Kroplówki witaminowe - NGM Szczecin

Zapisz się na wizytę

Zadzwoń: +48 513 463 776

Wlewy witaminowe - panaceum na każdą dolegliwość

Zabiegi z użyciem mocno skoncentrowanych witamin i minerałów w postaci wlewów dożylnych do niedawna zarezerwowane były wyłącznie dla celebrytów. Obecnie dostępność kroplówek witaminowych jest coraz większa, a na ich popularność wpływa zarówno natychmiastowe działanie, jak i przystępne ceny.


Kroplówka witaminowa dobra na wszystko

Istnieje wiele rodzajów kroplówek witaminowych. Ich skład dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Kroplówka uzupełnia niedobory witamin i minerałów, trafiając bezpośrednio do naszej krwi. Oznacza to pełną przyswajalność i maksymalny efekt działania.

Dożylne wlewy witaminowe przeznaczone są dla osób dbających o zdrowie fizyczne oraz psychiczne, dla wszystkich tych, którzy dbają o formę, ale również zmagają się na co dzień ze zmęczeniem, stresem, niskim poziomem energii życiowej. Kroplówki witaminowe to doskonały sposób na wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej w organizmie, dedykowany osobom, które wykonują ciężką pracę psychiczną, jak i fizyczną. Są również panaceum na przyspieszenie regeneracji po przebytej chorobie, zbyt intensywnym wysiłku czy też po całonocnym imprezowaniu. Kroplówki polecane są również wszystkim tym, którzy po prostu dbają o swoje zdrowie i chcą zapobiec niedoborom witamin i minerałów w organizmie i ich przykrym skutkom.

Terapia witaminowa działa natychmiastowo poprawiając samopoczucie, uzupełniając poziom energii oraz podnosząc zdolności psychofizyczne pacjenta. Jest ona najskuteczniejszą metodą podaży wartościowych substancji do organizmu. Warto wiedzieć, że większość witamin, jakie powinniśmy przyjmować pochodzi z zewnątrz. Oznacza to, że nasz organizm nie jest wstanie wytworzyć ich samodzielnie. Doskonałym tego przykładem jest witamina D. Niedobór witaminy D notuje się u większości z nas, szczególnie w porze jesiennej oraz zimowej. Witamina D  wpływa na układ kostny oraz stan uzębienia, ale nie tylko. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że niedobór witaminy D sprzyja rozwojowi chorób układu krążenia, utrudnia pozbycie się zbędnych kilogramów, wspomaga w walce z cukrzycą.

Dlaczego warto wybrać wlewy dożylne zamiast przyjmowania tradycyjnych tabletek witaminowych? Wchłanialność preparatów doustnych osiąga tylko od kilku do kilkudziesięciu procent, podczas gdy wlewy witaminowe gwarantują pełną, 100-procentową absorpcję. To właśnie dlatego wlewy witaminowe działają nie tylko natychmiastowo, ale też bardzo skutecznie. Ich działanie jest silne, a dodatkową zaletą jest to, że nie obciążają układu trawiennego.

Ceny na kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe - 200 zł.
Kroplówki dla sportowców - 250 zł.
Konsultacja lekarska - 100 zł.

Umów się na wizytę w NGM Szczecin:


Wlewy witaminowe - dla każdego coś dobrego

Witaminy i minerały podane bezpośrednio do krwiobiegu mają najwyższą przyswajalność. Z zabiegu może skorzystać każdy z nas, po uprzedniej konsultacji ze specjalistą i indywidualnym dobraniu odpowiedniej kroplówki, zawierające witaminy i minerały.

Kroplówka zawierająca witaminy i minerały dobierana jest do indywidualnych potrzeb i cech organizmu. Wykwalifikowani specjaliści dobierają odpowiednią do wymagań i oczekiwań pacjenta kompozycję składników. Istnieje bowiem wiele rodzajów kroplówek. Najczęściej wybieranymi są te zawierającą askorbinian sodu. Witamina C działa wzmacniająco na cały organizm, w znaczny sposób go uodparnia przed wszelkimi infekcjami. Witamina C zwiększa wchłanianie żelaza, co wpływa na znaczne zmniejszenie ryzyka wystąpienia niedokrwistości. O wlewach wzmacniających przeczytasz poniżej.

Równie często pacjenci proszą o wykonanie wlewu zawierającego magnez, który błyskawicznie pomaga zwalczyć objawy i skutki stresu, uczucie przygnębienia oraz zmniejsza zmęczenie. Kroplówki witaminowe zawierające magnez podawane są w tandemie z witaminą B12, która potęguje jego działanie. Magnez oraz witamina B12 to połączenie gwarantujące ustąpienie bolesnych skurczy oraz wpływa korzystnie na cały układ krążenia oraz układ nerwowy.

Zapotrzebowanie na podanie kroplówki zawierającej witaminy konsultowane jest zawsze ze specjalistą. Składniki dobierane są indywidualnie, co gwarantuje, że efekt terapii będzie najlepszy z możliwych. Kroplówki zawierająca niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki, ustalane są przez wykwalifikowany personel, lekarzy medycyny, dietetyków oraz trenerów.

Zadzwoń: +48 513 463 776

Kroplówka wzmacniająca - dla kogo?

Witaminy i minerały zawarte w kroplówce wzmacniającej działają na organizm kompleksowo. Wspomagają regenerację organizmu oraz chronią przed infekcjami. Stosowane są zarówno w celach prewencyjnych, jak i po przebytych chorobach, zarówno dla osób, które przeżywają ciężki stres, jak i dla tych, którzy doznali zbytniego przemęczenia organizmu wskutek wzmożonego wysiłku fizycznego. Witamina C działa antyoksydacyjnie, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia.

Kroplówka polecana jest szczególnie pacjentom

  • podczas różnego rodzaju infekcji;
  • z osłabionym układem immunologicznym;
  • chorującym przewlekle jako wzmocnienie terapii;
  • którzy chcą opóżnić procesy starzenia.

Istnieje wiele rodzajów bomb witaminowych zawartych w kroplówkach. Każdy z Państwa znajdzie odpowiedni dla siebie skład tego innowacyjnego rozwiązania suplementacji. Lekarze z chęcią przedstawią wszelkie możliwości i dobiorą z Państwem najbardziej skuteczny koktajl witaminowy.

Ośrodek NGM w Szczecinie

Adres: ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16/2 Szczecin

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Kroplówki dla sportowców

Kroplówki kojarzą nam się ze szpitalem, chorobami i nieprzyjemnymi momentami. Ogólnie zwykle jawią nam się jako coś dla nas groźnego. Tymczasem kroplówki mogą mieć pozytywny wydźwięk i wyposażać organizm w niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały. Są przydatne szczególnie sportowcom.

 

Regeneracja po treningu a koktajl witaminowy

 

Ludzie, którzy wykonują prace fizyczne wymagające dużo wysiłku, przenoszą ciężkie rzeczy, biegają lub uprawiają intensywne treningi, na przykład sportowcy, wydzielają wraz z potem minerały, witaminy, elektrolity, takie jak jony magnezu, potasu, sodu, wapnia, węglowodany  i inne substancje odżywcze potrzebne każdemu organizmowi. Dlatego, aby prawidłowo funkcjonować i wzmocnić swój organizm niezbędne są koktajle witaminowe. Odżywki dla sportowców powinny być elementem ich codziennej diety. Uzupełniają one niedobory na przykład magnezu, witaminy a, witaminy b12, witaminy c, witaminy d, askorbinianu sodu i innych substancji w sposób naturalny, dzięki dożylnej aplikacji składników i umożliwiają regenerację po treningu i nawodnienie organizmu. Zestaw witamin wspomaga efektywność treningu, wyrównuje stężenie witamin i minerałów, redukując ich braki, umożliwia regenerację mięśni, utrzymując je w optymalnej kondycji dzięki odpowiedniemu dotlenieniu i ukrwieniu oraz nawadnianiu organizmu podczas intensywnych ćwiczeń. Przyspiesza też przemianę materii i oczyszcza organizm ze zbędnych toksyn. Koktajl witaminowy dla sportowców jest alternatywną formą wobec suplementacji doustnej, dostarczającą niezbędne witaminy dla mężczyzn uprawiających intensywne ćwiczenia fizyczne. Co więcej, z takiej suplementacji korzystają nie tylko osoby płci męskiej. Dożylny koktajl witaminowy dostarcza także witaminy dla kobiet. Dzięki temu zarówno mężczyźni, jak i kobiety uzyskują odpowiednie stężenie niezbędnych dla organizmu składników, takich jak brakujący magnez, witamina a, witamina b12, witamina c, witamina d, witamina k, minerały i pierwiastki, które występują w pożywieniu w małych ilościach. Zatem kroplówka wzmacniająca to doskonały suplement diety dla każdej osoby, dla której ważna jest regeneracja organizmu.


Nie czekaj - umów się na wizytę w NGM Szczecin:


 

Specjalny koktajl witaminowy

Zawartość kroplówek wzmacniających dobierana jest indywidualnie do potrzeb danego człowieka. Podanie bomby witaminowej poprzedza konsultacja lekarska i badanie krwi. Dzięki temu lekarz posiada pełen obraz  stanu organizmu danego pacjenta i może dobrać odpowiedni skład, stężenie i częstotliwość aplikowania witamin i minerałów. Kroplówki wzmacniające dobierane są profesjonalnie przez lekarzy z uwzględnieniem aktualnej ilości poszczególnych witamin i minerałów oraz pierwiastków w organizmie. Najczęściej w skład podawanych pacjentom zestawów witamin wchodzą: witamina a, witamina b12, naturalna witamina C, witamina d1,  witamina d3, witamina k, magnez, selen, cynk, potas, jod, mangan, żelazo, miedź, fluor, chrom, askorbinian sodu i niezbędne dla organizmu elektrolity. Zapobiega to nieprzyjemnym konsekwencjom z powodu braku witamin i umożliwia nawadnianie organizmu. Przykładowo niedobór witaminy d skutkuje bólami kostno-mięśniowymi i chorobami przyzębia. Omawiając koktajle witaminowe nie sposób pominąć faktu, że mają one bardzo mało przeciwwskazań. Zaliczamy do nich uczulenia, ciążę i zażywanie niektórych leków, które mogą wykluczać się z koktajlami witaminowymi. A zatem większość ludzi bez wątpienia może pozwolić sobie na taki suplement diety.

Umów się na wizytę: +48 513 463 776

Witaminy na wzmocnienie

Zestaw witamin dostarcza organizmowi naturalną witaminę C i inne substancje odżywcze. Pacjenci mogą mieć pewność, że zostaną one w pełni wchłonięte. Witaminy spożywane doustnie cechują się o wiele niższą wchłanialnością, która plasuje się zaledwie w przedziale 5-10%. Tymczasem dożylne kroplówki wzmacniające trafiają bezpośrednio do krwi i wchłaniają się w 100%, działają więc szybciej i efektywniej. Witaminy dla kobiet to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku tych osób, które czują się osłabione i zmęczone. Kroplówki wzmacniające z pewnością dodadzą im energii i sił oraz wyeliminują niedobór witaminy d i innych niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów.

Regeneracja organizmu

Zestaw witamin pozwala na regenerację organizmu osobom, które żyją szybko i intensywnie, są bardzo aktywne, dużo pracują lub też mają osłabioną odporność, przyjmują wiele leków z powodu różnorodnych problemów ze zdrowiem i chcą poprawić swoje samopoczucie. Również witaminy dla mężczyzn, którzy żyją w ciągłym stresie, niewłaściwie się odżywiają, są ospali, zmęczeni, podatni na różnego rodzaju infekcje i wiodą szybki oraz intensywny tryb życia, obfity w wyzwania, zarówno zawodowe, jak i prywatne, to dobry sposób na poprawę codziennego komfortu życia i odzyskanie utraconej energii. Dzięki koktajlom witaminowym następuje regeneracja po treningu i nawodnienie organizmu mężczyzny. Witaminy na wzmocnienie poprawiają samopoczucie i odporność, a tym samym zmniejszają podatność na różnorodne infekcje i zwiększają jakość życia każdej osoby. Dlatego warto z nich skorzystać, gdy czujemy się osłabieni lub mamy niedobory witamin i minerałów.

Kroplówki witaminowe dla sportowców wykonujemy także w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Kielce, Łódź, Trójmiasto.

Witaminy i minerały

ze 100% wchłanialnością

Kroplówki witaminowe

dla osób ze Szczecina i okolic

Spersonalizowane kroplówki

podawane po specjalistycznej konsultacji

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225