgoszcz.

Witaminy i minerały

ze 100% wchłanialnością

Kroplówki witaminowe

dla osób z Trójmiasta i okolic

Spersonalizowane kroplówki

podawane po specjalistycznej konsultacji

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225