pokaż menu

Wszywki alkoholowe Kraków

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 519 775 225

Zapraszamy do kontaktu. Zabieg wykonujemy w gabinecie w sterylnych warunkach. Nasz-Gabinet to bezpieczne i profesjonalne wszywki alkoholowe esperal.

Kontakt

Osoby znajdujące się w tzw. ciągu alkoholowym, które piją przez kilka dni lub nawet tygodni, bardzo często nie są w stanie samodzielnie wrócić do trzeźwości. Aby szybko i skutecznie pomóc choremu, warto sięgnąć po farmakologiczne metody alkoholizmu, takie jak wszywki alkoholowe. Terapia esperalem ma działanie awersyjne i odstraszające. Lek w reakcji z alkoholem wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów, dlatego chory, chcąc ich uniknąć, przestaje sięgać po substancje odurzające. Wszywki alkoholowe ze względu na specyficzny sposób działania budzą niejednoznaczne opinie. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to sposób chętnie wybierany przez pacjentów, zwłaszcza gdy inne metody zawodzą.

Wszywki alkoholowe Kraków – dlaczego warto?

W naszej klinice w Krakowie  wykonujemy zabieg implantacji esperalu zgodnie z najwyższymi standardami. Zespół naszych lekarzy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu alkoholizmu. Zapewniamy całkowitą anonimowość oraz dyskrecję. W razie konieczności przeprowadzamy detoks alkoholowy, który pomaga oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn i przygotować pacjenta do zabiegu implantacji wszywki alkoholowej. Osoby uzależnione, które chcą skorzystać z naszych usług w Krakowie, mogą wybrać jeden z trzech rodzajów zabiegu:

Esperal Standard, czyli podstawowy, półgodzinny zabieg, wykonywany w znieczuleniu miejscowym, podczas którego chirurg wykonuje niewielkie nacięcie i umieszcza w warstwie mięśniowej sterylną tabletkę esperalu. Zabieg nie wymaga hospitalizacji i w większości przypadków nie wywołuje skutków ubocznych. Po ok. 10 dniach od implantacji wszywki alkoholowej niezbędna jest ponowna wizyta w gabinecie w celu zdjęcia szwów.

Zabieg Esperal VIP jest najbardziej komfortowy dla pacjenta i obejmuje: wszywkę alkoholową w wersji standardowej, zastrzyk z antybiotykiem (pozwala to zminimalizować ryzyko wystąpienia infekcji) oraz szwy, które same się rozpuszczają.

Pacjentom, którym zależy na monitorowaniu efektów leczenia, polecamy zabieg Esperal Gold, w ramach którego zapewniamy: maksymalną dawkę esperalu zaszywaną w trzech miejscach, zastrzyk z antybiotykiem, samorozpuszczalne szwy oraz dwie bezpłatne wizyty kontrolne.

Jedną z największych zalet esperalu jest z pewnością wydajność zabiegu. Jednorazowo umieszczona wszywka alkoholowa utrzymuje swoje działanie do 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć, aby kontynuować terapię. Pacjenci, którzy wyrażają pozytywne opinie o esperalu przyznają, że długotrwała, wymuszona abstynencja jest często pierwszym krokiem na drodze do całkowitego zerwania z nałogiem.

Cena wszywki alkoholowej różni się w zależności od rodzaju zabiegu. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości – kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową. Nasz personel chętnie udzieli niezbędnych wskazówek oraz wskaże najlepszy plan leczenia.

Jak działa esperal?

Wszywka alkoholowa zawiera substancję czynną – disulfiram. Jest to lek, który pozostaje dla organizmu obojętny, jednak w połączeniu nawet z niewielką dawką alkoholu doprowadza do zatrucia objawiającego się m.in.: bólami brzucha, bólami i zawrotami głowy, nudnościami, zaburzeniami rytmu serca, czy wahaniami ciśnienia. W skrajnych przypadkach reakcja disulfiramowa może wywołać atak serca, a nawet śmierć. Implantacja esperalu wymaga pisemnej zgody pacjenta, który jest informowany, w jaki sposób działa lek. Dzięki temu osoba uzależniona może podjąć świadomą walkę z nałogiem lub wzmocnić pozytywne rezultaty psychoterapii. Z wszywki alkoholowej mogą skorzystać nie tylko osoby długotrwale uzależnione od alkoholu. Na zabieg decydują się często osoby, które zauważają, iż tracą kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu lub chcą utrzymać abstynencję przez dłuższy czas.

Opinie pacjentów:

6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (6 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Wiedza

znamy się jak nikt inny na leczeniu alkoholizmu

Wyjątkowa opieka

wysoka dbałość o zdrowie pacjenta

Zadowoleni pacjenci

pomogliśmy już tysiącom pacjentów z całego kraju

Dane firmowe

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

NIP: 8971865505

REGON: 382992698

O klinice

Nasz klinika od lat współpracuje z lekarzami, terapeutami, psychologami i fachowymi chirurgami. Działamy w 11 miastach w Polsce, aby każdy pacjent mógł skorzystać z leczenia.

Najważniejsze jest dla nas Twoje samopoczucie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, zapytaj i pozwól sobie pomóc! Pokonajmy uzależnienie razem!

Nasze placówki
 • Warszawa

  ul. Klimczaka 8

  02-797 Warszawa

  Zadzwoń
 • Wrocław

  ul. Dworcowa 11b

  50-456 Wrocław

  Zadzwoń
 • Łódź

  ul. Rogozińskiego 23

  93-554 Łódź

  Zadzwoń
 • Lublin

  Lipowa 17/54

  20-020 Lublin

  Zadzwoń
 • Kielce

  ul. Wspólna 1 lok. U6

  25-003 Kielce

  Zadzwoń
 • Poznań

  ul. Zbąszyńska 16

  60-359 Poznań

  Zadzwoń
 • Kraków

  ul. Siewna 4

  31-231 Kraków

  Zadzwoń
 • Katowice

  ul. Chrobrego 29

  40-881 Katowice

  Zadzwoń
 • Gdynia

  ul. Biskupa Dominika

  81-402 Gdynia

  Zadzwoń
 • Bydgoszcz

  ul. Chodkiewicza 14/12

  85-065 Bydgoszcz

  Zadzwoń
 • Szczecin

  ul. Bohaterów Getta
  Warszawskiego 16/2

  70-303 Szczecin

  Zadzwoń

© 2020 Nasz-Gabinet.pl - Skuteczne leczenie alkoholizmu i uzależnień

Ogólnopolska, bezpłatna infolinia

+48 880 808 880

lub +48 519 775 225