Kroplówki witaminowe - NGM Łódź

Zapisz się na wizytę

Zadzwoń: +48 513 463 776

Energetyzujące wlewy witaminowe przygotowywane przez profesjonalistów

Oferujemy kroplówki witaminowe, które poprawiają stan zdrowia, wzmacniają organizm i wspomagają jego regenerację. Wlewy witaminowe oferowane przez nas składają się z odpowiednio dobranych grup witamin. Na podstawie stanu zdrowia pacjenta oraz przebiegu jego choroby dobieramy odpowiednie dawki poszczególnych witamin i minerałów.

Kroplówka witaminowa zmniejsza stres i wspomaga w stanach obniżonego samopoczucia

Kroplówka z witaminami pomoże uporać się z nadmiarem stresu. Witamina B12 wspomaga produkcję tzw. "hormonów szczęścia" w mózgu. Dzięki niej, nasz układ nerwowy funkcjonuje sprawniej, a procesy w nim zachodzące działają bez zakłóceń. Jeśli obserwujemy u siebie podatność na stres, nadmierną nerwowość i stany lękowe, najprawdopodobniej potrzebujemy pomocy, którą może nam dostarczyć witamina B12. Stres przejawia się na różny sposób. Typowe objawy podatności na stres to: drżenie powiek, potliwość dłoni, kłopot z zasypianiem. Kroplówka zawierająca magnez w błyskawiczny sposób uzupełnia jego niedobory. Magnez nie zawsze jest łatwo przyswajalny. Oferujemy bezpieczne, odpowiednio dawkowane wlewy z magnezem, które przyniosą ulgę w walce ze stresem. Układ nerwowy często jest nadwyrężony: traktujemy go po mimochodem i nie przykładamy odpowiedniej uwagi do regeneracji. Niestety, szybkie tempo życia, narażanie się na duże wydatki energetyczne i nieodpowiednia dieta, skutkują wieloma niedoborami. Magnez powinien być uzupełniany na bieżąco nie tylko u osób z chorobami serca. Odpowiednie dawkowanie magnezu pozwala zapobiegać zawałom serca. Dla mięśnia sercowego jest ochroną stabilizującą jego działanie. Magnez działa przeciwzakrzepowo, dlatego stanowi ważny element wspomagający regenerację po operacji. Ponadto, pierwiastek ten działa uspokajająco i rozluźniająco.

Ceny na kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe - 200 zł.

Kroplówki dla sportowców - 250 zł.

Konsultacja lekarska - 100 zł.

Umów się na wizytę w NGM Łódź:


Wlewy witaminowe opóźniają starzenie: nawadniają organizm i działają antyoksydacyjnie

Wlewy witaminowe opóźniają procesy starzenia. Nasi pacjenci w czasie regularnego stosowania dożylnie podawanych witamin takich jak: witamina A, witamina K czy witamina D3 zauważyli nie tylko poprawę kondycji fizycznej, ale również dochodzi u nich do wzmocnienia włosów i zębów oraz poprawy kolorytu skóry. Witamina A pomaga w walce z uciążliwym i nawracającym trądzikiem i problemem łamiących się paznokci. Kroplówki witaminowe z dodatkiem tej witaminy wspomagają regenerację naskórka. Działanie antyoksydacyjne witaminy A objawia się również elastyczną i gładką skórą. Jednym ze składników opóźniających proces starzenia przez wzmocnienie kości, mięśni i stawów jest witamina K. Kroplówki z tą witaminą pomagają pacjentom ze schorzeniami wątroby i problemami jelitowymi. Witamina D3 podawana przez nas dożylnie cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym, kiedy ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest niewielka. W naszej szerokości geograficznej, suplementacja tej witaminy jest wręcz koniecznością. Jednym z objawów, który cechuje niedobór witaminy D są stany depresyjne, których nie należy lekceważyć. Nasi pacjenci, którzy stosują wlewy witaminowe odzyskują dobre samopoczucie i energię, zyskują na sile fizycznej i psychicznej.

Zadzwoń: +48 513 463 776

W walce z infekcjami i chorobami wirusowymi najskuteczniejsza jest witamina C

Nasi specjaliści stosują bezpieczny system podawania witamin. Wlewy z witaminą C są przygotowywane z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ponadto, do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Askorbinian sodu poprawia samopoczucie osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz motywuje ich układ odpornościowy do walki. Witamina C wspomaga działanie nadnerczy podczas gdy jesteśmy narażeni na duży wysiłek fizyczny. Wlewy z witaminą C od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dzieje się tak dlatego, że askorbinian sodu hamuje działanie wolnych rodników, spowalnia procesy starzenia, ale przede wszystkim pomaga układowi immunologicznemu uporać się z infekcjami. Witamina C pomaga zregenerować organizm po przebytej chorobie. Przedawkowanie witaminy C nie zdarza się, jeśli jesteśmy pod opieką wykwalifikowanej kadry doświadczonych specjalistów. Oferowane przez nas usługi medyczne cieszą się dużym zaufaniem. Nasze kroplówki witaminowe mają działanie energetyczne, odmładzające i regenerujące.

Oferujemy wlewy dożylne w atrakcyjnej cenie, które pomogą dostarczyć odpowiednich witamin i minerałów z  pominięciem układu pokarmowego. Witaminy podawane wraz z pożywieniem lub za pomocą suplementacji doustnej, często są słabo przyswajalne. Organizm, dzięki kroplówkom otrzymuje zastrzyk dużej ilości energii, która wspomaga jego wydajność, nawet w bardzo stresujących momentach. Kroplówka szybko i bezpiecznie uzupełni niedobory witamin. Kroplówki witaminowe są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm, zdają egzamin we wszystkich przypadkach, w których zawodzi tradycyjna suplementacja. Nasz krwiobieg bezpośrednio absorbuje witaminy i minerały z kroplówki i rozprowadza je po całym organizmie, dzięki czemu można szybko zauważyć prozdrowotne działanie wlewu witaminowego. Częstotliwość podawania kroplówki jest ustalana podczas konsultacji lekarskich z uwzględnieniem indywidualnych wyników badań Pacjenta.

Ośrodek NGM w Łodzi

Adres: ul. Rogozińskiego 23, 93-554 Łódź

Telefon: +48 880 808 880 lub +48 519 775 225

E-mail: kontakt@nasz-gabinet.pl

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy w każdej sytuacji.

Mapka Dojazdu:

Galeria zdjęć:

Kroplówki witaminowe w NGM Łódź Kroplówki dla sportowców w NGM Łódź Wlewy z witaminy C Łódź

Centrum medyczne NGM Łódź NGM Łódź - wlewy dożylne z witaminy C

Kroplówki dla sportowców

Osoby odbywające częste treningi cierpią z powodu niedoboru wielu składników. Witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu często spadają do poziomu deficytowego, bez względu na to czy odbywamy treningi amatorskie czy profesjonalne. Każdy sportowiec dba o zdrowie, dlatego też żeby utrzymać wysoką wydolność organizmu, wzmocnić go oraz przeciwdziałać zmęczeniu powstała indywidualnie skomponowana kroplówka wzmacniająca.

 

Regeneracja po treningu - jakich składników potrzebuje organizm?

Organizm osoby odbywającej regularne treningi potrzebuje w szczególności:

Zestaw witamin dobierany jest indywidualnie do potrzeb każdego sportowca, po uprzedniej specjalistycznej konsultacji. Wymienione składniki to witaminy i minerały, których deficyt odnotowujemy najczęściej. Podkreślamy jednak, że każdy z nas ma inne zapotrzebowanie na różne składniki, dlatego też w pierwszej kolejności bardzo ważna jest diagnostyka pacjenta, która zostanie dokładnie przeanalizowana przez specjalistę. Warto jednak podkreślić, że kroplówki jednocześnie spełniają inną niezwykle ważną rolę, jaką jest nawodnienie organizmu.


Nie czekaj - umów się na wizytę w NGM Łódź:


 

Koktajl witaminowy - dlaczego jest niezbędny?

Czy wiesz, że podczas intensywnych treningów wraz z potem tracimy nie tylko wodę, ale również znaczne ilości witamin, minerałów oraz innych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu? Koktajl witaminowy jest niezbędny dla każdego, kto trenuje regularnie. U sportowców najczęściej odnotowujemy deficyty elektrolitów, wapnia oraz witamin z grupy B, C oraz E. Ich uzupełnianie jest niezwykle ważne, aby kolejne treningi przebiegały zgodnie z planami treningowymi. Przyjmujesz suplement diety w formie tabletek? Jest skuteczniejsza metoda. Witaminy dla mężczyzn oraz witaminy dla kobiet w formie kroplówki to najbardziej skuteczna forma suplementacji. Wchłanialność substancji zawartych w kroplówce wynosi nawet 100%, ponieważ składniki trafiają do krwiobiegu natychmiastowo. Oznacza to, że zestaw witamin zawierający niezbędny dla naszego organizmu skład, zostaje wyrównany już w momencie przyjmowania kroplówki.

Umów się na wizytę: +48 513 463 776

Witaminy na wzmocnienie - indywidualny dobór

Abyś dokładnie wiedział, jakich składników brakuje w Twoim organizmie, w pierwszej kolejności wykonywane jest badanie diagnostyczne z krwi. Wówczas mamy pewność, że uzyskasz pełną pomoc w postaci wlewu zawierającego zestaw witamin skomponowany specjalnie dla Ciebie, zgodnie z deficytami występującymi w Twoim organizmie. Wyniki badań krwi są zawsze konsultowane ze specjalistą, który po ich przeanalizowaniu oraz rozmowie z Tobą zleci najskuteczniejszą terapię kroplówkową. Specjalista dobierze nie tylko najlepszy skład kroplówki, ale określi również stężenie poszczególnych substancji, które będą podane w formie wlewu, tak aby regeneracja organizmu nastąpiła skutecznie.

Kroplówka wzmacniająca - korzyści

Każdy sportowiec, który skorzystał z zabiegu wlewu dożylnego bomby witaminowej, wraca po kolejne witaminy i minerały. Dlaczego? Poziom witamin na wzmocnienie podczas podaży kroplówki ulega wyrównaniu, organizm jest w pełni zregenerowany po wysiłku. Koktajl witaminowy również wspomaga organizm w przypadku osłabienia i pozwala na odbywanie intensywniejszych treningów. Witaminy podane w formie kroplówki natychmiastowo poprawiają również zdolność koncentracji, co jest niezbędne w codziennym życiu sportowca, nie tylko podczas treningów.

Indywidualnie dobierane witaminy dla kobiet oraz witaminy dla mężczyzn wspomagają organizm w przypadku odczuwania zmęczenia i przetrenowania, co zdarza się nawet najwybitniejszym sportowcom. Regeneracja po treningu jest bardzo istotna, gdyż warunkuje gotowość organizmu do przyjęcia kolejnych dawek wysiłku fizycznego. W przypadku kroplówek witaminowych regeneracja mięśni następuje błyskawicznie. Po maksymalnie kilkudziesięciu minutach podawania kroplówki witaminy i minerały są wchłonięte przez organizm, a sportowiec czuje się pełen energii, gotowy do odbywania dalszych treningów. Warto również wiedzieć, że taki zestaw witamin pomaga w osiągnięciu lepszych wyników w uprawianiu sportu, ponieważ w znaczny sposób poprawia wydolność organizmu. Równie ważne jest regularne nawadnianie organizmu, co jest możliwe dzięki przyjęciu wlewu dożylnego. Regularnie nawadnianie organizmu wpływa korzystnie na funkcjonowanie każdego z nas, a już w szczególności sportowca. Działanie kroplówki odczuwamy od razu, nie mamy tutaj żadnego okresu, w którym substancje muszą się wchłonąć, ponieważ trafiają one bezpośrednio do krwi pacjenta. Regeneracja organizmu jest natychmiastowa, co potwierdzają liczne komentarze osób, które takiej terapii kroplówkowej poddają się regularnie. Suplement diety w formie tabletek, który wchłania się zazwyczaj w kilkunastu procentach nie może równać się z wlewami dożylnymi, których wchłanialność sięga 100%.

Witaminy i minerały oraz inne składniki niezbędne do odbywania efektywnych treningów, wspomagające nawodnienie organizmu, dostępne są teraz dla każdego sportowca. Już kilkadziesiąt procent osób, które ćwiczą amatorsko oraz wyczynowo przyjmuje koktajl witaminowy w formie kroplówek. Kroplówka wzmacniająca jest czynnikiem, który w sposób istotny wpływa na wydolność organizmu oraz osiągane podczas treningów efekty.

Kroplówki witaminowe dla sportowców wykonujemy także w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kielce, Bydgoszcz, Trójmiasto.

Witaminy i minerały

ze 100% wchłanialnością

Kroplówki witaminowe

dla osób z Łodzi i okolic

Spersonalizowane kroplówki

podawane po specjalistycznej konsultacji

© 2019 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225